Carroten

Ár:   €8   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bettina28, Módosítva: 2018. október 1.

Ár:   €8
Lelőhely:   külföld
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hidratáló napozás utáni sorbet testápoló

Kettős fejlett Moisture Balance System (hidratáltság megtartásának módszere: (HA) hyaluronsav + aloe), amely mélyen hidratálja és kényezteti a bőrt, visszanyeri az elveszett nedvességet, segít megtartani a barnaságot, miközben enyhíti az UV okozta irritációt. Azonnali és csodálatos hűsítő érzést nyújt napozás után.

Ultra könnyű, olajmentes textúrájú, az azonnali beszívódás és egyedülállóan bársonyos bőr érdekében.

bettina28

2018. szeptember 21.

Ez szerintem egy csoda termék. Nem nagyon bízok a krém jellegű égésre való termékekben. Inkább a házi módszereket alkalmaztam eddig. Most nyáron, kényszerhelyzetben vettük meg ezt, és szupernek bizonyult. Egy hétig voltunk külföldön, sajnos a nyaralás elején leégtünk a párommal és mivel szuper jónak bizonyult egyből még 2 tubussal újravettük. Tényleg szuperül hűsíti és nyugtatja a bőrt, mivel testápoló tej formulája van, ezért jól hidratál, jobban mint a spray verziók. Az illata is nagyon jó, viszont én kibékülnék egy illatmentes verzióval, aminek szebb az INCI-je. Egy alapból irritált bőrre szerintem nem kellene illatanyaggal teli krémet felvinni, szóval a gyártókat nem értem ilyen téren..
Ami furcsa volt vele kapcsolatban, hogy ha bekentük magunkat, rövidesen fehér mócsingok jelentek meg a bekrémezett területen. Tény, hogy nagyon vastagon kentük, de kicsit olyan érzésem volt, mintha a bőröm beitta volna a krém nedvességtartalmát, a "száraz anyag" meg ottmaradt rajta. Ez picit furcsa volt, de én megbocsájtom neki, mert tényleg ő volt a mi kis megmentőnk, illetve a bőrünk megmentője. Minden este szinte bepácoltuk magunkat benne és reggelre (bár a lepedő és a ruhánk is csupa ragacsos lett) de sokkal jobb volt a bőrünk állapota.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Bisabolol
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Glucose, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.