Cartier

Ár:   15 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Laci, az összetevőket feltöltötte: chamo, Módosítva: 2019. április 17.

Ár:   15 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: fás-virágos-pézsma

Ajánlott: férfiaknak

Illatjegyek: bors, kardamom, kömény, rózsa, szerecsendió, szantálfa

betty007

2020. május 20.

Egy nagyon különleges barátomnak kerestem titokban egy hozzá illő illatot, körülbelül egy éves folyamatos keresés után nála megdobbant a szívem. Annyira finom, elegáns mégis erősen markáns sokszínű illat, egyszerűen elképesztő, csak bújnék és bújnék még közelebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 20.

Dottir

2019. december 28.

Szerintem simán női illat is lehetne, de minimum mindkét ligás (vagy több, a PC kedvéért:)). Magamnak vettem meg jópár éve egy reptéren, emlékszem, hogy rámeredtem, hogy ez férfiparfüm. És nagyon imádtam! Sokan megdicsérték, milyen mennyei (férfiak főleg). Aztán végül a férjemnél kötött ki, mert akkori izgágaságom más illatálmok felé hajtott. Most ismét gondolkodom a beszerzésén...
Nem lapul meg a tömegben, van benne kraft és személyiség, ez ténykérdés. De ez az elegánsan erőteljes, szofisztikált karakter, nem az orrbanyomós egykönyvű típus. A fűszeresség csak úgy bizsereg benne, a férfias bors és a nőies, édes-játékos szerecsendió, a néha-néha megvillanó hűvösebb fás él, aztán a rózsa és a meleg szantál, ahogy lepuhítják, megszelidítik az egyveleget huhhh. Én pacsulit is érzek benne, és valami krémességet. Nagyvilági, elegáns és - utálok ilyet gondolni is - nem áll jól mindenkinek, abszolút öltönyös/kosztümös/whatsoever illat. Markáns, de intelligensen, kifinomultan, elegánsan. Maga a highlife.
Tartós, nagy hatósugarú, fantasztikus darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 28.

Tartós, nagy hatósugarú, fantasztikus darab.

Rhodesian Ridgeback

2019. december 13.

A Declaration széria legjobbja. Mégis/annak ellenére, hogy:
- annyira mellőzött
- minőségi rózsabomba férfiaknak
- az illatsznobok radarján sincs rajta
- rendkívül mellőzött (nem is készült hozzá semmilyen reklám, vagy promó anyag)
- hihetetlenül alulértékelt
- nevetségesen olcsó
- igazi ár-érték bajnok

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 13.

A Declaration széria legjobbja. Mégis/annak ellenére, hogy:
- annyira mellőzött
- minőségi rózsabomba férfiaknak
- az illatsznobok radarján sincs rajta
- rendkívül mellőzött (nem is készült hozzá semmilyen reklám, vagy promó anyag)
- hihetetlenül alulértékelt
- nevetségesen olcsó
- igazi ár-érték bajnok

wildrose

2018. június 5.

Élénk, elegáns, kifinomult, egyedi, romantikus, izgalmas, szexi, abszolút férfias illat, kifújáskor pikáns, hűvös-fűszeres, leszáradáskor lágyabb, rózsás-fás. Elképesztően különleges parfüm hasonló kaliberű férfiaknak. Csodálatos munka.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 5.

TFerenc

2016. augusztus 21.

Ahogy lentebb Laci, én is a Douglas-ban akadtam rá erre a gyöngyszemre, csak egy évvel később :)
A "nagy" parfümök közt a polcokon kitűnt kecses üvegével és fura szórójával. Egy késő téli napon, vele a csuklómon hagytam el a plázát. A szokásos férfi illatok után elképesztően hatott mikor megcsapott az igazi forró nyarat idéző rózsaillat. Miközben sétáltam talpam alatt ropogott a lefagyott járda, de már akkor tudtam ez kell nekem mikor robban a jó idő. Az az Ő igazi közege. Így is lett tavasszal tökéletes és nyáron főleg kivéve a kánikulát akkor gyorsan szertefoszlik.
A bors és a rózsa csodálatos kompozícióban áll össze benne. Egy igazi úriember képe, és az elegancia árad belőle. Mindenképp kitűnik a designer illatok közül, és úgy érzem csak rám várt az üzletben. Kevesen nyúlkálnak felé így szerencsére nem igazán jön szembe az utcán.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 21.

Vuk2

2016. március 20.

Engem nagyon emlékeztet a Voleur de Roses-re, azt is imádom.
Csak azt nem értem, hogy az elvileg dominánsan pacsulis is, ebben meg az nincs. Azt hittem pedig, hogy a rózsa+pacsuli kombináció a közös bennük.
Mindegy is. Finom friss, fanyar illatú mélybordó rózsa. Mint valami jóféle száraz vörösbor fássággal körítve.

Kisfújóst keresek belőle, akinek van, zaklasson nyugodtan!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 20.

Engem nagyon emlékeztet a Voleur de Roses-re, azt is imádom.

Kisfújóst keresek belőle, akinek van, zaklasson nyugodtan!

Laci

2015. január 20.

Douglasban járva lettem figyelmes eme új Cartier illatra, vagyis interneten már régebben kiszúrtam, hogy érkezik egy új flanker, de végre ki is tudtam próbálni. Nem vártam annyira sokat, gondoltam, biztos az eredeti Déclaration lebutítását érezhetem majd a papíron, de nagyot tévedtem. Ez kérem Montale Black Aoud-jának sokkal emberbarátibb, melegebb időben is bátran viselhető, frissebb kiadása. Majdnem megcsókoltam az üveget, de aztán gondoltam 1. csupa bacilus 2. a biztonsági őr épp sasolt ezerrel 3. te leszel a párom, gondoltam és már raktam volna be a kosárba, ha nem vettem volna telefont előtte és amúgy sem egy olcsó illatról beszélünk, sajnos. Na de az illatról is írhatnék valamit: rózsa rózsa rózsa, harmatos, szép rózsa, fűszerek és pézsma, meg a sok szantálfa. Ezzel kell beérni, nincs mese, de én ezt az illatot egész nap szagolgattam, 11 körül fújtam a kézfejemre, de most este 10-kor szagolom ezredszer, mert mámorító, igazi keleti bűverővel bír, szerintem a lányokat rögtön megbabonázza, annyira sikkes, egyedi és lehengerlő. Én azt hittem, hogy rózsaillatot férfiaknak csak brutális módon lehet tálalni, de nem. A rózsa hamvas, törékeny oldalát mutatja ez az illat, mely cseppet sem nőies, ezt biztosítja a bors és a kömény pikantériája, melytől a Déclaration kis ördöge azért ott motoszkál a mélyben, de épp annyira, amennyire kell. Nem koppintása az eredetinek, ez egy ízig-vérig egyedi mestermunka, melyet a Cartier márkanévtől el is várhatunk, sok szépet és jót tett már le az asztalra, ezzel méltó módon folytatja a minőségi termékek sorát. Meg kell vennem nincs mese, nekem ez kell, ez egy csodaelixír férfiaknak. Végem van, 1001 szagolás. :-)
Update: Sikerült mintát szereznem belőle és még mindig azt kell, hogy mondjam, hogy az utóbbi évek legjobb mainstream illata, személyes kedvencemmé vált. Húsvétra ezt tojja nekem a nyuszi, az már 100%. Bár egy Prada Man-t még kierölködhetne mellé... :-)

Update: na kérem megrendeltem, közel 30 ezret költöttem illatokra iparfümérián, de most már leálltam, megvan amiket akartam. Kiárusítás alatt vettem a 100ml-t, nevetségesen alacsony 10680Ft-os áron 100ml-t. Jó régen szagoltam utoljára, de azóta meg akartam venni, mert szerelmes voltam az illatába. Ez a parfüm tényleg egy átváltozóművész. Az elején csak földesség, vetiverre jellemző fásság érezhető. De 20 perc múlva kinyílik az illat és valami csoda lesz, a törékeny, de férfias rózsa illata ez, nem hiszem el, de tényleg bámulatos. Meg merem kockáztatni, hogy ez az én illatom, signature-m, annyira elegáns, kifinomult, mégsem öreges. Tényleg teszteljétek, érdekelne a vélemény róla. Douglas-ban lehet kipróbálni, anno ott teszteltem. A legnagyobb elismerés jár ennek a Cartier-nek tőlem. Bravissimo!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 20.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.