Catrice

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,2 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: RokalanyLau, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. január 20.

Kiszerelés:   1,2 ml
Lelőhely:   drogériák, online

97% elégedettség: Intenzív fekete szín, tökéletes fedés és pontosság! Szinte nincs olyan funkció, amit ez a vízálló professzionális tus ne tudna. A pontos vonalak nem jelentenek problémát az ultra-vékony hegyének köszönhetően. A toll könnyedén siklik a szemhéjunkon, és 24 órán át tartó matt hatást biztosít. A rendkívül erős szín a szemhéjfesték és a smink tetején is jól látható.

Mesyy

2023. január 11.

Ez az egyetlen szemhéjtus amit többször is ujravettem. Szép matt szine van es tenyleg fekete. (Találkoztam mar olyan tussal ami inkább szürkés volt mint fekete.)
Nekem zsíros szemhéjam van, ennek ellenére is fenn maradt nyáron a 40fokban.
En sima micellás vízzel szoktam lemosni es könnyen lejon azzal nincs gond h nem lehet lemosni.
Egy dolog van ami miatt 4csillagot kap az az h az éle hamar beszarad. Utana nehéz vele szép tust húzni. Olyankor probalok egy kisollóval vagni belőle, aztán egy darabig ujra jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 11.

Nekem zsíros szemhéjam van, ennek ellenére is fenn maradt nyáron a 40fokban.

pufoka

2023. január 7.

Végre egy olyan szemhéjtus, amivel tényleg nagyon könnyen, gyorsan fel tudom vinni a tusvonalat. Ezenkívül még elég tartós (egy napot simán kibír), mindennapi használatra is alkalmas. Mindenképpen újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. január 7.

Maja92

2022. december 9.

UPDATE: Sajnos nem bírja a szemem, ezért levonok 2 csillagot. Tartós, igen, de kitudja mi van benne... Pár óra után bevörösödött és "nehéz" lett a szemem minden nap a használatától. Mióta visszatértem a Lovely tushoz, nincs ilyen gondom.

Imádom! Jó minőségű a hegye és szép fekete. Rejtett szemhéjamat végre ki tudom húzni úgy ahogy szeretném, mert nevéhez hűen tényleg precíz...Kis hátránya, hogy nehezen jön le, több időt vesz igénybe a sminkeltávolítás este. Tartós, bár szemhéj alap nélkül nem tudom hogy viselkedne (én minden alá használok).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 9.

Greta39

2022. október 30.

Régóta használom,könnyű vele dolgozni. Nem maszatolódik,könnyű letörölni. Ár/érték arányban kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. október 30.

adrienneszter

2022. október 23.

Könnyű vele dolgozni, vékony az ecset és szép fekete a festék. Nekem nem szokott elkenődni vagy peregni, igazán tartós a smink vele,és valóban vízálló így olajos lemosóval szoktam eltávolítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 23.

Tanker25

2022. október 21.

Előnyök:
- tényleg nagyon fekete
- elég gyorsan megszárad
- a szivacsos fejével könnyű kijelölni a tusvonal végének helyét
- ár-érték arányban nagyon jó
- első tusom volt, meggyőzött, hogy viseljem a mindennapokon

Hátrányok:
- ragacsos érzés, ha pislogok, valamint igazítgatás közben is, így kevésbé tudok éles vonalat húzni
- nagyon kenődik, ha korrigálni próbálom
- nap folyamán sajnos kopik
- az ecset legvégébe nem folyik el a festék, így nem túl precíz
- előbbi miatt mindig ki kell kennem egy pacát a kézfejemre, hogy onnan szedjek vissza a belső szemzug meghúzásához

Mindent összevetve szerettem egyébként, csak picit pepecses volt, de ennyi pénzért, kezdésnek tökéletes volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. október 21.

Előnyök:
- tényleg nagyon fekete
- elég gyorsan megszárad
- a szivacsos fejével könnyű kijelölni a tusvonal végének helyét
- ár-érték arányban nagyon jó
- első tusom volt, meggyőzött, hogy viseljem a mindennapokon

Hátrányok:
- nagyon kenődik, ha korrigálni próbálom
- nap folyamán sajnos kopik
- az ecset legvégébe nem folyik el a festék, így nem túl precíz

Vicus

2022. július 23.

Azt hittem, hogy nem találok jobb drogériás tust a L'Oreal Slim Superlinernél, de jelentem, mégis sikerült. Szuper jól lehet kezelni, megfelelően vékony a hegye, de nem túlzottan, a festék is szép fekete.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 23.

AkInImOd

2022. július 1.

Nagyon szeretem, hosszú ideje az első szemhéjtus, amivel igazán elégedett vagyok. Fél éve használom és még mindig tökéletesen fog, nem roncsolódott a szivacsa sem. Két szépséghibája van azonban: egyrészt azzal szemben, amit ígér, rajtam egyáltalán nem vízálló, valamint könnyen lekopik vagy feltapad a szemhéjamra, ha megizzadok. Igazán akkor tartós, ha használok primert a szemhéjra és nagy szemsminket csinálok, de erre nincsen mindig időm. Ettől függetlenül nagyon szeretem, egy igazán mély és szép fektete színt ad, ami nem fényes. Biztos, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 1.

pfnk4

2022. június 23.

Az eddigi kedvenc szemhéjtusom, könnyen lehet vele dolgozni, kellően tartós is. Nálam bírja az egész napos használatot is, nem kenődik vagy mászik el.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 23.

samunagyemese

2022. május 24.

Szuper cucc. Tartós, intenzív a színe, ideális a kihúzó ecsetke formája, kellően teli van festékkel. Vízálló, de lehet korrigálni, viszont nem kenődik.
Egy bajom van vele. Hogy nincs barna árnyalatban!!!!!! Miért? A barna sokkal természetesebb, nem kell mindig drámai macskaszemeket rajzolni. Egy decens barna vonal nagyon szexi tud lenni. Elegáns, és bizonyos kor fölött ízlésesebb is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. május 24.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.