Catrice

Ár:   1329 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1329-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. július 4.

Kiszerelés:   2,6 g
Lelőhely:   drogériák, online
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1329

3 in 1 szemöldök paletta: 2 finshű porral (matt, csillogó), egy wax-szal, kétvégű applikátorral.

2 féle változatban kapható

Ár: 1329 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Regina0206

2019. december 28.

Nagyon szép természetes hatású szemöldököt lehet vel csinálni, tartós is viszonylag, bár a csillámos részt nem értem benne teljesen, azt inkább szemhéjra használnám, de nekem még így is 5 pont :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 28.

saniko0093

2019. december 11.

Elégedett vagyok a krémes, és a poros részének is az állagával, az ecset sem annyira rossz, de inkább másikat használok hozzá. A csillámos részt nagyon nem értem, lehet, hogy majd szemhéjpúdernek kipróbálom. Kár, hogy kivonták a forgalomból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 11.

pcsengi99

2019. március 18.

A wax jo, a por nekem tul sotet, a csillogonak nem latom ertelmet. Nekem ki kellett kaparnom belole, mert mindent osszecsillamozott. Nem lett a kedvencem,de ettol fuggetlenul egynek jo volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 18.

pnkvln

2018. december 14.

Relatív gyorsan kifogyott a wax része, mivel nagyon szépen lehetett vele dolgozni, és annak ellenére, hogy szabad levegőn volt, nem száradt ki! Imádtam! A barna por része nem a legprofibb, mivel hullott egy kicsit, de ettől függetlenül ha a waxra vittem fel egy lehellet vékony mennyiségben, akkor csodásan fixálta a szemöldököm! A középső arany részt sosem használtam :D igazából inkább szemhéjpúdernek felel meg, nem szemöldökre való! A hozzá járó ecsetet és a fésűt is imádom! Ár érték arányban teljesen megvagyok vele elégedve!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 14.

Timinimoook

2018. október 12.

Én nagyon szeretem! Könnyű dolgozni vele, szép, tartós lesz az eredmény, és nem utolsó sorban CF :) Lassan elfogy, úgyhogy újra is fogom venni..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 12.

cseri88

2018. augusztus 28.

Kellett valami gyorsan, ami pomade jellegű és CF a boltokban, mert elfogyott egy másik. Nagyon szeretek vele dolgozni RT ecsettel. Viszont csak a pomade-t használom belőle. Tartósnak mondanám :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

Andi888

2018. július 24.

Nagyon praktikus a kis ecsettel és a wax-szal. Nekem a színe is tökéletes és tartós. Szinte mindennap használom.Az izzadást is jól bírja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

Nairam

2018. július 24.

Imádom, sokáig elèg, a saját kis ecsetèvel is szèpen lehet formázni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

Imádom, sokáig elèg, a saját kis ecsetèvel is szèpen lehet formázni.

Spvirgi

2018. július 18.

Akciósan vettem a rossmanba olyan 630ft körül a sötét árnyalatút. És ennyi pénzért, de még a teljes áron is megérte volna, szuper jó. A csillogó részét én sem értem , (bár minden csillogós most) de szemhéjra jó lesz az is. Az egyetlen negatívum számomra hogy nagyon porlik tényleg sajnos. De ettől függetlenül jó vétel volt. Újra venném!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

kismaki

2018. június 26.

A világosabb változatát vásároltam meg. Használatra szerelem első látásra, többnyire a matt port használom, a GLOWt még nem volt alkalmam kipróbálni és nem is tudom, hogy lesz-e , annyira nem érzem közel magamhoz. Maximum elhasználom szemhéjpúderként. Az ecsetkéje jól használható, viszont a matt por mintha olyan furán "szétesne, elporlana" , amikor az ecsettel fel szeretném venni az anyagot, félek is hogy hamar elhasználom így. Alapjáraton barna hajam van, szőke ombre festéssel, így nekem tökéletes az árnyalat. A por "omlóssága" miatt 4 csillagot tudok adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 26.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.