Catrice

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,2 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: RokalanyLau, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. január 20.

Kiszerelés:   1,2 ml
Lelőhely:   Müller, Rossmann

97% elégedettség: Intenzív fekete szín, tökéletes fedés és pontosság! Szinte nincs olyan funkció, amit ez a vízálló professzionális tus ne tudna. A pontos vonalak nem jelentenek problémát az ultra-vékony hegyének köszönhetően. A toll könnyedén siklik a szemhéjunkon, és 24 órán át tartó matt hatást biztosít. A rendkívül erős szín a szemhéjfesték és a smink tetején is jól látható.

kacsamama

2020. augusztus 9.

Ha nehezen boldogulsz a szokványos ecsetrésszel akkor ez a neked való termék! Nemrég váltottam át rá és nem panaszkodhatok mert remek! Nem szárad be és ellentétben egy-két másik tussal ezt tudom szemhéjpúderre is használni mert ugyanolyan telt fekete színt visz fel rá mint a natúr bőrre :) nem mozdul el és nem jön le darabokban nap közben vagy végén, mégis könnyen eltávolítható sminklemosóval.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

Mikka

2020. július 19.

Nagyon klassz tényleg, könnyen használható, könnyű lemosni, és tényleg tartós!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 19.

Nagyon klassz tényleg, könnyen használható, könnyű lemosni, és tényleg tartós!

violetti

2020. június 16.

Évek óta szinte minden nap tusvonalat húzok és még így is meggyűlik a bajom ezzel a tollal néha :D De ez valószínűleg a filcjellegéből adódó probléma, mert eddig gélt használtam, azzal lehet lassabban építeni, itt viszont már egy bejáratott, határozott mozdulat kell. A színe intenzív, de nem annyira matt, mint gondoltam, viszont nagyon tartós. Tudom ezzel nem leszek népszerű, de megtörtént, hogy egy italozós este után lefeküdtem benne aludni és a tusvonal mit sem moccant. Csak azért vonok le egy csillagot, mert ha picit megszárad akkor már nehezen tudom korrigálni, de ha mondjuk nem lennék béna, akkor elsőre jót húznék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 16.

csaporeka003

Korcsoport: < 18
2020. június 15.

IMÁDOM!
Könnyű vele tus vonalat húzni még nekem is, aki alapból nem valami ügyes :D ), erős szép fekete színe van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. június 15.

IMÁDOM!

zakuszka

2020. június 7.

Teljesen rendben van más drágábbakhoz képest is tartós és könnyű használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 7.

Teljesen rendben van más drágábbakhoz képest is tartós és könnyű használni.

lexyweaver

2020. május 26.

Sajnos nem matt, viszont nagyon fekete, tartós és könnyű vele tusvonalat húzni. Az Essence fekete szemceruzájával szoktam átmenni rajta, hogy matt legyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 26.

szidi

2020. április 15.

A tökéletes tusom már megvan, most már csak normális tus vonalat kellene megtanulnom húzni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 15.

wokky

2020. február 28.

Gyönyörű intenzív fekete színe van, nem kenődik, könnyű vele dolgozni, szóval hozza amit ígér. Egészen vékony vonalat is lehet vele húzni, de drámaibb sminkhez is tökéletes. Kb 3 hónapja használom, és sem színben, sem tartósságban, sem állagban nem változott (előtte gélt használtam, az pl egy idő után csúnyán beszáradt)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 28.

coralineee

2020. február 28.

Nekem nagyon tetszik! Tényleg matt és nagyon tartós. Használata könnyű, szép vékony vonalat lehet vele húzni és nem nehéz korrigálni sem. Lemosáskor pedig könnyen lejön és nem kenődik szét pandamaci effektusban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 28.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.