Carven

Ár:   €39, €59, €79   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eveartstar, Módosítva: 2016. augusztus 4.

Ár:   €39, €59, €79
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Douglas

Megjelenés éve: 2016

Fejjegyek: menta, citrom, grapefruit

Szívjegyek: nyírlevél, levendula, gyömbér, kardamom

Alapjegyek: cédrus, ámbra

Carven L'Eau Intense fújósok
Ár: 1300 Ft, 2000 Ft , Eladó: Lapo
Állapot: 5-10 ml fújósok kiadók belőle, Helyszín: Diósd/Budapest 11. ker. (Savoya Park közelében), fizetés: személyes átvétel, posta, foxpost
Lapo

2019. november 3.

Nagyrészt szeretem Kurkdjian illatait.. van közöttük egész sok csodás alkotás, amik bizonyítják tehetségét és amik ellentmondanak a rossz nyelvek szerinti pénzhajhász, túlárazott saját kollekciójának.
Izgalmas mikor egy ilyen talentum dolgozik 1-1 designer illaton.. a kategória minden rákfenéjét (de legfőképp a korlátozott kreativitást és a finoman szólva behatárolt ráfordítást) is beleértve.
A L'Eau Intense kétség kívül az egyik legjobb designer, ellenben sajnos nagyon alulértékelt illata.. Már a márkát is kevesen ismerik és biztos vagyok benne, hogy a próba erejéig még kevesebben jutnak el..
Egy eleven, leszáradása végéig pezsgő, akár szikrázó, élénk és vidám illat.. Jó kedvre derít, van benne élet, ami végtelenül ritka a tengernyi tavaszi-nyári citrusos, aqua-s illatok között.. tartós és jelentős hatótávval bír..
Így, a tél közeledtével (felüdülés volt a nehezebb illatjegyek után..) elképesztő időutazást hozott beleszimatolva.. a nyár összes élményét felidézte bennem.. azt gondolom, ez egy igen kivételes, értékelendő tulajdonság és én balga, idén nyáron szinte alig hordtam.. :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 3.

Laci

2018. február 22.

A legjobb dolog, ami a citrusokkal történhetett. Blind buy volt, de milyen szenzációs. Kurkdjian régóta a szívem egyik csücske (IMÁDLAK LUMIERE NOIRE POUR HOMME!!!), így különösen vártam már a terméket. Kifújáskor erősen citrusos, mint egy mosogatószer, kicsit meg is ijedtem, hogy ez most komolyan ilyen rideg illat lesz, de nem. Pár perc után már teljes volt a boldogság és ámulat, hogy ilyen csodás átalakulóművészt vettem. A menta és gyömbér pikánssá teszi, egy elegáns, különleges tisztaságillatot varázsolva a fémes citrus-sokk után. Ezek után krémesedik az alapjegyek után és finoman lüktet, él körülöttem. Tartóssága nagyon jó, a három fújást még 8 óra után is érzem magamon, persze már diszkrétebben. Ez a tavasz illata lesz, de a mai latyakos, trutymákos napon is szépen viselkedett. Douglasban már ne keressétek, nem forgalmazzák már a Carvent, de árukeresőben rákeresve a legolcsóbb helyről rendeltem a 100ml-t szuper áron és kifogástalan a minősége. MFK megint odatette magát, köszönetem neki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 22.