Catrice

Ár:   829 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   1,3 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: hambi, Módosítva: 2020. május 29.

Kiszerelés:   1,3 g
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Sminkek szájra

"Új generáció: A matt találkozik a nude-al. Az eredmény:többfunkciós ajakceruza gyorsan száradó formula bársonyosan matt végeredménnyel párosulva. Alkalmazható bázisként, kontúrozóként, vagy az ajkak teljes kitöltésére."

4 árnyalatban kapható

kisbobitas

2021. január 5.

Nekem a 020-as árnyalat van meg. Nagyon pigmentált, könnyű vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 5.

Nekem a 020-as árnyalat van meg. Nagyon pigmentált, könnyű vele dolgozni.

acsklaudia

2020. augusztus 25.

A 30 as árnyalat mese szép, tartós és nem szárad az ajkam! Szuper

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 25.

A 30 as árnyalat mese szép, tartós és nem szárad az ajkam! Szuper

hambi

2020. május 29.

Sajnos a színt nem találtam el, de attól még nagyon kellemes állagú gél formula, hasonlít az Avon mark. szájceruzájához, csak abból szebb színek vannak szerintem. Nem tudom az előző véleményező mit ért filces megoldás alatt, szerintem nem ugyanarról a termékről írunk. Ez a termék sima ceruza és hegyezni kell. Mindennapi használatra ajánlom, azért evést ivást nagyon nem bírja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 29.

CsinCsilla

2020. május 14.

Na ez aztán tényleg leszedhetetlen. Tegnap vettem egy szép, lilás árnyalatban, otthon ki is próbáltam milyen. Filces megoldás, a tus feje szerintem furi, és felvinni is fura volt, de a szín kárpótolt érte. Nade, utána le akartam szedni zsepivel, dörzsölöm, meg se mozdul a szín, a zsepit se fogta be. Na akkor jöhet egy kis ajakápoló, az a folyékony rúzsokat is segít leszedni.. Aha, hát erre se reagált semmit a termék 😂 Ma reggel fogmosás után enyhített a színén a fogkrém, de brutálisan tartós ez a cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 14.

Mila85

2019. július 11.

Nagyon remélem hogy a 020 árnyalat nem azért van leakciózva mert kivonják... nekem a tökéletes nude szájszín. Vettem is tegnap gyorsan kettőt, de ha még találnék máshol vennék. Főleg úgy használom hogy ezzel megcsinálom a számat teljesesn és kész, vagy ütögetek rá ajakbalzsamot, vagy valamilyen sheer rúzst. A gosh szájkontúr ceruzája valahogy nekem jobb, krémesebb, jobban siklik, tartósabb ezért 4 csillag, viszont ott nincs meg ez a szín ami nekem a tökéletes az arcbőrömhöz. Nagyon szép természetes, világos bőrűeknek is jó árnyalat ez a 020.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 11.

vadvirag919

2018. augusztus 2.

Három árnyalatban van meg, és egészen jók. Engem nem szárít, magában is szép és tartós (olyan értelemben, hogy egy egész napot kibír minimális kopással - persze olajos étel fogyasztása nélkül). Egy baja van: a nagyon krémes rúzsok, szájfények alá nem jó, valahogy összerándul pár óra alatt utána pedig foltokban feljön, ha összeérnek az ajkak. Kicsit furcsa, és nálam ez lenne a fő funkciója, úgyhogy csak 4est kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

LadyPinkSugar

2018. július 27.

Szeretem. Viszonylag egyenletesen kopik, tehát evés után sem néz ki nevetségesen, csak igazítani kell. Ár -érték arány miatt csillagos ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 27.

erika81

2017. február 26.

Én csak a kezemen próbáltam ki őket, de nagyon tartósak. Próbáltam letörölni, de elég ragaszkodó. Nagyon könnyű volt vele vonalat húzni. Ha nem vettem volna az elmúlt hónapban 3 szájkontúrceruzát is, tuti megvettem volna 1-2 árnyalatát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 26.

Emolliensek: Isododecane, Trimethylsiloxysilicate, Synthetic Wax, Dimethicone, Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters
Emulgeálószerek: Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters
Szilikonok: Trimethylsiloxysilicate, Dimethicone
Tisztítószerek: Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.