Catrice

Ár:   1095 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: _-Mia-_, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. július 3.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

Ajaksimító szájfény

Enyhe színt és fénylő finist ad, kisímítja a száj barázdáit: így hibátlan megjelenést kölcsönöz. Szivacsos végű applikátorral felszerelt tubusban

3 féle színben kapható

Teszt: Catrice Beautifying Lip Smoother vs. Clarins Eclat Minute Instant Light Lip Perfector

Sminkcsomag
Ár: 2500 , Eladó: peppi
Állapot: új, vagy kipróbált , Helyszín: Győr, fizetés: Személyesen Győrben, vagy Foxpost/posta
EnyediF

2019. április 1.

A barackos van meg, próbáltam szeretni, de tényleg, de számomra igazán haszontalannak bizonyult. A szám ragacsossá válik, és kényelmetlen érzés viselni, majd elkezdi szárítani a számat... Számomra a szín semleges, ennyi erővel már vagy használok egy igazán jó ajakápolót, vagy ha színt akarok, rúzst, de ez a köztes "se ez, se az" számomra használhatatlan kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 1.

eeeee

2018. december 22.

Nem rossz szájfény, elhasználtam egy tubussal, a barackos színből, ami igazából tetszett és az állagával se volt bajom, de valahogy nem volt az igazi. Nekem nem lett büdös vagy avas, viszont kettévált egy idő után és kinyomáskor először csak a színtelen cucc jött (amit zsepivel simán felitattam a szivacsos aplikátorról) és csak utána a szín, aminek az állaga viszont nem változott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 22.

Luna1024

2017. december 30.

Vásároltam belőle egyet a blogos poszt hatására, és ha jól rémlik, az első Catrice termékem volt. Tudom, hogy ez egy Clarins-dupe, de az eredetire sajnos nem volt pénzem, többek között ezért döntöttem inkább emellett.
Az az igazság, hogy bár sok negatívumot olvastam róla, én szerettem és szeretem jelenleg is (ugyanis még mindig van benne). Nem tudom, mitől függhet, hogy valakinek megavasodik/bebüdösödik, valakinek meg nem, mert bevallom: szerintem az enyém már túl van a szavatossági időn (több, mint egy éve vettem), és a világon semmi baja, nem tapasztaltam szerencsére semmi olyat, amit írtatok. Bár az is igaz, hogy viszonylag ritkán, havonta néhányszor használom. Az illata (mégha nem is tartós) még mindig ugyanolyan fantasztikus vaníliás, mint amikor megvettem - e téren finom, jóval drágább árkategóriájú rúzsokra hajaz. :) Sőt, ha már itt tartunk, az íze is nagyon finom édes. :)
Ugyebár ez ajakápoló/szájfény egyben, így muszáj említést tenni az ápoló hatásáról, amivel úgy-ahogy elégedett voltam, de szerintem egy "rendes" ajakápolót azért nem vált ki. Gyönyörű vizes, intenzív fénnyel vonja be az ajkakat, mint egy szájfény, és valamelyest megvéd a kiszáradástól is, de valódi mélyhidratálást nem ad, inkább csak amolyan felszíneset... Úgy mondanám, hogy csak addig véd, ameddig a számon van, és amint lekopik, ismét fennáll a cserepesedés veszélye, mintha semmit nem kentem volna az ajkaimra az azt megelőző pár órában. :( Ha már itt tartunk, a tartóssága számomra a legnagyobb negatívuma - az ugyanis nem nagyon van neki. Felkenéstől számítva körülbelül három órát bír, ami nem túl nagy teljesítmény - bár a korrektség kedvéért hozzáteszem, hogy eddig még nem találkoztam olyan szájfénnyel, ami többet bírt volna, ezért csak egy csillagot vonok le... Kicsit ragacsos is, de számomra nem zavaró mértékben.
Egyébként a "Coffee To Go" árnyalatban van meg nekem, ami egy szép, NAGYON visszafogott barnás/tejeskávés "nude" szín. Valami rózsaszínnek jobban örültem volna, mert az ajkaim is rózsaszínűek, így ez a barnás szín picit elüt tőlük, de csak nagyon enyhe mértékben, szóval nem baj. Amúgy is csak kicsit módosítja a száj színét, egyáltalán nem intenzív, inkább olyan, mint egy színezett ajakápoló - ezt az intenzív fedésű rúzsok kedvelői biztosan nem fogják szeretni, de akik csak egy nagyon visszafogott árnyalatot szeretnének a natúr sminkjükhöz, szerintem igen. Egyenletesen kopik, vagyis inkább egyszerűen csak eltűnik, "beszívódik" az ajkakba.

Összességében szeretem ezt a terméket, nem bántam meg, hogy megvettem, és talán vennék még egyéb színeket is, ha kapható lenne - de ahogy látom, nem az (legnagyobb sajnálatomra). Egyszer kipróbálni jó volt (pláne ennyi pénzért, és így, hogy sokáig elég!), de szeretném remélni, hogy léteznek tartós szájfények, és mivel azoknak tartogatom az öt pontot, ez a Catrice termék legyen inkább egy négyes. :)
Ha kifogy, lehet, hogy megveszem az eredeti Clarins-t, mert nagyon érdekel, mennyivel tud többet, mint ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 30.

dbsdn

2017. október 4.

Szeretem a Catrice termékeket, de ez a szájfény nem jött be. A barack árnyalatot kaptam ajándékba. Enyhén csillog, kellemes az illata, de kb. ez a két jó tulajdonság, amit el lehet róla mondani. Egyáltalán nem tartós, egy ivás és lejön az ajkakról, ráadásul úgy veszem észre, hogy mintha enyhén szárítana is, ezért gyakrabban kenem - örök körforgás. Sokáig kitart, de biztosan nem veszem meg magamnak és ahogy hallottam, kivonják - lehet, nem véletlenül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 4.

quika

2017. július 17.

jo illata van, szeretem vele kenegetni a szamat, a kavesnak a szine tok jo, nekem bejon ez a nyomkodos "ecset", de tartossagra nem nagy szam. Szivesen elhasznalom, de utana masik utan nezek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 17.

gothy

2017. július 16.

A Cake Pop árnyalat nagyon szép színű, jól mutat az ajkaimon. Sajnos az én példányom hamar megromlott, a szivacs elszíneződőtt, és furcsa szaga lett a szájfénynek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 16.

dalmuska

2017. június 17.

Úgy vettem észre, hogy teltebb hatást varázsol az ajkaimnak, nyilván a fénye és a vizes hatása miatt.
Sajnos hamar eltűnik az ajkaimról, és nem mutat annyira szépen a számon, hiába nem cserepes. Pedig jó kis termék lenne, szép, visszafogott színekkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 17.

Dorajk

2017. június 15.

Alapvetően szeretem. Hétköznapokra, munkába, rohangálni tökéletesen megteszi. Nagyon finom illata van, kicsit még mintha teltebb is lennének az ajkaim tőle. A coffee to go árnyalat van meg, ami valóban nem egy rikító szín de én kentem már fukszia rúzs fölé és szépen kiegészítette, akkor tuti volt a push up hatás
Egyetlen negatívum, hogy kicsit ragad..de nah ez egy szájfény..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 15.

Egyetlen negatívum, hogy kicsit ragad..de nah ez egy szájfény..

Adru91

2017. június 8.

Nr.1 szájfény számomra. Természetes a színe és puha tőle a szám. Az illata és az íze is tetszik. 2015-ben az "apricot cream" változatot, idén pedig a "cake pop" fantázianevűt vettem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 8.

unikornis9319

2017. június 1.

Nagyon szeretem, eddig 2 árnyalatban van meg ( Cake Pop, Coffee Time). Nagyon szép természetes hatást ad, jó érzés az ajkakon, az aplikátora is remek, könnyű használni. Én egyedül az illatát nem kedvelem annyira.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Aluminum Hydroxide