Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sokkismalac, az összetevőket feltöltötte: szederke, Módosítva: 2016. február 3.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Szemhéjpúder csomag eladó
Ár: 4000 , Eladó: FanniV
Állapot: alig használt, Helyszín: Nagykálló, fizetés: posta, személyes átvétel
Ár: 4000 , Eladó: FanniV
Állapot: alig használt, Helyszín: Nagykálló, fizetés: posta

krszt0303

2018. július 22.

Nekem a 030-as Omg I want that van meg.Nem túl pigmentált sokat kell felvinni belőle hogy látszódjon,de egyébként szép színek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 22.

brbara

2017. november 20.

040 never let me go! van meg, nagyon szeretem, tökéletes szín kombináció, kiváló minőség. Nappali sminkhet nekem túl csillámló, de alkalmi megjelenéshez kiváló. 4színből tevődik össze a paletta, egy egészen világos törtfehér-amit én belső szemzugba használok, egy finom barack virág+arany-szemhélyra, egy világos barna-mélyítő vonalba és egy sötét barna, a szempillák tövébe. Nagyon szépen harmonizáló színel, könnyű felvinni, eldolgozni, viszont amire nagyon ügyelni kell, hogy a csillámok eléggé hullanak/peregnek sminkelés közben, bármilyen ecsetet használok( lehet, hogy ez csak az én bénaságom:D)úgyh érdemes pl hintőpont szórni a szemek alá használat előtt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

Cseresznye28

2016. december 13.

Csak jót tudok mondani róla, nekem tartós és szépen fed (az "OMG I want that" van meg).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 13.

bednem

2016. október 7.

Nem. Hogy lehet ez a dobozt ép körömmel kinyitni, becsukni? Nem tartós, macera és színe jóval haloványabb, mint amit mutat. Újsághoz volt csomagolva, de nem venném meg amúgy sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 7.

henriettadh

2016. május 24.

szerintem nagyon jó kis termék, tartós, krémesebb állagú, ezért pigmentált is, az OMG I want that árnyalat szerintem jobb mint a lilás:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 24.

redakkrisztinaa

2016. május 20.

070-es szín(?!) van meg nekem amit még nyertem egy játékon. Meglepően jól pigmentáltak , bár annyira nem tartósak , de ezen lehet segíteni egy alappal:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 20.

Kinga79

2016. február 19.

Megosztom a tapasztalatomat, hiába nem gyártják már. Nos, én nem tudok sminkelni, ezt a szemhéjpúdert valami újsággal vettem, nem is tudom, mikor.
Múlt hétvégén bevadultam, hogy no, kisminkelem magam a partira. Ez abból állt, hogy a szemhéjam belső felére kentem a világos, beige színből, a külső részre pedig a világosabb szürkéből. Ezer éves szivacs aplikátorral. Nem voltak erőteljesek a színek, de végülis tetszett. A pilláimat még kispiráloztam.
Ez volt kb este fél tizenegykor, áttáncolt parti után, másnap reggel 9 -kor a sminkem még ugyanolyan... Szóval, szerintem jó kis termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 19.

Parlandorka

2016. január 29.

Természetes alapszínek (fekete, fehér, ezüst, és arany), viszont csillogó, kicsit selyemfényű finist adnak a szemhéjamnak. Könnyen porlódik, ezért vigyázni kell vele, hogy sminkelés közben ne peregjen le a szememről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 29.

orsi1293

2016. január 25.

kétféle is van. szépen pigmentáltak, de kapni ennél jobbat is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 25.

kétféle is van. szépen pigmentáltak, de kapni ennél jobbat is.

evelyne30

2016. január 11.

Újsághoz kaptam én is csak másik színkombinációkkal. Nem túl pigmentált és porol is kicsit. Nagyon egyszerű hétköznapi smink elkészítéséhez jó csak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 11.

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Dimethicone, Octyldodecanol, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Cetyl Dimethicone
Emulgeálószerek: Hexylene Glycol
Szilikonok: Dimethicone, Cetyl Dimethicone
Tisztítószerek: Hexylene Glycol
Illatanyagok: Octyldodecanol
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.