Casamorati 1888

Ár:   79 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: babyface, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. augusztus 10.

Ár:   79 000 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

A Regio óda a Földközi-tengert átszelő hajóutakhoz, az aromás déli szélhez. Mediterrán emlékek gazdag mozaikja: friss citrom és kézzel szedett levendula mellé igéző fűszeres fuvallat párosul. Egy pompás régi világ elevenedik meg, ahol vagyonos kereskedők tértek haza a távoli hajóutakról kincset érő fűszerrakományokkal, és az olasz kikötők színpompás forgatagában a Földközi-tenger teljes partvidéke lejtett illatos táncot.

Ár: 24000 , Eladó: Equivocada
Állapot: 35/75 ml, Helyszín: Gödöllő, fizetés: Személyes átvétel, posta, banki utalás

Helia-D Classic Hidratáló Éjszakai Krém (Régi)

Helia-D Classic Hidratáló Éjszakai Krém (Régi)

Lapo

2017. július 19.

Ismerkedek, barátkozok még vele, így hosszas jellemzésbe nem kezdenék, de ami elsőre eszébe jut az embernek dolgokról, sokszor az a jó megérzés.
Amiben már biztos vagyok, hogy összességében ha valamelyik parfümszegmensben kétséget kizáróan megtalálhatja az ember a "signature" illatát, ami igazán illik hozzá, ami szinte (picit lesarkítva) senki máson nem áll jól, de rajta viszont kivételesen, ami kifejezi őt mint egyént: az a niche.. véleményem szerint ezért is olyan megosztó sokak számára nagy részük, hiszen nagyon sokféle egyén, ízlés, jellem, habitus, életvitel létezik a világon (illetve ami szerintem végtelenül fontos, a felhasználó életszakasza) ami alapvetően meghatározza, hogy mi tetszik, illetve illik igazán hozzánk..ezt a rétegződést, lesarkított igényeket, ízléseket csak a niche elégíti ki igazán, hiszen érthető okokból a designer szegmens a tömeget célozza, általuk remélt rekord bevétellel.
Szóval a Regio..Először is, nekem ez FÉRFI illat..közel sem unisex. Másodszor egy retro illat.. Az egész életét végigkísérő bergamot/grapefruit a kezdeti szinte zavaró, de később megnyugvó fűszerrengeteggel és némi virágos akkorddal nekem egy kicsit régi vágású illatnak tűnik. Azonban ebben a stílusban nem éreztem még hasonlóan kifinomult és egyedi illatot és itt van jelentősége a bevezetőben írtaknak. Ha ezt egy mai fiatal nagy lelkesedéssel magára fújja, iszonyat taszító lesz.. neki és a környezetében lévőknek is. Azonban ha egy 45 év feletti, érett és elegáns, az életét megfontolt lépések szerint irányítani tudó férfi szeretne egy igazán minőségi, kellemes, tavaszi/nyári és lezser illatot, keresve sem talál jobbat.
Na ez egyenlőre nem én vagyok.. :D csak ezért a -1 csillag.. (mindig bajban vagyok, hogy a véleményem, így a magam igényeit vagy az illatot pontozzam..ez esetben az előbbit tettem)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 19.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.