Casamorati 1888

Ár:   79 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: babyface, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. augusztus 10.

Ár:   79 000 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Tavasz a Földközi-tenger partvidékén, ahol minden évben az olívafák néhány napra virágba borulnak. Ez a kincset érő illat a Fiore D’Ulivo szíve. Friss citrom és lótuszvirág öleli körbe az olíva virágok gyengéd báját. A jázmin és a magnólia hangsúlyosabbá teszik a virágos hangulatot, míg az ámbra és a mósusz struktúrát ad e gondtalan kompozíciónak.

Ár: 2,5ml/ 1.300ft 5ml/ 2.500ft 10ml/ 4.700ft + Posta , Eladó: nina 69
Állapot: Frissen átfújva a saját parfümömből 2,5 - 5 vagy 10ml üveg vagy pattintós parfümszóróba., Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten a XI. kerületben személyesen is átvehető vagy előre utalást követően ajánlottan postázom.
Ár: 2,5ml/ 1.300ft 5ml/ 2.500ft 10ml/ 4.700ft + Posta , Eladó: nina 69
Állapot: Frissen átfújva a saját parfümömből 2,5 - 5 vagy 10ml üveg vagy pattintós parfümszóróba., Helyszín: Budapest, XI., fizetés: Budapesten a XI. kerületben személyesen is átvehető vagy előre utalást követően ajánlottan postázom.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Plenda

2021. június 29.

Most lett hozzá is szerencsém! Jó jó, de nem a legjobb. Kezdésnek nagyon tetszik, citrom és a magnólia, majd az oliva virág is. De sajnos ott a jázmin, amivel én nem vagyok annyira jóban. És sajnos ki is tart. Jázmin nélkül nagyon tetszene.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 29.

sammy

2021. május 16.

Kezdetben autentikus lime-os pite, tudom miről írok, itt a házunk cukrászdájában kapni és finom! Mire leszárad inkább autentikus citromos wc öblítő. Tulajdonképpen nem rossz, végre egy hétköznap, kényes orrú férj és főnök mellett is hordható niche, nem csak az operabálon. Művészien unalmas. Olíva virágból a filléres Korres edc sokkal jobb, álmos reggeleken, álmos estéken mindig feldob, ennek viszont semmi hatása rám, ha nem lenne ilyen szemtelenül drága, azt írnám 4 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 16.

Phoenix19

2020. április 24.

Amikor először kipróbáltam nagyon kellemesen csalódtam, mert hiába Oliva virága a parfüm neve, én mégis magára az olajbogyóra gondoltam, amiből aztán következik az olivaolaj, azt hittem nagyon olivás lesz az illat. Szóval nagyon tetszett elsőre, citrusos, kellemesen, selymesen olivás komfortillatot éreztem, ami nagyon nőies és letisztult. Ugyanakkor semmi eget rengető különlegesség nincs benne. Egy átlagfizetés feléért nagyon egyszerű illatot kap a viselője. Ma újra próbáltam. Szószerint, mint egy citromos mosogatószer, de felőlem lehet éppen citromos légfrissítő is vagy wc spray, de ez nagyon tré egy Xerjoff-tól. Én nagyon szeretem a citrusos illatokat, na pont a citromot nem, de mindenféle narancs, mandarin, grapefruit, pomelo, klementin, bergamott, lime stb.kedvenceim, kizárólag valódi, minőségi alapanyagokból, de itt most ez nagyon nem sikerült. Túlzottan jelen van a citrom és ez az a citrusféle ami rengeteg háztartási tisztítószernek kölcsönzi az illatát. Ez a baj a citrommal, szegénykét elcsépelték a tisztítószer gyártók.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 24.

Timi8

2019. június 10.

Bìztam benne, hogy vmi mennyei citromkrémes csoda kerekedik ki belőle de sajnos nagyon nem. Nem is bánom, h.menesztettem... Valahogy velem, az én bőrkémiámmal nagyon-nagyon nem működik... Lacim szerint - aki amùgy kifejezetten kedveli a citrusos illatokat - pont olyan mint a citromos "toalett kacsa".
(Volt is egyèbként régebben ilyen citromos wc illatosìtò-fertőtlenìtő rudacskánk.)
De Tőle függetlenül is akivel csak illatoltattam, senkinek sem tetszett (rajtam!!!). Biztosan nem a parfüm hibája, hanem a bőrkémiámé. Sajnálom.
A háztòl egyébként a Lìra örök darabom, illetve a Dama Bianca és a Bouchet Ideale szintén nagyon kedvesek számomra.

Limoncello illatù parfüm. Nekem nem az illatom de nincs szivem lepontozni. Javára legyen mondva: tartòs mint állat, nem mellékesen pedig gyönyörű a külcsìn.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 10.

stylo

2019. június 9.

Szerintem ez egy nagyon szep, ajandeknak valo, biztonsagos illat. Nagyon elegans, de van benne egy kis bohem. Nem tolakodo, de azert megfeleloen sokretu es szepen kibomlo illat. Reszemrol maradok a bouquet ideale szep piros kis uvegcsejenel, de ha valaki csak ugy keresgel, es egy intimebb ajandekban gondolkozik, mint mondjuk egy parfum, az nyugodt szivvel valaszthatja ez, nagyon melle nyulni nem tud.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 9.

Marcsi66

2019. április 11.

Sorozatból én csak az Amalfi, amit mernék esetleg ajánlani,,vakon is,,a többi már nem ilyen,úgy érzem h ízléshez kötődnek, (Tosca az kifejezetten döbbenet volt részemről,rosszaságára utaló vélemények miatt) minőségben mind szuper egyébként, Nekem meg ő lenne az aki kevésbé tetszik,jó hasonlat a limoncello (Timi8) de nem annyira édes,az elején citrusos,még a gyümölcs fehér részének a kesernyés illatát is érzem,aztán lótusztól mintha szúrna.Próbálom megfejteni,de vszínű az oliva virágok bája hidegen hagy,,,,,gondtalanságát nem irigylem,őszintén engem irritál inkább,megosztó lehet úgy vélem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 11.

tigerkid

2019. március 21.

Ámbra és mósusz? Jázmin és Magnólia? Számomra ez csak citrom és citrom és citrom, némi citromhéjjal. Nagy várakozásokkal vettem belőle, kicsit úgy érzem agyon van hájpolva. Semmivel sem tud többet, mint a 10 eFt-os társai. Ráadásul 5-6 fújás reggel és délben már keresni kell magamon.
Update: 2 hétig használtam ezt a parfümöt, és addig duruzsolt a fülembe, míg megvettem egy nagyobb üveggel. Annak ellenére, hogy nem rajongok a gyümölcsös illatokért, sőt...ez az első gyümölcsös parfümöm, de számomra egyszerűen megmagyarázhatatlan vonzódás alakult ki az Oliva Virága iránt. Az illatban a citrom illóolaj mellett érzem talán a pézsmát, ami oly vonzóvá teszi számomra a parfümöt. Ettől egy citrom krémmé alakul át, amit ennék reggeltől, estig. Az intenzitása változó, bőrtől is függ, és lelkiállapottól. Mások szerint a C. Gabrielle parfümre hasonlít, számomra egyáltalán nem, olyannyira nem, hogy ez utóbbi parfüm soha, semmilyen módon nem mozgatott meg.Ebből is látszik, hogy mindenki bőrén és orrában másképp jelentkezik ez az illat, úgyhogy nem tudunk messzemenő következtetéseket levonni egymás véleményéből.

Másodsorban az üvege és a doboza is olyan csodálatos, hogy már csak azért is megéri az árát! ;-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 21.

Parfuwoman

2018. december 14.

Megvallom ,én nem értek egyet az előttem szólókkal abban,hogy ez nem érné meg az árát.... Szerintem csodás . Már azért is,ugyanis én a citrusos illatokat messziről kerülöm,magát a citromot sem szeretem,csak a lime-ot. Viszont ez egy csábító ,meleg citrusos akkorddal indít ,s ez szép fokozatosan átalakul egy szelíd,de határozottan jelenlévő virágos illattá,a magnólia és a jázmin kézen fogva” táncolnak ,”nagyon szépek együtt :)
Ami külön dicséretes ,hogy rendkívül tartós és jó szillázsú,amit én a Niche kategóriában már elég erőteljesen el is várok . Mostanában kezdem megszeretni a Niche illatokat,találtam jó pár gyöngyszemet,amik számomra különlegesen szépek és minőségi,szépen lekerekített illatok,nem disszonáns furcsaságok,amik parfümként számomra értelmezhetetlenek. Ez is egy közülük ,s a 30 ml ára még úgy érzem összegyűjthető,tervbe is van véve a tavaszra,akkor lesz ez az illat igazán elemében,most maradok a balzsamos,gourmand, meleg illataimnál :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 14.

andrea91

2018. március 26.

Mindjárt elsírom magam, annyira szívfacsaróan nosztalgikus. Valahonnan. Régről. Nagyon kedves módon, de tényleg nem tudom honnan. Az ilyeneket mindig olyan nehéz értékelni.
De az érzelmi vetülettől eltekintve, talán tényleg nem éri meg az árát. Egy próbát ajánlanék mindenkinek 25 felett, mert bár nem tudom minek volt ilyen illata, de nem valami nagyon speci, otthon illat vagy ilyesmi, szóval lehet másnak is ismerős lehet...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

laracroft

2017. október 22.

Rajtam egy egyszerű, lineáris citrusos-zöldes, enyhén (nagyon enyhén) fűszeres illat. Virágokat alig érzek benne, csak egy nagyon enyhe édességgel vannak jelen a leszáradásban, de nem édességként, hanem csak puhítják a citrusos-zöldes ropogást. Van benne valami fura ellentét, mesterségesen generált természetközeliség. Semmi egyedi, én simán el tudom képzelni akár férfiakon is. Finomnak finom, nincs benne bántó jegy, nem éles, nem szúrós, nem fojtogató, melegebb időben kellemes felfrissülés lehet, de nem különleges, és így nem feltétlenül éri meg az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 22.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.