Catrice

Ár:   1329 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,23 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kremcica, Módosítva: 2019. október 24.

Kiszerelés:   0,23 g
Lelőhely:   Müller, Rossmann

Megújult, 2019-es formula.

• Vízálló viaszos textúra
  • Háromszög alakú hegy a pontos alkalmazáshoz
  • Kabuki ecsettel
  • Vegán

Sziporka88

2020. április 2.

Nagyon könnyű vele dolgozni, a festék jól fed, a kefével szépet el lehet oszlatni és formázni a szemöldököt. Nekem nagyon tetszik ez a termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 2.

stdalma

2019. december 14.

Miután először jelent meg a polcokon, gondoltam kipróbálom. Háromszög alakú a "ceruza" amivel így nem lehet szép ívet rajzolni, összeragad tőle a szemöldököm, amit a keféjével valamennyire tudok javítani, de inkább csak maszatol. Lehet én vagyok az ügyetlen, de nálam kb. a harmadik alkalommal le is tört, ezután már nagyon ki se tudtam csavarni a tokjából. Nem veszem újra, inkább maradok a márka szemceruzájánál, az tökéletesen bevált!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 14.

Kremcica

2019. november 5.

A Catrice hivatalos oldala szerint Mo-n nem kapható, ami nem teljesen igaz mert én a PP-ról rendeltem meg Ash Blonde árnyalatban ami szőkéknek szerintem szuper hidegtónusú sötétszőke szín. 1300 Ft-ért elég nagy adagot kapunk, bár elég gyorsan is fogy úgy hogy csak színezésre és kitöltésre használom, nem rajzolom vastagabbra. A mostan divatos háromszögformájú érdekes kerek, kabuki szerű ecsetkével a végén. Elég viaszos, ha kicsit is többet viszek fel nagyon összeragasztja a szőrszálalkat és csúnya lesz. Nem rossz, de nem is fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Glycerin