Catrice

Ár:   1379 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   10,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fagas, Módosítva: 2022. október 17.

Kiszerelés:   10,5 ml
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Biztosítja a galaktikus, gyönyörű körmöket. A pigmentált textúra hosszan tartó fémes hatást hoz létre magas fedéssel, körömerősítő hatással.

5 árnyalatban kapható

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

fagas

2022. december 4.

UD.: Megvettem az adatlapon is látható szépséges bordós lakkot is. Tökéletes, mint az előzőek. Imádat van.:-))
2022.11.04. Az elérhető színek közük kettő van birtokomban, mit ad Isten, a színskála két "végpontja", a fekete és a fehér. Ódzkodom az irizáló, csillogós lakkoktól, úgy érzem, azok természetellenesen hatnak a körmeimen, nem én vagyok. Hogy mi vett rá mégis legelőször a fehér kence megvételére? Az üvegben látható csodás, fehér, apró kis csillámos, a frissen hullott hóra emlékeztető színe. És kérem, egy, azaz egy (!) húzással más tökéletesen fedő, színhű termék az eredmény, ami két rétegben applikálva még szebb! Ezek után a feketéért már csak azért is visszamentem - és nem meglepő módon az is tökéletesnek bizonyult! Kicsit tartottam az eltávolításuktól, de abszolúte semmi gondot nem okoztak, nem kellett dörzsölni, kínlódni a leoldásukkor. 5-6 napot simán bírtak, úgy, hogy a fedőlakk használatát tudatosan mellőztem! Melegen ajánlom! Csillagos 5 a márkának, csak így tovább!!:-))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. december 4.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.