Carven

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Marionnaud, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dottir, az összetevőket feltöltötte: Tarzicia, Módosítva: 2020. június 24.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Marionnaud, parfümériák

2019-ben kiadott, gyümölcsös-virágos-púderes illat, a 2018-as EdP könnyedebb, légiesebb változata.

Fejjegyek: mandarin, licsi, körte

Szívjegyek: cukrozott mandula, pünkösdirózsa

Alapjegyek: írisz, pézsma

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Lenaeri

2021. szeptember 2.

Sokszor szemeztem vele a neten. Többször is szerettem volna megrendelni ismeretlenül, de mindig eltántorított, hogy "kislányoknak" készült.
Most csere útján jutottam hozzá, és meg kell, hogy mondjam, meglepett.
Nem érzem édesnek, cukorkásnak. Abszolút hordhatja bármelyik korosztály.
Inkább mondanám kifinomultnak, mint csajosnak.
Szép illat. Nem.lesz az első számú kedvencem, de fogom használni.

Tudom már!!!! Bottega Veneta Knot. Nekem tisztára

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 2.

Most csere útján jutottam hozzá, és meg kell, hogy mondjam, meglepett.
Nem érzem édesnek, cukorkásnak. Abszolút hordhatja bármelyik korosztály.
Inkább mondanám kifinomultnak, mint csajosnak.
Szép illat. Nem.lesz az első számú kedvencem, de fogom használni.

Tudom már!!!! Bottega Veneta Knot. Nekem tisztára

googles

2020. szeptember 4.

2020 szeptember 4.
Felpontozom 5 csillagra, mivel nagyon is tudom hordani es meg is vettem egy ujabb teszteles utan. Fincsi illat oszre, komfortillat kategoria nalam, puderes, mandulas, vigasztaloan finom.

2020 május
Nem rossz illat, édes-púderes, tartós. De hosszabb ideig nem elviselhető nekem, túl édes. Az edp-t is próbáltam töbször még tavaly külföldön, nem emlékszem az illstra pontosan, de az biztos, még az edt a könnyedebb 🤔😂

A Carvent egyébként szeretem és ennek az üvege és a csomagolása is telitalálat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. szeptember 4.

2020 szeptember 4.

2020 május

A Carvent egyébként szeretem és ennek az üvege és a csomagolása is telitalálat.

Dottir

2019. augusztus 21.

Nem ismerem az alap EdP-t, ezt teljesen ötletszerűen illatoltam meg, szép kis üveg, Cara Delevingne mellette rövid hajjal a Douglas reklámfotón, rossz csak nem lehet.:) Különlegesnek, a rendszerbe egyáltalán nem, vagy a maguk egyéni módján illeszkedőnek találom a Carven illatokat, az üvegeik pedig gyönyörűek. Ezt a parfümöt fiatal lányoknak ajánlják, és valóban a "girl"-vonalba sorolandó, de nem az a nyájjal bégető illat. Édes, de nem émelyítő, frissen-gyümölcsösen és kicsit szokványosan kezd, majd szépen kibomlik benne a pünkösdirózsa, aztán beédesedik, de az írisz és a pézsma miatt ez inkább olyan púderes édesség, egyáltalán nem sok, a leszáradás pedig olyan törékeny és finom, mint egy szappanbuborék (a bulle buborékot jelent), és van benne egy pici fás titokzatosság is. A sorból tudattalanul vagy szándékoltan kilógó fiatal hölgymagoncokon szerintem nagyon szépen mutathat.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.