Catrice

Ár:   990 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: pankajanosi, Módosítva: 2018. július 25.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

Biztosítja a precíz ajakkontúrt: innovatív, vízbázisú textúra filctoll kivitelben. Olyan kényeztető összetevőket tartalmaz, mint az aloe, panthenol és E-Vitamin.

6 árnyalatban kapható

Ár: 600 Ft , Eladó: Andrea2511
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, Kiskunhalas, fizetés: Személyes átvétel vagy posta (előre utalással)
Mirabylia

2019. július 17.

Sose fogom megérteni az embereket. A terméken az szerepel, hogy ultra long-lastin ink lip-liner. Persze, hogy nem jön le könnyen, és nem az egész szájra tervezték, csak kontúr.
Két színt vettem akciósan és nem bántam meg! Én nemcsak kontúrozásra használom. Sőt, egyelőre főleg nem arra. Az egész számra is fel tudom vinni foltmentesen és tartós. A trükk, hogy nagyon gyorsnak kell lenni, és ujjbeggyel eloszlatom, amíg még nedves. Egy kis alkohol is segíthet.
Csak teljesen tiszta, zsírmentes, sima ajkakra ajánlom!! Előtte érdemes radírozni, hidratálni, de közvetlen felvitel előtt mindent alaposan le kell törölni a bőrről.
Kontúrként szinte lerobbanthatatlanul fent volt egy napig. Lassan halványult.
Mivel az összes régi rúzsfilcemtől meg kellett válnom allergén összetevő miatt, így nagyon örültem, hogy találtam ezt!
Az ígéretét betartotta, ár/érték arányban kiváló.
Alapvetően azért vettem, hogy legyen tartós ajakszínezőm, ami nem kenődik. Nem feltétlen akartam az ajkaimtól élénken elütő színt, de örülök ezeknek. 080 Pinky Panther kupakra élénk rózsaszín, felvitelnél világos "ajakszínű" rózsaszíntől sötét/élénk pinkig változik a színe. 090 Pink Or Nothing kupakra narancsos élénk piros, felvitelnél világostól igazi vad vörösig (világosabban sokkal narancsosabbnak hat, töményen igazi szexi vörös, de a világosabb élénk verzió, nem mélyvörös) terjed. Mindkettő végeredménye függ az ajak alapszínétől, vérbőségtől és a felviteltől.
Kis mennyiségben mindkettő jó alapszínt ad (nagyon fakó tud lenni néha a szám színe; gyorsan ujjbeggyel eloszlatom, így csak vékony rétegben színez). Töményen felvíve nagyon ütős, erőteljes színük van. Az ujjamról mosogatószerrel és alkohollal/lakklemosóval szedem le. Nem annyira érdekel, ha az ujjbegyem kicsit színesebb marad, különben szilikon ecsettel oszlatnám el. A körmömről könnyen lejött a mosogatószerrel.
Ha hipertartós színt akarsz, ajánlom. Ha nem, akkor kerüld el. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 17.

Kontúrként szinte lerobbanthatatlanul fent volt egy napig. Lassan halványult.
Az ígéretét betartotta, ár/érték arányban kiváló.
Ha hipertartós színt akarsz, ajánlom. Ha nem, akkor kerüld el. :)

supercinti5

2019. január 2.

Vegyes érzések.. Az ötlet jó, de a termék nem annyira. Régebben az astor-nak volt filces szájszínezője, azt imádtam, azóta sehol semmi, csak ez. Viszont ezt lefelé kell tartanom az üvegben is, hogy fogjon valamennyire.. Nem egy nagy szám, a rikító rózsaszín a kezemről sem jött le a boltból, de amit megvettem alig fogja be az ajkaimat :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 2.

Clementine

2018. november 8.

Nem tetszik. Sehogy se tudom egységesen felvinni a számra, foltos marad. Leszedni se nagyon lehet csak valami olajos lemosóval. És a színe se olyan szép mint amikor kézfejen kipróbáltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 8.

Ziggytwig

2018. október 15.

Én arra használom, hogy elkerüljem a ruzst, illetve azt az erzest, hogy valami van a szamon. Az egyik szín szinte teljesen egyezik a szám színével, azzal, ahol halvanyabb a szájkontúrom, körbehúzom, és nem látszik, hogy smink, csak olyan hatást kelt, mintha kenegettem, masszírozgattam vagy egyéb módon turbóztam volna a számat. Szerintem ez nagyon nagyon jó cucc. Ruzzsal nem próbáltam, nem is fogom, mert ha rúzsozok, akkor nem natúr színt használok.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 15.

pankajanosi

2018. július 12.

020 Just Follow Your Rose. Furcsa szaga van, foltosan fog, kiszárad tőle a szám. Egyszerűen borzalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 12.

Bartfaiv

2018. február 28.

Ma vásároltam belőle egy 050-es bordó árnyalatot. A felvitel számomra tovább tart, mint egy hagyományos ceruzával, nehezebb vele dolgozni, ha nem vagyunk elég ügyesek foltos hatást kelthet, míg ez korrigálásnál elkerülhetetlen. Viszont árulja el nekem valaki, hogy mivel lehet eltüntetni, mert bármivel próbálom, nem megy. Ettől a tulajdonságától számomra érdemét veszti minden pozitív jellemzője, mert amit nem tudok magamról levakarni azt nem is fogom felhelyezni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 28.

szlilly

2017. december 27.

Megláttam a boltban és nem tudtam ellenállni neki :) Természetesen a fuchsia színt vettem meg, bár gondoltam, hogy úgyse lehet egy ilyen intenzív színt szépen eldolgozni a szivacsos, gömb alakú fejével. Tévedtem is, meg nem is. Egyrészt örülök, hogy megvettem, mert elég király termék, biztos, hogy fogom használni, bár azt nem mondom, hogy minden nap. Szép, elénk színe van és tényleg szinte leszedhetetlen. Nagyon jól bírja az evést, ivást, bár azért kopik és fog kicsit. A legnagyobb bajom vele az a kopás, mivel nem lehet szépen korrigálni. Nekem elsőre sikerül szépen felvinnem, nem foltos, szerintem az a trükk h nem szabad rányomni erősen. Viszont a kopás után nem tudod szépen korrigálni, mivel ahol nem jött le, az a rész nagyon bestötétedik az újabb réteg felvitelével, így nagyon foltos, egyenletlen hatást kelt. Ezért mondtam, hogy minden nap nem fogom használni, de egy-egy alkalomra, pár órára tökéletes, mert nagyon szép, és nem kell félni attól, hogy elmozdul a szádon, illetve nekem nem szárította annyira, mint a matt rúzsok (de vacsorára és randira nem ajánlom :D, inkább pl színházban, vagy ilyesmi helyre :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 27.

barbiii_sz

2017. július 23.

Nekem a 040 Back To The Fuchsia van meg. Sosem használtam még hasonló kialakítású terméket, és filces ajakra valót sem. Kör alakú a filc vége, ezáltal nehezebb vele precízen dolgozni az ajkak vonalánál, a színe viszont szép lila, ami nagyon tetszik. Ha sikerülne szépen felvinni az ajkakra, a következő nehézség, amin én már nem igazán tudtam segíteni az, hogy foltosan fog, akárcsak egy filc a papíron, így nem túl esztétikus látvány. Pedig amúgy pigmentált, egy réteg is elég lenne belőle, de még újra átrajzolva is foltos. Lemosni pedig nehéz, nekem még kézfázisú lemosóval is alig jön le, minimális nyomot hagy. Emiatt hiába a szuper szín, nem tudom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 23.

Krystal

2017. június 20.

Az enyém nem fog. 010 AttiNude árnyalat. Kézfejen kipróbálva néha jön belőle, de kontúrként semmi sem látszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 20.

dori98

2017. június 1.

Nagyon jó. Olajos ételtől kopik belül egy picit, de amúgy evés-ivast bírja. Ára is remek. És nagyon kevés kell belőle, de tartós. Egyik legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 1.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice