Catrice

Ár:   1040 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2020. február 26.

Lelőhely:   drogériák, online

Megújult változat!

• elválasztja egymástól a szempillákat
  • növeli a szempillák hosszúságát
  • jelentős mértékben sűríti a szempillákat
  • intenzív szín
  • gyorsan és könnyen alkalmazható

kisTi

2021. július 18.

Picit ível, intenzív fekete színe van, de egy teljesen átlag hétköznapi spirál. Egynek elmegy, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 18.

lenochka

2021. május 31.

Szerintem szépen dúsít - főleg két rétegben és ível is, bár azért olyan nagyon extra ívet nem ad a pilláknak, ezen a téren picit nyújthatna többet. Illetve hosszabbítást is ígér, de én ezt annyira nem vettem észre, bár nekem alapból viszonylag hosszúak a pilláim, úgyhogy erre annyira nincs is szükségem. 🙂
Én azt mondanám, hogy nem egy olyan eget rengetően hiper-szuper spirál, nem ez lesz a "Holy Grail" spirálok terén, de én mégis szeretem. Egyáltalán nem bántam meg. Azt nem mondom, hogy tutira újra fogom venni, de nem azért mert ne szeretném, hanem mert szeretek újakat kipróbálni és kísérletezgetni. 🙂

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 31.

Leibingeredina

2021. március 21.

tényleg dúsít és hosszabbít, imádom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 21.

tényleg dúsít és hosszabbít, imádom

Barbika

2020. július 27.

jó termék, csak nekem is az a bajom vele, hogy felkenődik szemhéjra. Odafigyelős nagyon..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 27.

Gabriella111111

2020. július 19.

Tényleg dúsít, és hosszabb lesz a pilla, de napközben feltapad a festék a szemhéjra

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 19.

Tiszi

2020. július 19.

Nekem nagyon nem jön be! Nagyon sok festéket vesz fel a spirál, folyamatosan pereg le a pilláimról, de a legrosszabb, hogy szinte lehetetlen lemosni. Jó párszor átnéztem a spirált, hogy én vagyok a hülye és vízállót vettem, vagy csak a termék szar.. úgy tudom az utóbbi. Katasztrófa.

Update: azóta is megvan ugyanaz a spirál, és ennyi idô elteltével újra használom, más spirálokkal együtt, már nem áll fenn a probléma, még mindig “vastagon” fog, de ennyi. Újra nem veszem, de most már használhatónak nyilvánítom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 19.

CintiaNora

2020. június 11.

Ár-érték arányban kiváló termék. Többször újra vásároltam már. Szép pillákat csinál, extra fekete színben. Egész nap tartós marad, nem pereg le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 11.

Wandamaci

2019. október 25.

Szépen különválasztja a szempilláim, nem vesz fel sok festéket, extra fekete. Szuper hosszú pillákat varázsol, nem kell sokszor felkenni, már az első ecsetvonásoktól is látványos az eredmény. Meg vagyok elégedve, ár-érték arányban kiváló.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 25.

Csipetke

2019. szeptember 6.

Ez a spirál tényleg mindent csinál amit elvárok tőle. Szép fekete ívelt lesz tőle a pillám. Nem vesz túl sok festéket fel, nem pereg fent van egésznap. Szépen lehet építeni is, bár nagyon nincs rá szükségem egy rétegben is szép. Könnyű használni is. Nekem simán megérte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

gedozs

2019. augusztus 9.

Meg vagyok elégedve a termékkel. 4 hónap használat után kezdett beszáradni. A pilláim szépek és dúsak tőle, azonban én is megtapasztaltam, hogy több órás viselete után maszatol.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin

PVP 0 0