Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vrozi, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. július 18.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Limitált kidás

Tartalma: 6 szemhéjpúder, 1 pirosító, 1 highlighter, 1 szemceruza, 1 kétvégű applikátor

A régmúltnak hódoló paletta, amelyet olyan lenyűgöző korok ihlettek mint a barokk, a szecessiós és az art deco. A mottó pedig: a több az több! A palettának köszönhetően megalkothatod ezeket az inspiráló, művészi és klasszikus sminkeket.

OAdrienn

2014. március 27.

Mivel a márka mono szemhéjpúderei nagyon elnyerték tetszésemet, így teljes nyugalommal, és persze a teszter használata nélkül elhoztam mind a három palettát. A csomagolás szuper, személy szerint odáig meg vissza vagyok ezekért a kemény papír dobozkákért. A színek is jók...egészen addig, amíg csak nézegetem őket. Viszont amint elkezdem használni őket elszomorodok. Nagyon csúnya, szürke tónusú mindegyik. Olyanok, mint a legolcsóbb, leggyengébb minőségű termékek. Totál hullaszínű lesz tőle a sminkem. Ráadásul a festék porzik és nem is tartós.
Egyetlen pozitívumként a hozzá kapott fekete szemceruzát tudom felhozni, ami erőteljes fekete. Puha, könnyű vele dolgozni és fog a vízvonalra is.
Hiába a szép csomagolás és a szemceruza, az egész paletta nem ér egy fabatkát sem a szörnyű minősége miatt.

Update: a szemceruzát is le kell pontoznom sajnos, mivel hegyezhetetlen. Törik, hullik az egész, miközben próbálom kihegyezni. Most már tényleg csak a csomagolása az egyetlen pozitívum, amit meg tudok említeni. Soha többet Catrice palettát.... :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 27.

vrozi

2014. január 15.

Nemrég vettem meg a Rossmannban. 2500Ft, ami szerintem elég jó ár egy ilyen igényes palettához. Közelgő ünnepeket (igaz, még csak november eleje van) tekintve, nagyon szép ajándék lehet! Még nem próbáltam a palettát. A "barokk"-ot, vagyis a rózsaszínes-lilás dobozút vettem meg, a boltban a teszter alapján nagyon jól pigmentált színek. A szemceruza nagyon szépen, apró pontokban (csillámporszerűen) csillog.
Annak ellenére, hogy elvileg csak 1-2 napja van kint, már a nagy részét megrongálták. Szerencsére nekem még sikerült kifognom egy épet. Remélem, aki erre a palettára vágyik, annak ugyanúgy szerencséje lesz mint nekem :)

Most így több próba után: a színek mégiscsak lehetnének kicsit intenzívebbek. Továbbá az applikátor elég béna, nekem 4-5 használattól kettérepedt a szivacs része :/ De végül is a színek miatt vettem meg, szóval 4 csillag :)

Update ismét: kár, hogy csak csillámos színek vannak benne, egy matt sincs a szemhéjpúderek közt, ha jól emlékszem. Így nem szívesen készítek el csak ezzel egy teljes sminket, mert az igencsak diszkógömb effektus lenne.
Továbbá azóta beszereztem egy-két jobban hypolt palettát, szemfestéket, és hát mit is mondjak kenterbe verik szegénykét :( :D Nekem valahogy a Catrice monokkal sem jött be az élet, bár vizesen még nem próbáltam felvinni, de luxusnak tartom, hogy sehogy nem tudok csillámokon kívül a szemhéjamra felvarázsolni valami színt azokból.
Persze azért próbálom nem elfeledni és időnként elővenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 15.

Persze azért próbálom nem elfeledni és időnként elővenni.

2013. december 17.

Igen sok utánajárás után az 5. helyről (Aréna Rossmann) sikerült elhoznom az utolsó darab barokk palettát. Müllerekben még nem kapható, nem is tudták megmondani mikortól lesz. Mammut, Jászai, Budaörs Rossmannban nem volt. Mammutban mikor rákérdeztem úgy nézett rám az eladólány, mintha legalábbis fluxuskondenzátort keresnék....közölte hogy hát náluk ilyen még nincs, azok a catrice termékek vannak amik kint vannak az állványon. Mutattam neki, hogy ott a tesztere, meg az ár is kint van. Hát, ő még nem találkozott vele (pedig itt is írtátok korábban, hogy volt...), este kapnak árut, lehet lesz benne. Mondom jó, én pénteken járok megint erre, ha előtt idetelefonálok meg tudják mondani hogy van-e, csak hogy feleslegesen ne menjek be a Mammutba? Hát elvileg igen, de az üzlet telefonszámát nem adhatja ki... Na itt akkor megköszöntem a segítséget és elköszöntem... Szerencsére az Arénában volt még egy darab, ami épségben is volt ráadásul (aki zöldet szeretne, abból még kettő volt ugyanott). Szerintemmegérdemli az 5 csillagot, akkor is ha a színek nem annyira jól pigmentáltak, szemhéjalapozóval sokat lehet segíteni ezen, az meg szerintem sokunknál alap sminktartozék. Bőven megéri az árát, tekintve hogy van benne 6 szemfesték, egy pirosító, 1 highlighter, egy mini szemceruza, és egy applikátor (aminek a használhatósága nálam már rég nem szempont értékelésnél, mert úgyis legtöbbször ecsettel viszem fel a szemfestéket, és applikátorból is van 1-2 jobb darabom amiket használni szoktam. A színek nagyon szépek, van matt és csillámos is köztük. Szóval nálam 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 17.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.