Casamorati 1888

Ár:   79 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: babyface, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. augusztus 17.

Ár:   79 000 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

A Mefisto tiszteletadás a klasszikus olasz kölnik felé. Bergamott, citrom, levendula nyit utat a firenzei írisznek és rózsának. Kétségbevonhatatlan főhajtás egy gyönyörű hagyománynak, azonban a parfüm neve Mefisto – az elegáns, kimért külső igazi szívrablót rejt. Ugyanis pompás keleties tónusok képében érkezik a csábítás: krémes cédrus-szantál-ámbra alap izgalmas csavart hoz. A Mefisto az angyalbőrbe bújt ördög.

Ár: 3600 Ft, 6000 Ft , Eladó: zoszt
Állapot: 5ml, 10ml fújós üvegcse, Helyszín: Bp. XI. ker, XII. ker, XIII. ker, XXII. ker, Budaörs, fizetés: Személyes átvétel. Előre utalás után posta, foxpost lehetséges, a postaköltség a vevőt terheli.

Rhodesian Ridgeback

2020. március 22.

Ő valóban egy angyali ördög, vagy ha úgy tetszik, sokkal inkább ördögi angyal. Kár a szavakon lovagolni. Ha létezik mennyország, annak ilyen az illata!
A SMW az egyik örök nagy kedvenc illatom. Egész nap tudnám szaglászni. Soha nem unnám meg. A Mefisto kétség kívül hasonlít a SMW-re, csak az szerintem elegánsabb, letisztultabb, cserébe ez sokoldalúbb, frissebb, tartósabb és sokkal jobb projekcióval bír és ami a legjobb az egészben; ez kimondottan férfiaknak készült, férfi parfüm. Teás, citrusos nyitány, virágos leszáradással. Simán kibír 8-10 órát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 22.

Melion

2018. október 24.

A párom tulajdonában van egy Creed Silver Mountain Water, amit előszeretettel használ is nyáron, így az illat igencsak beleivódott az emlékezetembe. Miért említem? Mert ez az illat pont olyan :D a különbség, hogy míg ez zöldebb a fejillatában, addig az SMW citrusosabb, de a leszáradás ugyanolyan: légies, friss, és hideg mint a hegyi levegő. Imádom mindkettőt :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

Ria13

2017. április 13.

Egyszerűen mennyei illat, legalábbis nszámomra!Bevallom, szívesen fújnám magamra, pedig ez bizony nem uniszex, hanem férfiaknak tervezett parfüm. A levendula, a bergamott, a citrusok és a szantál végig érezhetőek maradnak, nekem picit orientális is,pedig teljesen máshová sorolják, ( Citrusos-aromás) Balzsamosan édes, erőteljes, de nem tolakodó és finom, elegáns illat. Pici mintám van és a "ZUram" (😀) először azt mondta, miután megszaglászta a Mefisto-val meghintett nyakszirtemet, hogy Ő használt régen valami hasonló illatot, de már nem tetszik Neki, kommersz!!!!Erre nagyon kiakadtam, hogy " könyörgöm, ez egy luxus parfüm, jóember!!!" Semmiképpen sem adok Neki igazat, nagyon is különleges illat!Aztán pár nap múlva besétált a jól előkészített csapdámba: ismét bevetettem Mefisto-t és megdícsérte rajtam! Nem akarta elhinni, hogy ez nem női parfüm, ahogy azt sem, hogy pár napja kommersz pasi illatnak titulálta ugyanezt...No comment!Engem ez a Xerjoff Casamorati kreáció elbűvölt és kész! Pindurit tényleg egy Creed illatra emlékeztet, na az tényleg uniszex (Silver Mountain) de a "Mefi" rajtam bársonyosabb, tartósabb és vicces, de nőiesebb is❤️

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 13.

Antioxidánsok: BHT