Catrice

Ár:   1979 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: JErzsi, Módosítva: 2021. június 21.

Ár:   1979 Ft
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz

• Arcolaj
  • Praktikus pipettával
  • Rózsásan üde ragyogást biztosít a bőr számára
  • Parabén- és PEG-mentes
  • Szilikonoktól, ásványiolajtól és mikroplasztik részecskéktől mentes

Flowery

2022. augusztus 27.

Télen használtam az arckrémem alá, nyárra nekem túl sok volna. Nagyon szuperül teljesített a legfagyosabb időben is, hidratált becsülettel. Tényleg fényt ad, nem is keveset, de egy könnyed púderezéssel meg lehet oldalni ezt az elenyésző problémát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. augusztus 27.

Reni666

2022. augusztus 4.

Megvettem hogy ezzel hidratáljam a bőrőm .
Sajnos nem igen vált be ,nem éreztem hatását , s semmit sem csinált a bőrömmel .
Nem okozott pattanást ,irritáciot sem.
Szivesen veszem ,ha valaki megirja nekem hogyan is kell használni .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. augusztus 4.

Megvettem hogy ezzel hidratáljam a bőrőm .
Nem okozott pattanást ,irritáciot sem.
Szivesen veszem ,ha valaki megirja nekem hogyan is kell használni .

dolor

2021. december 30.

Varázsszer!
Nem tudok még egy olyan krémet, arcmaszkot, kencét ...akármit mondani, ami ezt a hatást hozta volna.
Illata, állaga kellemes, a bőrön érezhetően, rövid idő alatt LÁTVÁNYOSAN hozza a várt eredményt. Egyik ismerősömmel 3 hétig nem találkoztam, ezt követően magától jegyezte meg, hogy mi történt az arcommal, mert megfiatalodtam.
Részemről minden krém felejtős a jövőben, csak ezt fogom használni!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. december 30.

Varázsszer!
Részemről minden krém felejtős a jövőben, csak ezt fogom használni!

eszterszekely

2021. november 30.

Nem is tudom pontosan tetszik e nekem ez az olaj. Le volt értékelve, egész jónak tűnt az INCI-je hát beledobtam a kosaramba, gondoltam sosem árt egy plusz réteg a rutinomba, főleg télen, világmegváltó dolgokat nyilván nem vártam tőle. Nekem túl illatos. Amíg nem szórtam rá vízpermetet addig nem szívódott fel normálisan akárhány réteg krém került még fölé. Valaki ezt elmagyarázhatná egyszer. Azóta jobb lett a kapcsolatunk. Azt vettem észre, hogy bár valószínűleg azért nem veszem majd újra, de szívesebben nyúlok érte mint némelyik sok ezres kencémért. Puha és élénkebb lesz tőle a bőröm (mielőtt a rutin folytatásaként a krémeket rákenném már akkor is).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 30.

Rean519

2021. október 13.

Impulzus vásárlás volt, nem is tudom miért, mert nem igazán szeretem az olajokat. Nekem magában sok az arcomra (lehet még télen jó lenne), de krémbe keverve, heti csak párszor használva egész jól működött. Mondjuk szerintem a karomra többet használtam, ott viszont nagyon szerettem. Az illata kellemes, elhasználgatom, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 13.

Antioxidánsok: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Capsicum Annuum Fruit Extract, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Mesterséges olaj, amit bőrpuhító (emolliens), sűrítő, és sikosító (a krémet könnyebben kenhetővé tevő) anyagént használnak. A zsíros bőrűeknek és pattanásokra hajlamosaknak érdemes kerülni, mert komedogén (pattanásokat okozó) és pórus elzáró összetevőnek számít.

Bőrpuhító (emolliens), bőrjavító (skin conditioning) és oldószer. Száraz érzetet hagy maga után.

Szójababból származó természetes növényi olaj, melyet bőrpuhító (emolliens), bőrkondícionáló anyagként használnak a kozmetikumokban. 48-59%-ban linolsavat, valamint olajsavat és némi linolénsavat is tartalmaz, melyek hirdratálják, táplálják és erősítik a bőr védőrétegét. Tanulmányok kimutatták, hogy a szójában található vegyületek segítenek elhalványítani a napsugárzásból és más forrásokból származó makacs elszíneződéseket és csökkentik a hiperpigmentációt is. A szójababolaj ezen kívül olyan antioxidáns hatású polifenolokat is tartalmaz, melyekről kimutatták, hogy segítenek megvédeni a bőrt az UV-fény által kiváltott károsodásoktól és a vízvesztéstől. (forrás)

Avokádóolaj. Vitaminokban és zsírsavakban gazdag (70%-a olajsav) természetes olaj, mely könnyen a bőrbe szívódik, kiváló emolliens és hidratáló anyag a száraz, érett bőr számára. Ekcémás és atópiás bőr számára is kiváló összetevő, mely hatásos a szárazság és viszketés enyhítésében. Antioxidáns tulajdonsága is van.

Napraforgómagolajból kivont el nem szappanosítható lipidek, melyek ellenállnak a szappankészítés során fellépő kémiai reakciónak. Az ún. el nem szappanosítható lipidek olyan a növényi zsírokban természetesen jelen lévő anyagok, és melyek bőrápoló tulajdonságaik miatt kerülnek felhasználásra a bőrtápláló termékekben. Az összetevő gyártójának információi szerint hosszantaró hidratációt biztostó, védőréteget erősítő (lipidpótló) és nyugtató hatású hatóanyag.

Rozmaring levelének a kivonata. A kozmetikumokban illatanyagként, tonizáló, frissítő és fertőtlenítő hatású összetevőként használatos. A rozmaring kivonának fő hatóanyaga a rozmaringsav, amely erős antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonságokkal is rendelkezik, és nem vagy csak nagyon kevés potenciálisan irritáló hatású illóolaj komponenset tartalmaz (forrás). Az összetevő segítheti a termékekben a hagyományos tartósítószerek mérsékeltebb használatát.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Az Ascorbyl Palmitate a tiszta C-vitamin (Ascorbic Acid) és palmitinsavval lipofil észtere. Az össszetevő védi a termékekben levő olajok telítettlen zsírsavait, és egyéb más olaj-összetevőket is, ami azt jelenti, hogy a krémekben az olajak nem avasodnak meg, és nem lesz kellemetlen illatuk. Az Ascorbyl Palmitate stabilabb, mint a tiszta C-vitamin és nincs irritáló hatása. Az ascorbyl palmitate-ot általában 0,05-1% közötti koncentrációban használják Tocopherol-lal együtt; az összetevő stabilitása e szerint a tanulmány szerint tovább nő, ha 1-2%-os koncentrációban tartalmazza a termék, illetve W/O (víz az olajban) típusú emulziók esetében. Az INCI-Decoder szerint az összetevő a C-vitamin származékok közül a legrosszabb - bár viszonylag stabil, viszont kérdéses, hogy képes-e tiszta C-vitaminná alakulni a bőrön és ezáltal annak minden jótékony tulajdonságát prezentálni (bár a bőr kollagéntermelést valószínűleg serkenti), illetve annak ellenére, hogy az antioxidáns hatása jó, felmerült a gyanú, hogy UVB sugárzást követően elősegíti a lipid peroxidációt és a citotoxicitást is.