Cartier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. december 26.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml

Szívjegyek: nárcisz, ylang-ylang

Alapjegyek: tulipán, lonc

10 db Cartier Carat edp 1,5 ml-es illatminta
Ár: 3500 Ft + postaköltség , Eladó: parfumvilag
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bp. (Nagyvárad tér metróállomás, Corvin negyed), vagy posta,foxpost

HDR

2020. február 22.

Papírra fújva es a pulcsimon kissé narancsos (szerencsére nem narancsvirágos) virágos illat. Egyszerűen nagyszerűen széséges, tiszta. A bőrömön sajnos kicsit gyöngyvirágos, egyébként szappanos, tisztaságillat. Nekem kicsit a Lauder Pure White Linen-re hasonlít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 22.

Erika80

2019. november 10.

Számomra ő egy hideg illat. Amikor szimatolgattam az illatot magamon, azonnal az Armani Acqua di Gioia jutott eszembe. No nem azért, mert ugyanolyan illatú, hanem mert jellegében hasonló. Nem rossz illat az sem, csak számomra nem a legkellemesebb és az is nekem olyan hideg, rideg, jeges illat. Nyáron üdítő, frissítő lehet a "hidegsége", télen fagyossá tesz. Ezek az illatjegyek mind szépek és valóban szépen ki is érződnek, egyik sem nyomja el a másikat, szépen teret adnak egymásnak. Remek friss virágos illat, de nekem mégsem tetszik igazán. Úgy vagyok evvel is, mint a fent említett parfümmel, ha máson érzem sem utálkozom, nem fordul fel a gyomrom és nem is válik elviselhetetlenné, csupán magamon nem szeretném több órahosszat érezni.
Egy parfümöt azért használok, mert szebbé teszi a napomat, kifejez(het)i az aktuális érzelmem, hozzátesz a toalettemhez, öltöztet, jobb kedvre derít, inspirál. Tehát ad egy pluszt, nem pedig elnyom vagy elrontja a kedvem, a napom, esetleg rosszullétet okoz. Én úgy érzem ezzel az illattal egyik pozitívum sem teljesülhet számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 10.

Lina6

2019. augusztus 3.

Nem lett a kedvencem. Tul ibolyas. Tovabbadtam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

Nem lett a kedvencem. Tul ibolyas. Tovabbadtam

Burya

2019. április 7.

Tavasz illat. A tél utáni első ragyogó napsütés, kék ég, langyos, virágillatú szellő, amit az ember a téli hideg és sötét után olyan mélyen lélegez be, ahogy csak tud. Kifújva csodaszép liliom, később azonban a jácint és a nárcisz lesz domináns, a liliom nagy bánatomra csak harmadikként kullog utánuk. Citrust egyáltalán nem érzek benne, de valahogy mégis friss és zöld, a mimózától kicsit púderes. A nárciszt és a jácintot nagyon szeretem szimatolni, de parfümben nekem általában nagyon tolakodóak, tömények, ez az illat viszont mértékkel használva számomra is nagyon kellemes viselet. Nőies, vidám, tiszta és ragyogó, nagyon tetszik. Nem a tipikus édes vonal, nem is a tömény virágos, hanem a friss és zöld típus, ami szinte bárkinek jól áll, korosztálytól függetlenül. Első próba alkalmával egyet fújtam belőle a csuklómra a parfümériában, hazafelé pedig egy lány megkérdezte, mit viselek. :D Elsőre azt hittem, hogy a tartóssága edp létére nem a legjobb, mert 2-3 óra után már semmit nem éreztem belőle magamon, de este, mikor édesanyám megölelt, megkérdezte, hogy mi ez a finom illat (reggel fújtam belőle). Ezek szerint tehát épp olyan, amilyet szeretek viselni: ami egybeolvad velem, mintha egy leheletkönnyű fátyol lenne, és nem mászik senkinek az arcába, nem hivalkodik, nem kiabál méterekről. Biztosan beszerzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 7.

senskin

2019. március 11.

Jujj, ez az illatillat egy ékszer. Nekem most a La Panthere edt van meg. De ebben sem csalódtam, elvarázsolt, körbeölelt. Szerelmes lettem belé, nincs mit tennem. Annyira különleges illat, magával ragadó már az első kifujás alkalmával. Még sose éreztem ennyire finom és szépséges illatot. Mint egy törékeny hercegnő. Maga a tökély. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 11.

Verona5

2019. február 25.

Az eleje édes bogyós-gyümölcsös, túlontúl édes bombarobbanás, mintha nem is egy átlátszó üvegből, hanem piros színűből fújnád. Aztán kb 10 perc után már erőteljes virágos lesz liliomos dominanciával és kb fél óra múlva lehet érezni benne a nárcisz és az jácint keverékét. Ekkor már mű-tavasz hatásúvá válik. Nem igazán nyert meg, főleg, hogy Cartier név alatt adták ki, sokkal többet vártam tőle. Disszonáns a neve, a formája és a hatása. Hogy a karáthoz mi köze lehet?? Talány. lnkább tavaszi tesco-s öblítő... Na jó! Azér' annyira nem gyenge!. Kisleányok előnyben! :) Kap egy hármas alá-t, mert most lágyszívű lettem.

Ja, és ha már tavasz, lányok probáljátok ki inkább a Guerlain Champs-Elysèes-t!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 25.

Ja, és ha már tavasz, lányok probáljátok ki inkább a Guerlain Champs-Elysèes-t!

Asianlover

2018. szeptember 21.

Kifújáskor nekem is édes-gyümölcsösnek tűnt, aztán édes virágosra váltott. Magamon semmiképpen nem tudom elképzelni, abszolút nem a stílusom, de tavasztündér kategóriában 5-ös. Napsütéses, kora tavaszi napokra szép választás lehet. A várakozásomnál jóval édesebb, köze nincs ahhoz a légies könnyedséghez, amit elképzeltem. Az üvege szerintem is sokkal gagyibb élőben, mint a reklám fotón.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

googles

2018. szeptember 20.

Erdekesnek erdekes, de nekem tul edes viragos. Emelyito. A liliom es az ylang ylang egyutt... tul sok. Evvel tomeget lehet oszlatni es ha a szobaba betesszuk, reggelre kinyirja az ott alvot 😁 ahogy a feher liliomrol mondjak is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 20.

szeliger

2018. szeptember 14.

Itt van, megérkezett, nagyon kíváncsi voltam rá! Az üveg picit gagyibb, mint amire számítottam, nehéz ólomkristályra gondoltam metsző élekkel. Az élek megvannak, csak olyan kis tompák, az üveg sem idézi a drágakövek csillogását.
Az illat rajtam kifújáskor nagy meglepetés, virágokat vártam, ehhez képest az első percek édes, körtés(!) illatfelhőben teltek. Honnan vettem a körtét, nem tudom, de egyből ez jutott az eszembe, megtréfált jobb agyfélteke, hiába. Kb. tíz percnek kell eltelnie, hogy az édesség tompuljon és a virágos illatjegyek szépen előbújjanak. Ezzel együtt nekem ez a rész picit sok, vártam már, hogy csituljon. A legszebb a vége, a leszáradás valóban tulipán és én nagyon szeretem a tulipánt. Parfümben pedig ritkán találkozni vele, úgyhogy igazi különlegesség ebben az értelemben.
Üvegértékű? Nem, nem fogom megvenni, pár ml-t ugyanakkor szívesen próbálgatnék belőle. Csakis tavasszal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.