Cartier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2016. december 16.

Kiszerelés:   50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

2017 márciusában megjelenő parfüm, melynek fő illatösszetevője az orchidea. Parfümőr: Mathilde Laurent

szeliger

2017. május 13.

Jól kézreálló üveg, szép letisztult forma, a külcsín megnyerő. Az első fél óra rajtam nagyon nehezen elviselhető, gyümölcsös rágógumi, pink rúzs, lófarok, rágólufit fújó tinédzser, nagyon nem. Az idő múlásával valami csodaszép lesz viszont a parfüm leszáradása, málnás, joghurtos, vaníliás fehércsokoládé (Ritter Sport nyári limitált kiadás), krémes, olvadós puha jelleggel, nagyon tetszik. Bőrközeli, finom burkot alakít ki a viselője körül, elegáns és csábító pralinévilág.
Volt egy kis tipródás, de végül inkább lemondtam róla.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 13.

Volt egy kis tipródás, de végül inkább lemondtam róla.

Flami

2017. április 29.

Egy újabb kívánságlistás parfüm. :-)
Elfogult vagyok a Cartier céggel, mert a liliomos-málnás illetve a sima liliomos illatuk nálam örök kedvenc.
A Fou is nagyon finom, szintén elegáns, visszafogott hölgyekhez illik.
Ha orchidea, ám legyen, nem volt még dolgom ezzel a virággal illatban, de ebbe biztosan belerakták a szárát, netán a levelét(?) ha van neki.., mert érződik egy pici zöldes beütés.
Nekem a megjelenő reklámarc itt is Grace Kelly.
Annyira nem tartós, de elfogultságom okán és mert egy kitűnő tavaszi illat lehet, ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 29.

Egy újabb kívánságlistás parfüm. :-)
A Fou is nagyon finom, szintén elegáns, visszafogott hölgyekhez illik.
Nekem a megjelenő reklámarc itt is Grace Kelly.

HDR

2017. április 14.

Mivel a Basier Vole edp-t imadom, igy nagyon vartam őt is. Az uvege igazi ekszer. Az illata málnás, nekem liliomos, de nem olyan zölden, mint BV edp. Igy elsore nem varazsolt el, tovabb probalom meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 14.

zsazsi1

2017. április 10.

A G-napok levezetéseként betértem a D-ba, és a szívemnek oly kedves anyaillat mellett felfedeztem ezt az új szépséget. Sajnos, csak egy gyors csuklóra fújásra maradt időm. Színtiszta, könnyű, finom babaszappanillat maradt a csuklómon, ilyen tökéletesen egyszerű és sallangmentes illatot már régen nem éreztem. Ropogós fehér blúzos, frissen fürdött, tökéletes tisztaságillat. Isteni a maga egyszerűségében. Nekem szerelem első szippantásra.

Ma újra meg kellett őt látogatnom, és már árnyaltabb a kép: kifújáskor valamilyen üde gyümölcsillatot érezni, olyan zöld gyümölcsös, mintha szőlő lenne, ez keveredik valami friss virágillattal. Fogalmam sincs az orchidea illatáról - ezek szerint ilyen? Kimondottan friss, olyan zöld virágillat gyümölcsösséggel, és ez leszáradáskor átalakul szappanos könnyű illattá. Most nagyobb adagot fújtam a csuklómra, és így intenzívebben nem annyira csak a szappanillat marad belőle, hanem valami a kifújáskor érezhető virágos-gyümölcsösségből. Játékosabb és vidámabb mint az anyaillat - egyébként az is nagy kedvencem, tavasz beköszöntével egyfolytában azt használom - viszont karakteresebb, mint a Lys Rose tesóka.

Még egy utolsó megjegyzés: tegnap kicsit puskáztam a Fragiról, és az orchidea mellett a málnát írják, mint összetevőt, és a vaníliát és fehércsokit! Ez utóbbi kettőt nem gondoltam volna, illetve, most, hogy már tudom, beleképzelem - de kicsit sem édes illat, legalábbis nem gourmand módon édes. A málnát véltem én szőlőillatnak - a gyümölcs az megvolt - és valóban, a csuklómon még reggelre is ott volt egy könnyű málnaillat!
Mindenesetre érdekes egy illat, másodszorra egész más arcát mutatta, mint az első találkozáskor, amikor egy az egyben szappanillatot éreztem a leszáradáskor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 10.