Catrice

Ár:   989 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2013. február 13.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

A körkörösen gyönyörű pillákért. Az „allrounder” most már ultra feketében is elérhető, a mély-fekete karbon formula biztosítja az intenzív színt. A körkörös kefe egyszerű és pontos felvitelt biztosít, melynek során hármas hatást érünk el: dúsabb, hosszabb és lenyűgözően göndör.

Wandamaci

2019. október 25.

Szépen különválasztja a szempilláim, nem vesz fel sok festéket, extra fekete. Szuper hosszú pillákat varázsol, nem kell sokszor felkenni, már az első ecsetvonásoktól is látványos az eredmény. Meg vagyok elégedve, ár-érték arányban kiváló.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 25.

Csipetke

2019. szeptember 6.

Ez a spirál tényleg mindent csinál amit elvárok tőle. Szép fekete ívelt lesz tőle a pillám. Nem vesz túl sok festéket fel, nem pereg fent van egésznap. Szépen lehet építeni is, bár nagyon nincs rá szükségem egy rétegben is szép. Könnyű használni is. Nekem simán megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

gedozs

2019. augusztus 9.

Meg vagyok elégedve a termékkel. 4 hónap használat után kezdett beszáradni. A pilláim szépek és dúsak tőle, azonban én is megtapasztaltam, hogy több órás viselete után maszatol.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

Tiszi

2019. június 23.

Nekem nagyon nem jön be! Nagyon sok festéket vesz fel a spirál, folyamatosan pereg le a pilláimról, de a legrosszabb, hogy szinte lehetetlen lemosni. Jó párszor átnéztem a spirált, hogy én vagyok a hülye és vízállót vettem, vagy csak a termék szar.. úgy tudom az utóbbi. Katasztrófa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 23.

Ivy1986

2019. május 27.

Ajandékba kaptam,szerintem ér annyit mint a drágább szempillaspirál. És árban is megfizethető. Régen Avonosat használtam,de mivel nálam nem fogynak ki , így mindig beszáradtak. Nem érdemes drágát venni. Ugy h maradok ennél. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

eszteredit

2019. május 21.

Nem rossz de lehetne sokkal pigmentáltabb a szín, a keféje nagyon jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

Nem rossz de lehetne sokkal pigmentáltabb a szín, a keféje nagyon jó :)

pinkyNiki

2019. március 25.

Akciósan vettem. Nem vártam tőle sokat, de pozitívan csalódtam. Szépen szétválasztja a pillákat, nem visz fel sok terméket, minimálisan hosszabbít, de szép, hogy dús pillákat csinál, pókláb hatás nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

viviennoo

2019. február 7.

Azt hiszem, akciósan vásároltam kb 600 ft-ért. Sokat nem vesztettem így, de nekem nem vált be. Csomósodik, hosszabb és göndör biztos, hogy nem lesz tőle a pillám. Akárhogy próbálkoztam :D Alsó pillákra használom el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 7.

tvivien921

2019. február 3.

Nekem nagyon bejön ez a spirál. Sokat próbáltam már ebben az árkategóriában, meg még picit drágábbakat, de abszolút ez a kedvencem. Nagyon szép íves pillákat csinál, és kibír egy teljes napot nekem. Mindennapos használat mellett sem fogy el túl hamar.
Anyukámnak vásároltam először, akkor még nem olvastam róla vélemény, a keféje miatt vettem meg ezt, mert ő ezt a "hagyományos" kefét kedveli a spiráloknál. Azóta csak ezt használja (kb 2 éve)...de én is. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 3.

bogmir

2019. január 7.

Először egy kis semmilyen spirálnak tűnt nekem, aztán rá kellett jönnöm, hogy szuper kis termék! Szép hosszú pillákat csinál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 7.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin

PVP 0 0