Catrice

Ár:   1489 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2020. február 26.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Vízbázisú, gyorsan száradó, hosszantartó és  rugalmas textúrájú szemhéjfestékek, fényvisszaverő pigmentekkel.

3 árnyalatban kapható

Vivienn05

2019. január 26.

A 010 Water Lights árnyalatát kaptam ajándékba. A szupergyors száradás igaz, csak éppenséggel olyan gyorsan szárad, hogy nemigazán lehet szépen felvinni a terméket a szemeimre. Ecsettel lehetetlenség felvinni, mert úgy még össze is csomósodik, de próbáltam az ujjaimmal és szivacsos applikátorral is, sajnos az ecsethez hasonló eredményt kaptam. Kicsit ragacsos, fura gél szerű termék, amilyet eddig még sosem láttam. Tesztelgetem még egy kicsit, hátha sikerül megtalálnom a megfelelő felvitelét. A színe szép, pigmentált nagyon fényes, gyönyörű lenne ha működne.Sajnálom, hogy nem működik. Ha változik a véleményem update-elek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 26.

Mesike91

2018. június 20.

Ez volt a teljesen értelmetlen vásárlás! Csomókban ül meg, feltapad, ragad... szép, de nem is áll annyira jól, hogy fájjon érte a szívem. El kellene használni, amit talán szemhéjpúderre téve tudok elképzelni. De lehet, azt is elrontaná.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

PVP 0 0