Catrice

Ár:   990 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: pankajanosi, Módosítva: 2018. július 25.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Sminkek szájra

Biztosítja a precíz ajakkontúrt: innovatív, vízbázisú textúra filctoll kivitelben. Olyan kényeztető összetevőket tartalmaz, mint az aloe, panthenol és E-Vitamin.

6 árnyalatban kapható

csillu

2022. január 17.

Kellemes viselni és nekem tartós is. Ha nem is nap végéig, de délutánig evéssel-ivással, maszkkal fent marad. Intenzív, mély színekben kapható. Könnyű felvinni, elég precíziós a feje. Gyorsan megszárad és akkor aztán ott marad a helyén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. január 17.

blairwaldorf

2021. szeptember 12.

Két árnyalatot is kipróbáltam már, élénk színek, tartósan, akár egész nap fent maradnak. (De a reggelit és az ebédet tuti túléli! :D )
Szerintem picit drága és kicsi a színválaszték. Minimális rizikó: egyszer előfordult olyan velem, hogy webshopból rendeltem, és szárazan érkezett a termék, nem tudtam használni.
Remélem, egyszer bővítik az árnyalatokat további színekkel! Szeretem használni. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 12.

Sunflower96

2021. június 7.

Többet is vettem, kicsit eltérnek a színek a kupakon jelzettől, ettől függetlenül tetszenek. Szuperek az összetevői, a műanyag csomagolást egy ilyen jó terméknél benyelem, nem is lehetne nagyon máshogy megoldani. Egy jó fél napot kibír evéssel is, maximum az ajkaim belső feléről kopott le kissé, nem rétegződik vagy tér el többszöri kenésre a színe. A felvitel könnyű, pontos, nekem nem folyik (fejjel felfelé tárolom és nem rázogatom le használat előtt). Tapasztalatom alapján érdemes jó hidratáltan tartani a szájat, és miután megszáradt, pluszban ajakbalzsamozok, így nem szárít és még kevésbé kopik. Kíváncsi vagyok, mennyi ideig elég heti pár nap használattal, eddig ár-érték arányban megéri nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 7.

BadMink

2021. március 14.

A színe szép, és tényleg lerobbanthatatlan, viszont ha egy hónapig se tart ki (ahogy a többiek írták), akkor biztosan nem veszem újra. Ráadásul van egy olyan érzésem, mintha elfolyna felkenéskor.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 14.

silver

2021. január 15.

Az előző évtizedben nagyon népszerűek voltak az ajakfilcek, majd legnagyobb sajnálatomra mind nyomtalanul eltűnt az összes márka kínálatából. Reménykedtem, hogy ez az ajakkontúr-filc visszahozza az élményt.

Ajakkontúrként nem látom sok értelmét. Nem lehet vele olyan vékony vonalat húzni, mint egy frissen hegyzett szájceruzával. Szájceruzával sokkal könnyebb precíznek lenni, ráadásul az könnyebben is javítható.
Az egész ajakra viszont nehéz egyenletesen felkenni a sötétebb színeket, és mire végzek, lemegy a nap.

Szóval szuper lett volna, ha az ajakkontúr helyett/mellé piacra dobtak volna egy rendes méretű filctollas változatot, annak lett volna haszna.

Az 1 ml-s kiszerelés pedig nevetségesen kevés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 15.

Az 1 ml-s kiszerelés pedig nevetségesen kevés.

MF91

2020. november 21.

Kicsit vegyesek az érzéseim ezzel a termékkel kapcsolatban, mert nagyon tartós és szép színe van, viszont kevés ideig tart ki és ehhez képest nem olcsó. 5-6 használat után már rázogatni kell hogy jöjjön belőle, majd kb a 10. alkalomnál már teljesen kifogy. De lehet én vagyok a béna és sokat kenek fel belőle.
Nekem egy pinkes árnyalat van belőle, nagyon szép természetes ajkakat lehet vele csinálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 21.

kovacs12zita

2020. november 13.

Nagyon praktikus, ha órákon át el nem kenődő kis színt szeretnél ajkaidnak! Szeretem, hogy reggel csak felteszem, és bár nem marad egész nap tökéletes, de csak szépen halványodik az ajkaimon, nem lesz foltos, nem kenődik, nap végére is egy enyhébb árnyalat még látszik.
Megfelelően feltenni nem a legegyszerűbb, figyelni kell mindenhol ugyanannyi legyen, ne follyon szét, gyorsan szárad, így gyorsan kell precíznek lenni.
Sajnos nem tart olyan sokáig a tubus, mint egy folyékony rúzs vagy sima rúzs, de nekem abszolút megéri így is!
Lehetne több árnyalatban!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 13.

Lehetne több árnyalatban!

danzsu

2020. szeptember 25.

Szerelem volt első vásárlásra!Egyáltalán nem vagyok egy rúzsozós típus,mivel a szememet hangsúlyozom ,ezért a szám egy kis színezett ajakápolóval elvegetálgatott (idáig😁).Azt is sikerült pár perc alatt lenyalnom,eltüntetnem,letörölnöm stb.... Ez a kis "filctoll" (010-es árnyalat) viszont olyan szép egészséges,fiatalos, és természetes színt varázsol az ajkamra(ó de jól hangzik😊),hogy csak na!
A kis kerek fejével nagyon szép kontúrt tudok húzni ,és a satírozás is pillanatok alatt elkészül. Nagyon tartós,nagyon természetes,nekem nem foltos,nem szárít.Egy kis balzsam rá,és olyan kis csókos szám lett,mint húszévesen🤣.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 25.

Fehereszti

2020. július 9.

Nagyon vegyesek az érzéseim...
Pozitívumok: különleges textúra, tényleg vizes az állaga mint egy filctoll, nem érezni az ajkakon, precízen szépen lehet dolgozni vele. Nagyon tartós. Nem szárít.
Negatívumok: beszínezi az ajkakat így alig lemosható, alig pigmentált, szinte foltosan fog (pedig nem hidratálok alá külön), nem építhető.
Összességében nem fogok gyakran érte nyúlni úgy érzem, de nem rossz, különleges ajakceruza filc ez. Az ára nem magas, így azt nagyjából megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 9.

Nagyon vegyesek az érzéseim...

Kinguska09

2020. május 31.

Megtetszett igy beszereztem az egyik pinkes arnyalatot a termekkel nem lenne baj
Szep hosszantarto szin
Nem kopik
Nem szarit
Jo aron konnyen beszerzheto viszont azt az egyet nem ertem hogy valoban csak ennyi van benne ?? Mivel :/ 8-9 napja vettem minden nap 1 szer hasznalom de mar most reggel is mikor hasznaltam mar alig fogott :/ Kar erte de igy nem veszem tobbszor

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 31.

Szep hosszantarto szin
Nem kopik