Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2019. március 11.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

A hármas szálú kefének köszönhetően könnyen kezelhető és biztosítja a drámaian dús, hosszú és ívelt hatást egyszerre. A végeredmény: lenyűgözőbb, mint a hagyományos műszempilla. Szemészetileg tesztelt. Prémium fém csomagolásban kapható.

Barbara92

2017. február 11.

Nem gondoltam volna, hogy egy szempillaspiral feltűnően rossz lehet. Nem tudom mit művel a pillaimmal, de össze vissza állnak. Tegnap vettem es használtam először. Ha változik valami jövök frissíteni, egyenlőre szörnyű! Az ara jo volt, learazva vettem 700 Ft-ert.

UPDATE: 3 csillagnal meg mindig nem tudok többet adni. Megtanultam használni, de igy is sokszor végig kell mennem a szempillaimon, hogy működjön. El használom, de nem fogom ujra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 11.

tishargitay

2017. január 25.

Nagyobb a füstje mint a lángja. Nagyon dicsérték, kipróbáltam de nem fogott meg igazán. Annyi pozitívuma van hogy szépen ível, de nekkem nagyon csomós voltak utána a pilláim. Kár

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 25.

queenofhearts

2017. január 3.

Nekem átlagos volt, szép és jó, de nem volt meg az a hatás, amit mások elmondása alapján elvártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 3.

leonora3

2016. október 18.

Nekem ez volt a nagybetűs spirál. Nemkicsit bosszús voltam, mikor kiderült, hogy kivonják a forgalomból. Tökéletes volt: pont annyi festéket vett fel a keféje, amennyit kellett; gyönyörű, mélyfekete színe volt; többször kellett vele átfésülni a pilláimat, de cserébe brutáldús, ívelt pillákat kaptam; nap közben pedig nem mászkált el, nem pergett le. A keféjét megtisztítás után pedig mind a mai napig használom, hogy azzal fésüljem át a pilláimat reggelente, és így sokkal szebb a végeredmény. :) A csomagolása pedig luxus-hatást keltett, ez különösen tetszett. Nagyon remélem, hogy egyszer még visszahozzák!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 18.

fancsi25

2016. október 7.

Használatbavételkor egy ideig kicsit sok festéket vesz fel, de ez néhány használat után eltűnik. Szép pillákat csinál, de több rétegben kell felvinni, ekkor viszont néha összetapasztja a pillákat, nap végére picit maszatolódik. Úgy tudom már nem lehet kapni, amit sajnálok, mert újravettem volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 7.

Viki9727

2016. július 13.

Nekem csalódás volt. Rengeteg réteget kell felvinni, nekem lehúzza elnehezíti a pilláimat. Maradéktalanul eltávolítani lehetetlen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 13.

Shea94

2016. május 20.

Többször is át kell vele fésülni a szempillákat, de szerintem ez egy szuper spirál. Egyelőre most nem veszem újra, mert mást is ki szeretnék próbálni, de legalább tudom, hogy ehhez bármikor nyúlhatok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 20.

hermelinke7

2016. április 28.

Teljesen átlagos spirál, ezért az árért nem lenne olyan rossz, csak nekem nagyon pereg. Ha egy rétegben teszem fel, szinte semmit nem csinál, 2 réteg után viszont 4-5 óra elteltével pereg, és ez az idő azért elég kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 28.

Kingucii

2016. április 12.

Egy ideig ezt használtam, nekem nagyon szép pilláim lettek tőle. Könnyen lejött sminklemosóval, nem kenődött. Igaz műszempillahatást nem kölcsönzött, de jó termék!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 12.

tfaannii

2016. március 29.

Ez volt az első catrice spirálom és nem csalódtam benne. Szépen nagyította a pillákat,nem ragad,sminklemosóval könnyen lejön,bár kissé kenődik is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 29.

Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Kaolin 0 0