Casamorati 1888

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: boghyca, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. április 12.

Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Illatjegyek: mandula, tej, vanília, karamell, szantálfa, pézsma

KezdoManias

2021. október 18.

A marketingesek azt találták ki, hogy az Italica csak személyesen és csak a Harvey Nicholsban lesz elérhető. Majd 2021-ben, amikor a "nép" számára is rendelhetővé vált, meg is újult, azonban állítólag csak a csomagolás változott: a bársony borítású üvegcse helyett matt bordó, egyébként selymes felületű festék maradt. Három adatlappal is szerepel egyébként a termék itt a Krémmánián (kettő Xerjoff alatt, egy Casamoratiként).

A parfüm valóban olyan, mintha egy Szamos cuki marcipán szekcióját borították volna az ember lányára. Bár nem értek az illatokhoz, erre azt mondanám, hogy lineáris, részben ezért is szerettem meg. Nem egy hullámvasúton érzem magam, miután felfújom, amin egyrészt nem tudom, pontosan mikor mi is vár rám, másrészt egyáltalán nem biztos, hogy az utazás végig élvezetes lesz. Itt tehát szerencsére az én (egyébként sajnos kevéssé rézékeny) orrom nagy változásokat nem érzékel az idő előrehaladtával. Ez egyben azt is jelenti, hogy az illat hosszú távú, nem kell óránként újra fújkálni ahhoz, hogy érezhető maradjon.
Megértem, ha a többség nem elragadtatással nyilatkozik erről a tömény édességről, mert tényleg nem simul bele a parfümériák dizájner vonalába. Nálam otthon viszont kizárólag belőle van rendes méretű üveg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 18.

Marcsi66

2021. október 12.

Koronaékszere a márkának ha jól olvastam,én meg csak rázogatom a fejemet,,,nekem biztos h nem,a Lira viszont sokkal inkább, Évekkel ezelőtt teszteltem egy parfümöt ,de még most is felidézem h ha kell az illatát Armani Privé Ambre Eccentrico ilyen manduláról álmodok ( a vicc h nem találtam az illatjegyei között,de nem hiszem el,mert hangsúlyos) Őrületes szépség de más az irány,itt viszont a sütemény édessége ,tejes karamellás és nagyon szirupos,majd a mandula és ez beburkol mindent (likőrhöz vettem már ilyen ízű aromát) erre emlékeztet, Nekem nem teszik,minőség és tartósság viszont rendben.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. október 12.

Milka71

2021. október 5.

Rajtam végig a mandula dominál, de érezhető benne a karamella és a vanília is. Igazi gourmand illat, szuper tartóssággal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. október 5.

Antioxidánsok: BHT