Catrice

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mano1234, az összetevőket feltöltötte: vera01, Módosítva: 2017. július 3.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Ez a paletta három harmonikus árnyalatból áll, hogy kiemelhesd és árnyékolhasd az arcod. A finom por állag hosszantartó és könnyen eldolgozható.

doriveszter

2019. november 11.

nem tudom eldönteni, hogy szeretem-e vagy sem.. A010 BronzÉclat árnyalat van meg, a "kontúr, bronz" szín egyszerűen borzasztó olyan narancssárgás tégla vörös, hogy a highlighterrel keverve tudom csak pirosítóként használni.. Sokat kell belemártogatnom az ecsetet, hogy kerüljön valami az arcomra is. a két másik színnel ki vagyok békülve, hétköznapra elhasználom, de újra semmiképp sem venném meg

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 11.

Valerie13

2018. szeptember 9.

020-as rózsafa színeket használom. Ajándékba kaptam és nagyon bevált, kis szolid pírt ad, tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

DistressedMaszat

2018. március 26.

Akciósan vettem kb 700 Ft-ért. Asszem 02as vagy milyet. Nagyon szeretem, kevés is elég keverve is szépek a szinek, sokáig elég. A fehér bőrömhöz jól passzolnak meg szép színt adnak nekem, nem nézek ki hulla sápadtnak már 😁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 26.

katonafanni

2018. február 3.

Nagyon szeretem ezt a minipalettat, rengetegszer nyúlok érte. En általában az első és a harmadik színt keverem össze hiszen, így megkapom a kicsit erősebb pírt és az egészséges ragyogast az almácskákon. (650 forintert vettem a Müllerben)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 3.

SzL

2017. december 28.

Nagyon szeretem a márka termékeit, a legtöbb nálam nagyon is kedvencek. De ez számomra egy 0. A színek nem a kedvenceim, nekem túl barackosak. De ez nem lenne probléma, mert az a típus vagyok aki szeret néha eltérni a megszokott színeitől. Mikor megláttam ezt úgy voltam vele, de jó 3 szín, jó ár, táskabedobós darab pl utazásnál, máshol alvásnál. Viszont használhatatlan. Baromira kemény, és így annyira színtelen hogy ecsettel, se kézzel nem tudok egy kis színt se kicsiszolni belőle.
Amikor megvettem akkor talán 2-3x próbálkoztam vele de semmi. Így azóta se lett egy csepp se elhasználva belőle. Csak áll és totális pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 28.

ayse

Nagyon szeretem.tartós tökéletes a hétköznapokra szép szinekkel

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 2.

ayse

CeCeDrake

2017. december 2.

Vannak a márkának kifejezetten jó termékei, de ez nem az.
Ultragagyi csomagolás, közönséges színek.
A kontúrszín átcsap vöröses, rozsdás színbe. Mindegyiknél 😅

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 2.

Vannak a márkának kifejezetten jó termékei, de ez nem az.
Ultragagyi csomagolás, közönséges színek.
A kontúrszín átcsap vöröses, rozsdás színbe. Mindegyiknél 😅

Moncsee

2017. november 25.

A 020 CorAll I Need árnyalat van meg belőle. A leggyakrabban a középső korallos-barackos színt használom, szép természetes hatást lehet vele elérni. A bal szélső rózsaszínes is fogy időnként, az is nagyon szép a bőrön. A jobb szélsőt igazából nem nagyon használom, az egy halvány rózsaszín highlighter. A pirosítók tartóssága nekem átlagos, persze sokban függ attól, hogy milyen alapozót használok, mennyi terméket viszek fel, stb. Rajtam kb a nap közepéig bírja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 25.

FloraFarkas

2017. augusztus 15.

Jó paletta, az árához képest főleg! Szépek a színei nagyon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

Jó paletta, az árához képest főleg! Szépek a színei nagyon!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Magnesium Stearate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.