Catrice

Ár:   1659 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tátombák, Módosítva: 2017. június 12.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

6 lágy nude és trendi rozé árnyalatot tartalmazó palettamatt és csillogó finisekkel

• lágy textúra
  • magaspigmentáltság
  • természetes végeredmény

Yette

2020. május 17.

Imádom a márkát, és még sosem csalódtam ekkorát bennük.Ez a termék egy elég gyenge kis szemhélypúder palettára sikeredet.
A színek bár szépek a csomagolásban, de közel sem pigmentáltak, és rettentően porzanak . Az első négy szín szinte meg se látszik bőrre felvíve.
A tartóssága se mondható jónak , egy órát nem bír ki a szemhélyaimon.
A hozzáadott aplikátot ecsetes feje viszont kifejezetten jól használható.
Ezért senki se adjon ki pénz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 17.

A tartóssága se mondható jónak , egy órát nem bír ki a szemhélyaimon.
A hozzáadott aplikátot ecsetes feje viszont kifejezetten jól használható.
Ezért senki se adjon ki pénz.

zsucci93

2019. március 27.

Kb két szín működik belőle és azok sem túl meggyőzőek. A nudes-al együtt vettem meg még pár éve, mint első palettáim, a kettő közti különbség ég és föld. Ezt senkinek nem ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

viva885

2019. január 2.

Akárhányszor nekifutottam, mindig ugyanaz lett a vége, SEMMI. A szemhéjamat leterheltnek éreztem tőle, mivel legalább 8szor átmentem rajta ugyanazzal a színnel, és még akkor se mutatta azt, hogy lenne valami a szememen (ja de egy kupac por.. xd). Szóval most ott tartok vele hogy évek óta elő se vettem, és szerintem "mindkettőnknek" jobb ez így :D Nagy csalódás volt az én részemről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 2.

lohnerniki15

2018. november 15.

Nagyon szép színei vannak, nagyon megkedveltem annak ellenére, hogy nem vagyok nagy rózsaszín rajongó. Gyönyörű összhatást tudok elérni ha a Trent it up! lila metál tusát használom hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 15.

Nindzsuuu

2018. július 19.

Ó hogy mekkora kedvenc volt ez a paletta. Az első palettáim egyike volt, emiatt kedveltem meg a rózsásabb színeket a szemeimen, pont elég volt a pigmentáltsága. Kezdőként tökéletes paletta volt. Csak azért kap 4 csillagot, mert porolt. Azóta kivonták, az újat nem próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 19.

keseruevelin

2018. március 19.

Már egy ideje megvan. Sajnos a legsötétebb szín valahogy összetört, így attól megváltam. Valóban nem pigmentáltak a színek bánatomra, pedig tényleg szép tavaszi árnyalatok lennének. De azért használom, mert a középső árnyalatok nagyon szép csilligósak. Így ha csak egy kis csillogást akarok, ez a pár bőven elég. Egy hétköznapi sminket simán lehet vele kivitelezni. Illetve aki nem szereti a harsány élénk színeket, annak is megfelelő lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 19.

reb93.

2018. március 6.

Alig pigmentált, az első pár szín nem igazán különbözik egymástól és porzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 6.

Alig pigmentált, az első pár szín nem igazán különbözik egymástól és porzik.

kolozsievelyn

2018. február 18.

Gyönyörű színek, tetszetős csomagolás. Aztán kipróbálod...A pigmentáltságuk borzasztóan gyenge, még a legsötétebb szín is teljesen halvány a bőrömön. Az első három szín szinte teljesen egyforma. Ráadásul nagyon porzik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 18.

AngieAnne

Korcsoport: < 18
2018. január 6.

Egy merő katasztrófa...Csak azért 2☆ mert a többi catrices holmim jó.Nem csoda hogy nem gyártják má

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. január 6.

csevi22

2017. október 15.

Nem kellően pigmentáltak, pedig a színek nagyon tetszenének. A leginkább a legsötétebb szín van rendben, mind tartósság, mind erősség szempontjából, viszont nekem pont azt az egyet sikerült teljesen széttörnöm. Nem hiszem, hogy újraveszem, mivel alig használtam..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 15.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Magnesium Stearate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Caprylyl Glycol