Casamorati 1888

Ár:   79 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: babyface, az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2020. február 14.

Ár:   79 000 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

A Lira egy titokzatos és provokatív ifjú csillag, lelkében keveredik a valóság és a fikció. Ott hordozza magában egy igazi nagy sztár jegyeit: magabiztosan jár-kel, lehetetlen nem odafigyelni rá. Szívszorító tehetség, a paraván mögötti titkok részese. Szikrázó mediterrán tűzijátékkal indít az illata, hogy aztán a narkotikus jázmin, vanília és karamell által igazi szerelmi bájitallá teljesedjen ki.

Ár: 3900 Ft, 6500 Ft , Eladó: zoszt
Állapot: 5ml, 10ml fújós üvegcse, Helyszín: Bp. XI. ker, XII. ker, XIII. ker, XXII. ker, Budaörs, fizetés: Személyes átvétel. Előre utalás után posta, foxpost lehetséges, a postaköltség a vevőt terheli.
Casamorati 1888 Lira fújós
Ár: 2200 ft/5000 ft/9500 ft/18.000 ft , Eladó: Phoenix19
Állapot: 2 ml/5 ml/10 ml/20 ml, Helyszín: Csak postázás, fizetés: Postán maradó, utalást követően

Serpentina

2021. április 8.

Pink Sugar luxuskivitelben. 😂
Viccet félretéve: rajtam kísértetiesen hasonló a két illat. Ugyanolyan kellemes, “belvárosi sütibaba” illat mindkettő, csak ez egy leheletnyit melegebb, lágyabb, érettebb összhatású, nem olyan “csípősen” ánizsos, de az élmény tényleg nagyon hasonló.
Egy igazán kifinomult, édes illat, mindenkinek tudom ajánlani, aki kedveli a gourmand alkotásokat.
Először nekem is a mazsolás kalács jutott eszembe. Egy olyan cukrászda, ahol karamellizált vaníliás cukor és fahéj narkotikus elegye kavarog a levegőben. Aztán a vendég elé tolnak egy kis levendulával bolondított ínyenc grapefruit levet. Ekkor érezni a citrusos oldalát.
A hosszútávon megmaradó vaníliás-fahéjas-ánizsos forgatagban még lecsúszik egy magas minőségű Earl Grey, gazdag, füstös aromával. Ekkor már inkább kürtős kalács.
Egész nap érezni, tényleg nagyon tartós. Különösen szép illat. Kedves, elegáns, fiatalos, nem az az egydimenziós, infantilis cukor bomba.
Persze, aki nem akar ennyit áldozni arra, hogy átélje az élményt, annak még mindig ott van alternatívaként a Pink Sugar.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 8.

Pink Sugar luxuskivitelben. 😂

annama

2021. január 29.

Ha valakinek hiányzik a cukrászda élménye a járvány alatt, akkor ez a parfűm neki való. kifújáskor igazi francia citromos tart repül az ember orrába, amit leöblíthet egy kis sós karamelláts macaronnal, majd megnyugvásként elfogyaszthat egy hűs vanília pudingot. Cukrászdában ez kávéval együtt kb. 4000 Ft, ehhez képest nem is drága ez a parfűm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 29.

Jasminum

2020. december 25.

Fahéjas, vaníliás, misztikus téli illat. Számomra a Tesori d'Oriente Byzantium ugyanez az illat, az árán kívül semmi másban nem érzek különbséget.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 25.

stylo

2020. november 12.

Au.... Elsore mint a narancszseles szaloncukor. Es innentol mar csak ebben a temakorben elednek kepek bennem. Karacsony, regen, hintalo, fura sutik, fabutorok. Illadtiffuzorba elcsepegtetem ezt a kis mintamat. A marka illatai kozul a bazinagy rozsacsokor imadnivalo. Kedvencem. Minden mast puszta kalandvagybol probalok ki. Sajnos ez nem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 12.

emb1p3

2020. július 14.

Sajnos nem tudok túllépni azon, hogy a kompozíció alapját jelentő vaníliás-citromos süti génjét hordozza az Isana citromos-írós kézkrémje is. Persze, világos, hogy a kézkrém és a Casamorati viszonya olyan, mint a Monica Beluccié a rá távolról, sötétben hasonlító lakótelepi lánnyal, de hiába, nem tudok már másra gondolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 14.

Plenda

2020. június 16.

Szeretem a Casamorati illatok nagyrészét. Líra is köztük van. Finom, édesen citromos. Különleges vaníliás, a citrom miatt nem az elviselhetetlen édes, így én minden évszakban használom. Sokan téli illatnak mondják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 16.

Mandarindream

2020. február 21.

Igen, valóban gourmand illat. Mazsolás, vaníliás kalács, citronáddal dúsítva, jégcukorral, mandulával szórva, néhol odakapott karamellel. Édes, mégsem zavaróan negédes, vaníliás, mégsem túltolt benne, egyszerű és mégis összetett, hétköznapi, mégis ünnepi, klasszikus, mégsem divatja múlt. Szerényen megbújik, mégis dicséreteket zsebel be.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 21.

silence

2020. február 16.

Egy Nerolis vásárláshoz kapott ajándék mintácskának köszönhetően ismerkedtem meg ezzel a csodával. Az első próbánál tudtam, hogy nekem végem! Nem is nyugodtam, míg végül el nem hoztam az utolsó 30 ml-s üvegcsét.
Már a dobozán, üvegén lehet látni, hogy igazi, minőségi, olasz munka, ami véletlenül sem egy szintetikus löttyöt rejteget!
Mennyei gourmand! Igazi niche! Minden illatjegye annyira természetes, annyira eredeti, sehol semmi mű - cukormáz vagy szintetikus cseppek!
Kifújáskor robban a narancshéj természetes aromája, ami olyan, mintha előtted karamellizálódna, és válna kandírozott narancshéjjá….. és vaníliát, fahéjat is érzek…..majd a csodálatos narancsvirág is előbújik…..végül pedig mindez egységgé válik és egy krémes, meleg, karamellás - vaníliás puha felhőként ölel körbe.
Karácsony……. citromos, mazsolás fonott kalács illat….. ezek a képek ugranak be a használata során.
Édes süti - illat, de egy percig se válik szirupossá, mert az illatban végig jelen lévő citrusok aromája és a levendula a háttérben ad neki egy friss szösszenetet.
Nagyon szeretem benne, hogy édes, gourmand, mégis egész nap csak szolidan illatozik, csak a közvetlen környezetedben érezni, ami egy percig sem lép túl a személyes aurádon.
Sokan írták itt, amit én csak megerősítenék: valóban nagy a hasonlat a régen oly' imádott L de Lolitámmal (csak az egy kicsit fahéjasabb, cukrosabb és töményebb volt emlékeim szerint).
Igazi téli, bekuckózós, meleg illat! Felmelegíti a testet - lelket! Boldoggá tesz minden cseppje, kincsként vigyázok rá! ❤︎ ❤︎ ❤︎

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 16.

Ferita

2019. december 22.

Nagyon vártam,hogy kipróbálhassam. Ma megtettem. Sajnos rajtam se tartóssága,se hatósugrara,szinte 2 percig érzem magamon.Olyan,mintha egy vaníliás testpermetet fújtam volna magamra. Egész nap úton voltam és folyamatosan frissítgettem az illatot,úgy,hogy estére ki is fújtam az 5 ml-s fújósomat. Azt gondolom ez kicsit sem fér bele,ha egy ilyen árketegóriájú parfümről van szó. Csalódtam 😕

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 22.

Yeticica

2019. október 11.

Nem ertem, azt hittem, mar irtam rola.....
A tortenet elotirtenete: evek ota hajtottam L de Lolitat, rogeszmesen akartam, hogy szeressen. Jottek-mentek a fufuk nalam. De valahogy mindig bucsut intettem nekik, mert volt benne valami eroteljesen maszkulin a fejillat csillapodasa utan. Viszont az elejen a tokeletes karacsonyi-suti illat parfumkent is hordhatoan megkomponalva, egyszeruen nem engedett ....
Timi8-ammal konzultalva azt talaltuk ki, hogy nekem bizony a Lira kellhet, foleg miutan ki vagyok ehezve az edes illatokra igy a huvosebb napok kozeledtevel.
Jott, latott, es szerelem lett.
Pedig nagyon feltem a karanelltol az alapjegyek kozt, nem kedvelem, annal mar csak a praline a nagyobb mumusom.
Fuszeres, kezdetben halvanyan citrusos, aztan edeskesen fas , osszessegeben mezeskalacs jellegu, minosegi illat. Odaig vagyok az uvegeert de nalam az ara joval a lelektani hatar folott van, igy elengedtem. A fufukamat viszont nagy becsben tartom (egyebkent vicces, hogy ebben a kategoriaban egyetlen szinten nagy szerelmem akadt, az pedig a pontosan 20-ad ennyibe kerulo Lush twilight. Nyilvan joval egyszerubb illat, de nekem a levendula elillanasa utan o is a tokeltes suti-illatot adja).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 11.

Nem ertem, azt hittem, mar irtam rola.....
Jott, latott, es szerelem lett.

Antioxidánsok: BHT