Ár:   79 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: egyboszorka, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. augusztus 10.

Ár:   79 000 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Kiadás éve: 2013

Az eredeti Casamorati iratok közt meglelt formula adja az alapját ennek a nosztalgikus parfümnek. Másfél éves kutatás és számos próbálkozás után készült el a vadító fűszerek, buja virágok és erős fák erőtől pulzáló akkordja- és a rég elveszettnek hitt kincs újjáéledt. A régi világ pompáját idéző magnetikus alkotás.

Illatkategória: orientálisvirágos

Illatjegyek:

Fej: bors, koriander, sáfrány, szegfű

Szív: ylang- ylang, neroli, rózsa

Alap: ámbra, nyír, pacsuli, szantálfa

Ár: 4.000 Ft (5 ml); 7.500 Ft (10 ml) + postaköltség , Eladó: sanyi0629
Állapot: 5ml / 10ml fújós saját üvegből frissen fújva, Helyszín: Miskolc, fizetés: Előreutalás után posta/foxpost vagy személyes átvétel Miskolcon, alkalmanként Nyíregyházán

Timi8

2020. március 22.

A koriandertől, sáfránytòl és szegfűtől nagyon tartottam, félig-meddig be is igazolòdott a félelmem...
Mondanom sem kell, hatalmas elvárásaim voltak de egyelőre nem hozta az elvártakat. Jò, minőségi meg tartòs, de rajtam előjön vmi régivágásù férfi kölnis illatjegy amit nem tudok mire vélni. (Nekem nem hiányozna ha kihagyták volna belőle.) Emiatt inkább férfiasnak érzem, és a 67 éves apukámon nagyon is el tudom képzelni, nála nagy sikere lenne, de nekem nem talált be, valahogy rajtam nem az igazi. 3-ason és 4-esen gondolkodom és bár nagyon szègyellem lehùzni, mások véleménye alapján nem is érdemli meg... Most mégis ink.hagynám ezt a 3-ast de mivel többet érdemel, fogom még tesztelgetni, és ha ùgy alakul, szìvesen up-datelek is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 22.

Tarzicia

2020. március 21.

Ahogy haladok az illatházzal való ismerkedésben, a csillagok száma emelkedő tendenciát mutat, a következő talán 5 csillagos lesz.
Elsőre úgy tűnt, mintha Miss Dior Le Parfum niche változata lenne, aztán persze rájöttem, hogy nem igazán. A hangulata hasonló, de a Miss Dior Le Parfum-ben minimum felerészt ott a pacsuli is, és az összhatás egyértelműen nőies.
Itt eleinte mindent visz az ámbra, balzsamos és melengető, lelki szemeivel szinte látja az ember, hogy súlyosan csordogál alá, mint valami sűrű, borostyánszínű nektár. Nagyon jól mutat mellette a szegfű, egy csepp régies hangulatot kölcsönöz neki az elején, később a szantál egyenlít, modernebb, száraz-fás aláfestést ad, az ilang-ilang buján édes-krémessé teszi, az egészet egy pici fűszeres füstösség lengi körbe, és még lehetne sorolni, hogy mi minden van benne. Harmonikus, nagyon gazdag illat, addiktív és jó minőségű is, csak éppen nem nekem való. Egyrészt nem vagyok oda az ennyire ámbra-központú parfümökért (az említett Miss Dior Le Parfum nálam a maximum), másrészt van benne valami erőteljes aromás él, valami rámenősség, amitől maszkulin irányba tolódik el. Hiányolok belőle valami lágyságot; finom, de nem elég kifinomult. Nem tudok rá jobb szót, mint hogy nehéz és tömény, a hatósugara is brutális, ő hord engem, és nem fordítva. Az ilyen illatokkal szoktam aztán úgy járni (pl. Tom Ford is ilyen), hogy eleinte nagy a vonzalom, aztán mire összebútorozunk, kiderül, hogy ez egy fojtogató kapcsolat.
Látom, sokan szeretik, teljesen megértem, én mégsem tudok neki 4 csillagnál többet adni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 21.

Mandarindream

2020. február 25.

Hűűha, ettől ájulnak be itt emberek?! Ezer éves pasi arcszesz kreálmány, timsós felhanggal. Fűszeres, édes, középerős,múltszagú, elvileg unisex parfüm. Szerintem ilyet régen csak pasik használtak - '70-es/ '80-as évek - azt is borotválkozás után, mert jobbra nem futotta. Csak azért nem 1 csillag, mert találkoztam ennél szörnyűbb szagokkal is, viszont olyan tré, akár Roja is lehetne....

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 25.

Chrissy

2020. február 16.

AJándékba kaptam vásárlás-csere mellé egy nagyon kedves KrémMániástól, Angitól, egy kis Nerolis mintát. Ezúton is köszönöm, nagyon hálás vagyok érte! Már 2 napja a táskám rabja volt, mert arra sem jutott időm, hogy elővegyem. Most a bal csuklómon illatozik és nem győzök betelni vele. Kétségkívül nagyon finom, balzsamos illat, amely pontosan hozza, amit írnak róla, nagyon orientális és virágos, magában hordozza a Kelet mesés kincseit, a kultúráját és ősi jelenlétét a világban. Az 1001 éjszaka meséi egyetlen, gyönyörű üvegbe és egy tömény, sötét borostyánszín folyadékba zárva.
Minden, amit a Keletről hirtelen magad elé tudsz képzelni, benne van. A finom fűszerek, amivel ősidők óta kereskednek, az egzotikus, intenzíven illatozó buja virágok és magas, karcsú fák is megelevenednek benne. Az összes összetevője egyenként muzsikál, hol ezt érzed, hol azt, nem győzöd keresni benne az illatjegyekt az orroddal és az összes érzékszerved életre kel, megnyílik a harmadik szem és már nem is a szobában ülsz, hanem Keleten vagy, egy vastag szőnyegen édes, fűszeres teát kortyolgatva, lemegy a nap a sivatag felett és a balzsamos szellő hozza feléd a kert illatát, s ha akarnál se tudnál nem jelen lenni ebben a csodában, s ahogy eljön az éjszaka egyre mámorosabban ülsz ott és nem akarod, hogy elmúljon ez a pillanat.A bokád körül lengedezik a szoknyád muszlin anyaga, meg-megsímogat, cirógat, szexinek érzed magad. Az alacsony asztalkán a díszes teás kancsó és a kis pohár, édes, erős nedűvel, fűszeres, meleg illata körbeölel. A buja virágok közül az ylang-ylang dominenciája is megnyilvánul: afrodiziákum...érzed, hogy most sok mindenre kapható lennél, a rózsa elmélyíti a vágyad, próbálsz valakire gondolni, de nem tudsz, az ajkadba harapsz kétségbeesetten, aztán jön a neroli és vele egy mély sóhaj, ez enyhíti a vágy keltette belső feszültséget, a vágyakozást. Már nem annyira fülledt a levegő, mégis melegség önt el, ahogy a teában lévő fűszerek a gyomrodban hatni kezdenek, összerázkódsz, biszereg a bőröd, a borstól ébernek érzed magad és úgy érzed még a jövőt is látod. Az erotikus, majd ezoterikus pillanatokat a szantál meleg nyugodsága és az ámra kellemesen bőrközeli púderessége csillapítja és a végére már csak végtelen nyugalmat érzel. És boldogságot, hogy ezeket a pillanatokat megélhetted. Várs csendben, valami még jön, magát a csodát várod, aztán rájössz, hogy otthon vagy, és ez az illat a csoda, ahogyan megalkották.
Szeretnéd őrizni ennek az élménynek emlékét, mert annyira komplex, hogy elmondani és megosztani aligha fogod tudni mással, hiszen nincsenek rá szavak.
Szerencsére tartós is, mert tényleg nem lehet betelni vele, a nap 24 órájában szívesen viselném és fogom is, míg a minta tart és valószínűleg utána is, mert most úgy érzem ebből be kell szereznem még többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 16.

boghyca

2020. január 29.

Híjjj az anyámúristenit! 😮
5 ml-t volt szerencsém cserélni egy kedves mániással, de álmomban sem gondoltam volna, hogy nekem lesz ilyen illatom.
Még csak ismerkedem a ház illatával, de ezzzzzz megvett kilóra pontosan.
Nem szeretem az ilyen lepkefing (bocsánat a kifejezését) illatokat, de Ő (igen nagybetűvel) maga a kifinomult brutalitás csak szépen. Nem tudnám egyesével kivenni a jegyeket, de igazán meleg, határozott és finom illat, ja és extra tartós.
Valamire picit emlékeztet de majd eszembe fog jutni.
Eddig 1/1 illat tetszik 🥰
(boghyca pénztárcájának nem fog tetszeni az elkövezkezendő időszak💸)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 29.

Híjjj az anyámúristenit! 😮
Még csak ismerkedem a ház illatával, de ezzzzzz megvett kilóra pontosan.
Valamire picit emlékeztet de majd eszembe fog jutni.
Eddig 1/1 illat tetszik 🥰
(boghyca pénztárcájának nem fog tetszeni az elkövezkezendő időszak💸)

tigerkid

2019. április 27.

Nem tudok semmi különöset mondani, csak, fogy tökéletes! Még jó, hogy nem veszett el végleg ez a formula, különben szegényebb lennék egy illattal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 27.

Marcsi66

2019. január 11.

Egy ideig azért árulta itt valaki,nem csaptak le rögtön rá,én meg elkönyveltem magamban vszínű nem ismerik,,,kínlódva de lemondtam róla,mert ez nagyvad és már van elég belőle,Véleményem szerint a sorozat legütősebb tagja,ez már az aminek lennie kell,itt már érezhető ,komolyan gondolták,h elkápráztatnak.
Nehezen kihámozható a jegyei,sáfrányt és a koriandert érzem,a szegfűt nem,se a rózsát,,,egybe olvadnak a virágok a fűszerrel, fás alap az kivehető.
Nagyvonalú szerelmesek találkája,,,,nehéz lesz otthagyni őket! .tartóssága is szuper,

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 11.

erzsebet0304

2018. szeptember 8.

Tegnap sikerült eljutnom a Neroliba.Azt sem tudtam hová kapjam a fejem! Pár perc kellett mire eszembe jutott az itt olvasott információk áradatának egyszázad része,az első választásom ő volt!Többé nem is engedtem el és nem is fogom soha!Hogy eddig én hol voltam a parfümök világában,,,,áá ámulok és bámulok,van még mit tanulnom és illatoznom.Valóban nincs rá szó,rabul ejtett.Igen így képzelek el egy perfümöt.Ezekután nagyon magas lesz a léc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 8.

0808

2016. október 6.

Tökéletes!!!! Én nem vagyok egynagyorr nem tudok ügyesen elemezni, szétboncolni összetevőire egy illatot, mi mikor bújik elő, stb de azt tudom, hogy nekem Ő A Tökéletes hibátlan illat az első másodperctől kezdve! Olyan finom melengető érzés viselni- Na persze van ilyen száz másik !-mondhatjátok, de nem, ez mindentől jobb sőt! mindentől több , nem tudom mivel éri el és már nem is ez a lényeg, egyszerűen ..ááá jobb ha be is fejezem mert csak katyvasz lesz az egész véleményemből! Millió csillag!!!!!!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 6.

egyboszorka

2016. szeptember 3.

Ő az oka az utóbbi időben írt silány és egyszerű véleményeimnek. Kedd óta az enyém a minta, azóta minden aprócska törpécske, semmicske izécske, jellegtelen nullácska, stb...

Ha helyrerázódtam, jövök egy tisztességes véleménnyel....Egy Xerjoff, az eszem megáááááállll !!!!!!

Ja, annyi agyam még maradt, hogy mielőtt valaki hülyének néz : a Casamorati illatok is a Xerjoffhoz tartoznak...

Vera Rossakoff illata ( Poirot papa plátói nőideálja ).

Idestova két hónapja nyögdécselek és kínlódok, hogy mégis milyen. Valami szépet, magasztosat, találót szeretnék. Valami pátoszmentes magasztalást, örömódát, hosszan lelkendező sorokat, amik méltón kifejeznék ezt az illatcsodát. Rájöttem, hogy nem kell. Neki nem. Tőle tényleg elállt a szavam, és úgylátszik, ez már így is lesz, nem agyalok ezen többet. Tökéletes úgy, ahogy van.
Nagyon szeretném Őt, nagyon jó kislány leszek Karácsonyig, sőt, utána is, ígérem, ígérem, ígérem...

Hogy lényege is legyen az agymenésemnek: Fűszeres- fás melengető tömény gyönyörűség, közeli rokonai: Ormonde Jayne Tolu, alacsonyabb árkategóriában pedig a Rochas Absolu. Mindhárman életműdíjasok nálam...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 3.

Vera Rossakoff illata ( Poirot papa plátói nőideálja ).

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.