Catrice

Ár:   1380 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Yette, Módosítva: 2016. november 29.

Lelőhely:   drogériák, online

Hő és - vízálló szempillaspirál

• Könnyen lemosható meleg vízzel
  • Klasszikus rost ecsettel

Judittttt

2021. március 18.

Hát ez egy kib--ott jó spirál. Nekem az a fajta az esetem hogy én nem tudom, a szemem alakja, szempilláim hossza, bőröm típusa vagy mi miatt, de egyszerűen MINDEN spiráltól, tök mindegy hogy az 10 ezer vagy ezer forintos, vízálló vagy nem, egy idő után szürke csíkok alakulnak ki az alsó szemhéjamon, akkor is ha a fejemre állok, mindegy mit csinálok. Csak rossz és kevésbé rossz a tapasztalatom a spirálokkal. Vagyis volt eddig. Kb ki se próbálok már újat mert úgy megszoktam, hogy úgyis ott lesznek a szürke kenődések egy idő után de valamiért ezt megvettem és na ez, ez nem pereg és nem kenődik gyerekek. Egyszerűen más az anyaga, úgy tudnám leírni, hogy egy gumis szerű réteg keletkezik a pillákon, tényleg szilikon szerű, ami egyszerűen nem oldódik fel semmitől csak leválik. Pl olajos lemosóval meg se moccan mert nem oldódik az anyag. De a meleg víz meg tényleg leszedi. Csak morzsolódni tud, kenődni vagy peregni nem, de nekem egyszerűen sehova nem moccan el egész álló nap, fagyban hóban szélben, sehogy. Mindemellett szép nagy dús pillákat varázsol. Ezen az áron ráadásul? Nekem ez egy álom. Míg ez a termék kapható, mostantól csak ezt fogom venni, és köszönöm Catrice, hogy végre van valami a magamfajtáknak is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 18.

Sz. Csilla

2021. január 11.

Évek óta csak ezt használom, mert az esti sminklemosás kényelmetlenségeit ezzel teljesen el lehet felejteni. A meleg zuhany alatt simán lejön arcmosás közben maradéktalanul. Napközben pedig egy kiadós sírás hatására sem kenödik el, maximum olyankor szépen leválnak a kis szilikon szerű rétegek a szempillákról. Nagyon könnyű vele az élet, viszlát monokli, elkenődött festék. Illetve a vízálló festékekkel való esti maszatolás, ami igencsak nem tesz jót az érzékeny szemkörnyéki bőrnek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 11.

cslllzr

2018. augusztus 6.

Szép dús pillákat csinál, nem kenődik, hamar szárad és tényleg tök jól lejön meleg vízzel, viszont pár óra viselés után elkezd morzsolódni és leperegni. Kár érte.. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

Feketemacska

2017. január 15.

Nagyon szeretem, egész nap fent marad, tartós és nem pereg le egy szem sem. Ha a börömre kerül könnyen letörölhető. És tényleg lejön melegvízzel! A sima szempillaspirált hiába mosom le jól soha nem jön le teljesen. Másnap reggel megint "pandamackós" vagyok, ezzel nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 15.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol

Kaolin 0 0

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.