Catrice

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,2 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: RokalanyLau, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. január 20.

Kiszerelés:   1,2 ml
Lelőhely:   drogériák, online

97% elégedettség: Intenzív fekete szín, tökéletes fedés és pontosság! Szinte nincs olyan funkció, amit ez a vízálló professzionális tus ne tudna. A pontos vonalak nem jelentenek problémát az ultra-vékony hegyének köszönhetően. A toll könnyedén siklik a szemhéjunkon, és 24 órán át tartó matt hatást biztosít. A rendkívül erős szín a szemhéjfesték és a smink tetején is jól látható.

Ár: 500 , Eladó: bellucika95
Állapot: 2x hasznàlt, Helyszín: Szeged, fizetés: Személyes lenne a legjobb, de bàrmire vevő vagyok

nrebek

2021. szeptember 2.

Az első filcemnek hamar megkeményedett a legvége, hiába lógattam fejjel lefelé, nem tudta magába szívni a festéket. Vettem egy újat, most egyelőre nem tapasztaltam (még) ezt a problémát.
A festék minősége, tartóssága szerintem jó, szóval ha valaki tudja használni ezt a tust, akkor tényleg szeretni fogja. Precíz vonalat lehet vele húzni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 2.

PSophiee

2021. augusztus 31.

Nagyon jó tus, könnyen lehet vele dolgozni, és nagyon tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 31.

Nagyon jó tus, könnyen lehet vele dolgozni, és nagyon tartós is.

Kati04

2021. augusztus 20.

Ez valami csoda!! A legjobb tus amit próbáltam pedig volt már pár... Nagyon könnyű használni, pikk-pakk gyönyörű tusvonalat lehet vele húzni. Szuper fekete, nem mászkál el. Remélem sose vonják ki a forgalomból mert más tust többé nem akarok venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 20.

Szanszi

2021. július 30.

Jelentem: ma teszteltem ebben a tikkasztó 35 fokban. Előre lelövöm a poént. ZSENIÁLIS.
Rengeteg féle tust próbáltam már, nekem ezek a filcesek jönnek be, a legszebb vonalat ezekkel húzom. Viszont! Olyat még nem találtam ami nem mászott volna vagy a bokámig vagy tapadt volna fel a fejem tetejére. És ehhez nem kellett 40 fok.
Ez meg sem moccant, most mostam le éppen, az egész napi jövés-menésből. Szép fekete színű, jól fed. Nem mondanám 100% mattnak de majdnem, nekem így pont jó. Az ecsete nagyon klassz, kíváncsi leszek rá mikor adja meg magát. De ha így is lesz és havonta kell egyet vennem sem vág földhöz az az 1000 Ft, tudatában annak, hogy 10 ezres tusokat dobtam ki a kukába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 30.

nekomisery

2021. július 27.

Na jó, ez a termék - legjobb, ami valaha a kezemben volt, pedig azért már túl vagyok pár szemhéjtuson. Volt zselés, filces, folyékony, stb..
Ezt a terméket a kozmetikusom ajánlotta, először nem hittem benne, viszont adtam neki egy esélyt és nagyon örülök neki, mert a legkönnyebb tus, amit valaha is használtam! Szerelem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 27.

DuendePadme

2021. július 27.

Egyszerűen imádom. Ez A Szemhéjtus. <3 Nem keresek soha többé mást :)
Nem csíp, nem irritál, műszempilla tökéletesen mutat rajta, és egy 38 fokos esküvőn is remekül a helyén maradt fixáló nélkül is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 27.

Egyszerűen imádom. Ez A Szemhéjtus. <3 Nem keresek soha többé mást :)

Fanni26

2021. július 18.

A legjobb döntés volt kipróbálni ezt a tust, próbáltam már más filceset is, de annak borzasztó volt a hegye, a folyékonyak nekem csomósodtak egy idő után az ecseten. Ezt viszont nagyon könnyű használni, szép fekete, gyorsan szárad és egész nap a helyén marad.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 18.

Dudoka77

2021. június 12.

Tartósságával, élénk színével, a szememen való megjelenésével meg vagyok elégedve, viszont az ecsetével kicsit macerás dolgozni. Az én kezemnek túl hosszú, ezáltal nem elég stabil az ecset kialakítása, így nehezebben tudom vezetni, mint az egy-két milliméterrel rövidebbre szabott ecseteket. A Lovely Pump Up vagy az Essence számomra jobban kézreáll, a minőségük pedig azonos, így ezt a tust nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 12.

k.boglarka

2021. május 27.

Szép fekete színe van, egész nap stabilan tart, és lemosni is könnyű.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 27.

Szép fekete színe van, egész nap stabilan tart, és lemosni is könnyű.

rouge23

2021. május 26.

Használtam már jó pár szemtust, de nekem is ez lett a kedvencem! :) Ha rendesen körbe van púderezve (tehát nem tud beleragadni az alapozóba/korrektorba), akkor nagyon tartós tud lenni, de egész napra még nem próbáltam. Egy egész napos használat után visszafogok térni még egy update-re, de egyenlőre 5 csillagot érdemel nálam abszolút. Ha ennek ellenére is elrontom a tusvonalamat, általában az én bénázásom miatt szokott lenni, azt már nem tudom erre a tusra kenni! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 26.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.