Catrice

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   5,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2019. június 25.

Kiszerelés:   5,5 g
Lelőhely:   drogériák, online

Három különböző színből összeállított mozaik pirosító.

2 színkombinációban kapható.

7 db-os pirosító csomag egyben
Ár: 3500Ft/csomag , Eladó: Edina1313
Állapot: 1 db bontatlan, 3 db ki lett próbálva, 3 db néhányszor használt, Helyszín: Szolnok, fizetés: banki előre utalás után posta vagy foxpost

krembarbi

2021. április 7.

010-es árnyalatot vettem meg.Szuper kis pirosító.Természetes hatása van,üde és kissé csillogó de nem tolakodóan.Megéri az árát és tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 7.

in0ra

2021. március 19.

A 010-es árnyalat van meg. Kellemes a színe és egy enyhe fénye is van, ami nekem nagyon tetszik! Az egyetlen negatívum a termékkel kapcsolatban, hogy eléggé porzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 19.

hedorka

2021. március 9.

Nagyon szeretem, ár-érték arányban abszolút megéri. A 020-as it's Wine O'clock van meg belőle, tökéletes a mindennapokhoz. Kevés is elég belőle és megfelelően eldolgozható, éppen eléggé pigmentált, természetes a finis.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 9.

Destinyh

2021. március 1.

Update: 02-es árnyalat is megvan! Gyönyörű barackos szín, olyan szépen mutat az arcon, én imádom őket.:)

Kedvenc pirosítóm jelenleg! 02-es árnyalat mályvás szín. Annyira természetes a hatása!!! A csillogása pont jó, inkább olyan szatén fénye van. A doboza kifejezetten tetszik, elég masszívnak tűnik, talán nem fogom így letörni, mint általában az ilyen típusú csomagolásoknál, de ez csak én szerencsétlenségem.:D Ajánlom mindenkinek!!!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 1.

Glorcika

2021. február 19.

Hát nem is tudom. Nekem eggyel sötétebb árnyalat van meg azt hiszem (az árnyalakot nevét fejből nem tudom :D) de az enyém iszonyatosan porzik. Egy online sminkórán vettem részt és ezt a pirosítót használtam, és konkrétan alig maradt a tégelyben, pedig nem sokat használtam belőle akkor sem és előtte sem. A fele elporzott az éterbe.
Újra venni tuti nem fogom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 19.

Újra venni tuti nem fogom.

Gina19

2021. február 2.

A 020-as it's wine o'clock árnyalatot vettem meg, nem rossz, de inkább semlegesnek mondanám. Nem mintha a bohócsmink lenne a favoritom, de nekem ez talán túl halovány és diszkrét - mármint a színintenzitás. Az mondjuk pozitívum, hogy nincs teletolva csillámmal, visszafogott fényt ad az arcnak. Viszont porzik eléggé, és hamar kopik. Ennyi pénzért azért megéri, ha valaki egy teljesen hétköznapi, visszafogott pirosítóra vágyik. Ja, a tégelye valóban igényes, ami ennél az árkategóriánál azért nem mindig evidens sajnos, ahogy már mások is említették.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 2.

HHH97

2020. december 23.

Barackosabb árnyalatú pirosítóra vágytam, erre esett a választás, nagyon tetszik :) Nem kell belőle sok, a hatása pedig természetes, csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 23.

Pocokkiralylany

2020. november 3.

A nyar után őszre mindenkepp váltani akartam az élénkebb színekre, és ez tökéletes választás volt! Elég erősek a színei, úgyhogy óvatosan kell vele bánni, viszont nagyon szépen fog és nagyon jól emeli ki az arcot. Picit csillog, nekem ez bejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 3.

Hplusz

2020. október 16.

020 wine oclock árnyalat boldog tulajdonosa vagyok. Mindenkép ilyen színre vágytam őszre télre, mályvás piszkosabb szín, sokáig szemezgettem vele, valóban szükségem van-e rá.....hát még szép. Ára megfizethető, 1500-ért vettem a rossmannban, arcon nem olyan csillámos mint kézfejen próbálva. Ennek örülök, csomagolása minőségi nem kell azon aggódnom: " jajj csak óvatosan nyissam ki nehogy a kezemben maradjon a teteje" táskabarát, szerintem teljesen korrekt, ár- érték arány 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 16.

NoAmy27

2020. augusztus 3.

Hónapok óta használom ezt a terméket és nagyon örülök, hogy sikerült megtalálnom. Már sok drogériás pirosítót kipróbáltam, de eddig egyik sem nyerte el igazán a tetszésem. Mióta ezt használom, a pirosítás a sminkem kihagyhatatlan része. Az apró csillámok mégjobban feldobják a végeredményt. Sajnos valóban nem túl tartós, pár óra után lekopik. Ennek ellenére mégis a kedvenc pirosítóm lett :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 3.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol