Best of Beauty 2019

Cartier

Ár:   12990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 12990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Joe, Módosítva: 2014. szeptember 19.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 12990 Ft

Kiadás éve: 2011

Illatösszetevők: liliom, liliom levél, liliom szirom, citrusok, pézsma

Ár: 12990 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
Cartier Baiser Volé gyári minta eladó
Ár: 500 , Eladó: nygigi
Állapot: új, Helyszín: Budapest (Köki-Határ út), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, rózsaszín csekkes fizetés is lehetséges, (csere személyesen lehetséges) utánvéttel nem küldök semmit!
MINTA Cartier Baiser Volé
Ár: CSERE + posta , Eladó: Mango36
Állapot: kb. 0,7 ml / 1 ml, Helyszín: --, fizetés: postával küldöm
dalma92

2019. június 20.

Minimalista liliom illat. Kors tubarózsájához tudom hasonlítani, de csak hangulatilag.
Tiszta krémesség bújnál benne, majdhogynem tusfürdős, samponos az összhatás. Kedvesség azonban nem sok szorult bele, ez hideg-rideg fehérség...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 20.

angelina69

2019. február 24.

Már erre az illatra is régóta kíváncsi voltam. És egy kicsit csalódtam... Persze, nem lehet minden illat hozzám illő. Egész pontosan ugyanúgy jártam ezzel, mint Guerlain Instant Edt-jével. Az első fél óra nagyon szép virágillat (liliom). Elég határozott, letisztult illat. Az elején üde zölddel övezve. Aztán kb. másfél óra után már megint csak hervadó, enyhén poshadt virág illatát érzem. Enyhe krémesség, lágyság, de ez sem javít rajta. Átlagos szillázs és tartósság. Ennek is, mint az Instant Edt-nek megpróbálok még a meleg tavaszi napsütésben esélyt adni. Bár a szobában sincs hideg...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 24.

Amea

2018. április 1.

Pengeéles, tükörsima, hidegen tálalt elegancia. Szép tavaszi liliom meg citrusok hipertartós elegye. Nekem igazi se veled, se nélküled kapcsolat, mert van benne valami, ami miatt sosem tudnám viselni és van valami, ami miatt mégis újra meg újra magamra fújom és megillatolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 1.

homonnaizs

Korcsoport: >54
2018. március 14.

nagyon finom ,kellemes igazi nőcis illat , nekem nagyon bejön mert jó viselni és érezni :-) hagyni kell kibontakozni, az első benyomás lehet ütős de a leszáradása igazi tavaszváró friss *****************

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. március 14.

Burya

2018. február 26.

Ó jaj... :/ Ez szegénykém borzasztó. Pedig többször is megadtam neki az esélyt, már csak azért is, mert a kistestvéréből, a Lys Rose-ból zsinórban többször is romlott példányt fogtam ki és jól leszóltam, mielőtt hozzám került belőle egy friss minta, ami viszont valóban szép volt és tetszett. Mindezekkel a hátam mögött nem akartam ugyanezt a hibát elkövetni, ezért miután a sokadik parfümériában is szörnyűnek találtam, rendeltem belőle mintát. Nagyon szeretem a liliomot, úgyhogy nagyon kíváncsi voltam, hogy ennek vajon milyen a VALÓDI illata. Hát... pontosan olyan, mint az üzletben. :( Se liliom, se frissesség, se légiesség, se elegancia... csak valami ázott, romlott növényszag, mint amikor a vázában túl sokáig áll a virág és a szárnak már erősebb a szaga, mint a virágfejé. Alapvetően magára az illatélményre nem mondanám, hogy borzasztó, inkább csak rendkívül bizarr, viszont mivel parfümről van szó, így nem marad más választásom. Mocsári liliom ez, de az illat inkább liliomos mocsár...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

Vaslady

2017. november 29.

Most próbálom,mintát rendeltem belőle.
Igazság szerint azért mert itt is,és a notinon is nagy népszerűségnek örvend.
Kiváncsivá tett.
Az első benyomás róla,....Mi ez a semmi?
Ezért vannak annyira oda?
Bizony kellett neki pár perc,meg leszáradás,hogy mutasson valami pozitivat is magából.
Lágy,finom,fehér liliom illata,talán egy csepp naranccsal fűszerezve,egy ködös őszi reggelen,mikor még nem sütnek a nap sugarai.
Egy fehér liliom,magányosan,a reggeli harmatcseppektől átitatva,a hideg ködben.
Na,pont ilyen illata van.
Szép,de nem nekem....sajnos :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 29.

Most próbálom,mintát rendeltem belőle.
Igazság szerint azért mert itt is,és a notinon is nagy népszerűségnek örvend.
Kiváncsivá tett.
Az első benyomás róla,....Mi ez a semmi?
Ezért vannak annyira oda?
Egy fehér liliom,magányosan,a reggeli harmatcseppektől átitatva,a hideg ködben.
Na,pont ilyen illata van.
Szép,de nem nekem....sajnos :(

birdy70

2017. november 13.

Nagyon tartós. Kardigánon 3 nap múlva is liliom illat érezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 13.

Nagyon tartós. Kardigánon 3 nap múlva is liliom illat érezhető.

bingus86

2017. november 1.

Csodás illat. Már minden szépet leírtak róla előttem. Szeretem benne,hogy testközeli,nem tolakodó,mégis jellegzetes. Nagyon kevés illatot tudok elviselni magamon, a parfümériákban kapható parfümök 98%-ától forog a gyomrom,fáj a fejem,nem is értem,hogy kinek készülnek...De ez a kis üvegcse megdobogtatja a szívem és átjárja a lelkem minden reggel,mintha tetőlől-talpig Cartier ékszerekben lennék:D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

sieszter

2017. augusztus 22.

Alapból tetszik, de leszáradáskor rajtam nagyon édes lesz, ami zavar. Frissebb, zöldebb illatot vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

CChanel

2017. július 13.

Ez valóban liliom! Én nem vagyok nagy rajongója a virágos illatoknak, de ezt mégis nagyon szeretem. A liliom, mint virág is az egyik kedvencem, talán ez lehet az oka... Ez az illat volt meg nekem először, később jutottam hozzá a Lys Rose változathoz, az már inkább én vagyok, de ettől mégsem tudok/akarok megválni. :)
És hát a tartóssága sem semmi! 1 max. 2 fújás bőven elég belőle! (Előfordult, hogy egy kicsit többet fújtam magamra reggel, és még órákkal később is szinte émelyítőnek éreztem, pedig tényleg nagyon szeretem.) Szóval, csak mértekkel! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 13.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.