Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2014. május 16.

Lelőhely:   drogériák, online

2013 április-májusi limitált kiadás

Négy szín, egy feladat: a hangsúlyozás. A Multi Colour Highlighter matt és enyhe gyöngyházfénnyel, gyönyörű sugárzó megjelenést ad az arcodnak és a dekoltázsodnak. Tökéletesen igazodnak a komplementer színek a bőr apró hibáihoz, így biztosítja a hibátlan arcbőrt.

C01 Vanilla Love árnyalatban kapható.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

dorisan03

2013. november 22.

Szeretem, sőt imádom! :D Végre egy highlighter, ami nem úszik a csillámokban..minden nap használom, nagyon szépen világosítja az adott területet! Csillllagos ötös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 22.

Kmanci

2013. augusztus 10.

700 ft-ért vettem a Müllerben, a kiárusítós dobozban találtam meg. Egy helyen láttam, hogy belenyúltak, ott letörölgettem, a többi helyen teljesen ép. 1700 ft-ot sokalltam érte, de tetszett már az elején is, így örültem, hogy hozzájutottam ennyiért. Jó kis termék, enyhén fénylik, hétköznapokra tökéletes. Nem porzik, jól fel lehet venni az ecsettel. Ennyi pénzért nekem megérte, többet nem adtam volna érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 10.

AbbeyB Makeup

2013. május 11.

Még sosem volt dolgom ezelőtt Catrice púderrel, de nagyon örülök, hogy kipróbáltam, mert eléggé elégedett vagyok vele. A kiszerelés nagy, 20g-os. A tok strapabíró műanyagból van, jól záródik. A highlightert szépen el lehet dolgozni, nem nehéz eltalálni a kellő mennyiséget. A textúrája jó, pont annyira csillog amennyire kell. Tartós is. A Müller-ben 1500Ft körül kapható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.