Catrice

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: HRenata, Módosítva: 2019. március 12.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Sminkek szájra

2017-es szeptemberi limitált kiadás

Magas pigmentáltság, kiváló fedés és szuper matt végeredmény, az ajkak kiszárítása nélkül. A textúra egyenletesen oszlik el, hosszantartó. Praktikus applikátorának köszönhetően könnyedén alkalmazható.

4 árnyalatban kapható

Sheila

2017. december 6.

Úgy tűnik a színek között is lehet különbség minőségben, mert nekem szintén Plum Sucrée van meg, és hihetetlen kellemes csalódás. Az eddigi Catrice folyékony matt szájkencék egyike sem nyűgözött le, de ez vami szuper. Gyönyörű, a szám saját színénél csak egy árnyalattal sötétebb mályvás nude szín, selymes, lágy formula, ami könnyen siklik felvitelkor, de tökéletesen mattra szárad, nem ragad. Nekem nem szárít, ráncokbe nem ül bele, egybeolvad az ajkakkal és nagyon természes viselet. Enni nem szoktam rúzsozva, mindig letörlöm előtte, így ezt nem teszteltem, de az ivást azért bírja, nem kopik csúnyán. A többi színt nem próbáltam, nekem vagy túl világosak vagy túl sötétek, de ez tényleg jól sikerült darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 6.

0bikbik0

2017. november 18.

Szintén Café au Lait árnyalat.
Megvett a csomagolás, az nagyon szép. Szeretem ezt a fajta applikátort is, könnyű és kényelmes használni.
Maga az anyag viszont borzalmas. Foltos, cserepesre szárad, és nem tartós. Pedig van benne szilikon rendesen...A színt is nehéz produkálni, meg kell dolgozni érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 18.

Szintén Café au Lait árnyalat.

evelinbardos

2017. november 14.

Megbántam, hogy megvettem.
A "Café Au Lait" árnyalatot vásároltam, nem ez a legtökéletesebb szín számom úgy érzem, de ez nem a termék hibája.
Design szép, az illata csodás, az applikátor használata egyszerű.
Nem fed túl jól, több réteget kell felvinni, hogy a kívánt csíkmentes színt elérjem.
Száradás után beül a barázdákba, közelről nem szép látvány és viselni sem túl komfortos.
Több esélyt adtam már neki, előtte hidratáltam is az ajkaimat, de hiába. Sajnos nem is tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 14.

Megbántam, hogy megvettem.
Design szép, az illata csodás, az applikátor használata egyszerű.

Theodora

2017. november 9.

Újabb mániám lett a limitált Catrice kollekciók felvásárlása, mert valami eszméletlen design termékeket sikerül ilyenkor gyártaniuk. Nos, ez a harmadik limitált kollekciós darabom, rúzsból persze overall a sokadik, de ilyen tökéletes állaggal én még sosem találkoztam ezelőtt. A Catrice rúzsok eddig sem okoztak nekem csalódást, a mattok különösek jók, viszont ez... egy álom.
Az applikátorral egyszerű felvinni a rúzst. Nekem ez a 4. Plum Sucrée árnyalat van meg. Az alapól rózsaszínes ajkaimon először, mikor kezdtem felvinni, nagyon sötétnek tűnt, meg is ijedtem, hogy nem lesz jó, de aztán olyan szépen szétterült. Az állaga felvitel után, nos, ez az ami nagyon tetszik benne, teljesen egybeolvas az ajkam textúrájával. Olyan, mintha nem is lenne rajtam rúzs, ezért a viselete rendkívül kellemes, szintén ebből adódóan nem is szárít, nem kenődik.
Az étkezést nem bírja, az ivást igen. Sajnálatos, hogy csak 4 árnyalat érhető el.

Hint: van a MAC-nek is hasonló folyékony matt rúzsa, amit bár én nem próbáltam, de egy ismerősöm rendszeresen használja és pontosan ugyanilyen állagra!
Plusz pont: a termék csak 800 Ft, szóval zseniális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 9.

Plusz pont: a termék csak 800 Ft, szóval zseniális.

Emolliensek: Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Hexyl Laurate
Emulgeálószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Sorbitan Olivate, Polyglyceryl-4 Isostearate
Szilikonok: Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Dimethicone Crosspolymer
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone
Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Színezékek: Red 7 Lake / CI 15850, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.