Catrice

Ár:   1859 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: falatka18, az összetevőket feltöltötte: ukyo, Módosítva: 2014. augusztus 25.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Tökéletesen egyesíti a bőrápoló és az alapozó tulajdonságait egy termékben. A hatás: egyensúly, mivel egyszerre hidratál és halványítja a bőr csillogását. Úgy tünteti el az apróbb bőrhibákat, akár egy korrektor. Védelmet nyújt az integrált UV-szűrőnek köszönhetően. Tökéletesen fed, és ápolja a bőrt a mandulaolajnak köszönhetően. Ideális száraz és érzékeny bőrre, de ugyanúgy a normál bőrtípusra is. A BB Alapozó rendkívül összetett, 30-as fényvédőfaktorral rendelkezik, és abszolút kötelező darab, ha szereted a sima és üde arcszínt elérni pillanatok alatt.

4 árnyalatban kapható.

orsi1293

2016. január 25.

a legvilágosabb árnyalat is elég barna, nehezen eldolgozható, fehérbőrűek inkább keressenek valami mást.
elég nehéz krém is, és ki is jöttek tőle anno a pattanásaim.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 25.

elég nehéz krém is, és ki is jöttek tőle anno a pattanásaim.

cyprienne

2015. december 9.

Első BB krém, amit valaha vásároltam. Nekem sajnos nem vált be, nagyon sűrű az állaga, nehéz felvinni az arcra és emellett úgy néztem ki benne mint egy hulla, pedig jó színt választottam. Ja, és sajnos szárította is a bőröm, pedig ugye ezeket úgy hirdetik, hogy hidratál is fed...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 9.

MKa

2015. november 14.

Egy időben próbáltam rálelni a számomra tökéletes BB krémre. Próbáltam olyanokat is, amiket nagyon sokan szeretnek, aztán végül ez vált be a legjobban. Elég sokáig fent maradt az arcomon és jól el lehet dolgozni. Nem kezdett el szétmaszatolódni, foltosodni, stb. Színben is végre hasonlított a bőrömhöz, nincs elütés, nem tűnik vakolatnak, mégis meglepően jól fed. Amit viszont képtelen vagyok elviselni, az a szaga... Emiatt kap 4 csillagot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 14.

Cappio

2015. augusztus 3.

ez volt az első bb krémem, akkor szerettem, nekem pont annyira fedett amennyire kellett, nyáron a melegben egész napos munka mellett sem éreztem, hogy eltömítené az arcom, szépen megtartotta a sminket is. tehát azt tudja amit várok tőle. azóta viszont találtam jobbat, (tbs teafaolajosa), és ahhoz képest már nem mondanám ennyire jónak. de nem bántam meg hogy megvettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 3.

olahnemese

2015. január 24.

Első használatnál nagyon tetszett, tökéletesen fedett, tökéletesen illeszkedett a bőröm színéhez, de 2. használatkor már húzódott a bőröm tőle. Nem tudom, mi a probléma vele, de a bőröm nagyon nem szereti. Eladó...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 24.

biondi

2014. november 17.

Ezért választottam:
Lecsúsztam a Max Factor CC krém Rossmannos akciójáról, és eredeti áron elég drágának találtam (olyan 3700 körül volt). Egy olcsóbb, lehetőleg jó összetevőjű, parabénmentes, a bőrömhöz valamint az előző alapozómhoz hasonló színű alapozót kerestem. Az Eveline BB mattító krémjéről viszonylag jókat írtak itt, de rengeteg parabén van benne..Úgyhogy az esélyes termékek teszteréből kinyomtam kicsit az egyik kézfejemre, meg az én régebbi, kifogyott :( alapozómból is, és ahhoz viszonyítottam. A legtöbbnek vagy narancsos, vagy nagyon rózsaszínes, esetleg sötétbarna..árnyalata volt, ennek volt a legjobb színe, sárgás, elég világos, de nem sápaszt, ráadásul parabénmentes, mint itthon kiderült, állatkísérlet-mentes is, és még SPF 30 is van benne! Én kb. 1800-ért vettem.

update: Nagyon szerettem volna, ha beválik, de a boltban alapozóra kenve teszteltem, úgy minden oké volt, viszont itthon a bőrömre közvetlenül kenve égetett iszonyatosan már néhány perc után. El is adtam..ezek szerint van benne valami, amire nagyon érzékeny vagyok..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 17.

Ezért választottam:

novembermesi

2014. november 16.

Még nyáron vettem akciósan a 030-as árnyalatot ez igazodott legynkább a bőrszínemhez. Mivel nem szeretek alapozót használni, gondoltam kipróbálok egy BB krémet. Kellemes az állaga, szépen egységessé teszi az arcbőrömet. Párom mindig mondja hogy most olyan szép tiszta az arcon, mivel problémás a bőröm. Ha felteszem kevésbé látszanak a hibák. Egy rossz pontja, hogy kissé rózsás az árnyalata, nem teljesen olyan a színe mint a bőrömnek. Nyáron emiatt nemis tudtam használni, viszont most ebben a őszi-téli időben a kissé sápadt bőrömnek jó. Minden nap használom szinte. Egyedül az orromról kopik le hamar, mivel sajnos állandóan taknyolok. Tartóssága egész jó, viszont mostanában eléggé hámlik a bőröm és ugye ha felteszem ezen eléggé átüt. Összességében nagyon szeretem. A célnak megfelel, de örülnék ha lenne más árnyalatban, ami kevésbé rózsaszínes. Ezért 4 *.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 16.

aukszflora

2014. november 14.

Nekem nem lett a kedvencem ez a BB krém. Nálam is előjött az a probléma, hogy olyan mintha homokszemek lennének benne, ráadásul elég nehéz eldolgozni, nekem kicsit sűrű olajos érzetű. A színével nincs bajom (010), és a fedésével sem, nincs sok probléma a bőrömmel így nekem megfelelt volna, viszont nem bírom egész nap elviselni az arcomon. Ja és a szagáról már ne is beszéljünk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 14.

liljaa

2014. október 27.

Leárazáson szereztem be a 010 light beige árnyalatot, de sajnos egy kicsit sötét és túl rózsaszínes nekem. Ettől függetlenül a minősége jó, kellemes viselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 27.

zsooofizsooofi

2014. október 24.

Egy hete vettem, épp fogyóban volt az alapozóm, gyorsan átfutottam az összetevőket, "Na, ez jó lesz"-gondolattal gyorsan bedobtam a kosaramba. Aztán elolvastam az itteni véleményeket, na mondom, jól kifogtam, 35 fok van, én meg vettem egy ilyen átfénylős BB krémet, felkészültem tehát a csalódásra, 1800 forintomat kidobtam az ablakon, jujdejó.
És ehhez képest pedig abszolút meg vagyok elégedve. A fedése nem tökéletes, de nekem pont elég; púderrel kiegészítve pedig nyolc óránál tovább bírta, minimális kopással és minimális átfényléssel az orromnál (de az mindegy, mit kenek rá, úgyis átfénylik). Nagyon természetesnek hat az arcomon, a textúrája is pont jó, a színe sem üt el a bőrömtől. A 30-as SPF miatt is elég szimpi :) Még hosszabb használat után visszatérek rá, mindenesetre most szép reményeket fűzök hozzá.

Update: Nyáron elutaztam három hétre, és ott elég rendesen kipattogtam, és jobbhíján őrá fogtam a dolgot. Ezért aztán nem is vettem belőle amikor akciósan kifuttatták, de persze azóta rendbe jött a bőröm és ugyanúgy ez a legjobb alapozó/BB-krém, amit valaha használtam. Most viszont már nem tudom pótolni. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 24.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Sorbitol h 1 1

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.