Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2014. május 16.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

2013 április-májusi limitált kiadás

Ice Cream: tökéletesen tartós textúra, tökéletes fedés és tökéletes szín – négy csodálatos cukorka árnyalat: rosé, vanília, sárgabarack és világoskék teszik körmeidet varázslatossá. Az utolsó kettő körömlakknak világos, matt, por hatása van.

• C01 I Scream: Ice Cream!
  • C04 Vanilla Love
  • C02 Play It Blue
  • C03 Bring Me Peach

ppetruska21

2014. április 22.

Ajándékba kaptam egy kékes árnyalatot. Nekem nem jött be olyan volt mintha zománc festéket kentem volna a körmömre túl művi, vastag, ellenszenves.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 22.

pgabica88

2014. február 7.

Nekem a sárga, vanillia árnyalat van meg, két rétegben nagyon szépen fed, tartós is. Apró csillámok vannak benne, amik csak közelről látszódnak, nagyon tetszik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 7.

Ametiszt

2014. január 19.

Nekem a lila és a kék van meg. 2 rétegben teljesen fednek, ami meglepő ilyen világos színek esetén, és 4-5 napot (fedőlakkal) mosogatás, hajmosás, takarítás mellett is hibátlanul tartanak! Nálam ez rekord, le vagyok nyűgözve! :) Sajnálom, hogy amikor lehetett kapni, nem vettem meg mind a 4 árnyalatát...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 19.

vlilla0522

2013. június 11.

nagyon szép, vanília fagyi színe van, 3 rétegben fed jól, ami kicsit tényleg sok. tartósságát tekintve sajnos nem ez a legjobb minőség, nekem a lakkozást követő második napon elkezdett pattogni.
viszont, nem színezi el a körmöket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 11.

viszont, nem színezi el a körmöket.

szreka

2013. május 21.

Elcsábultam a szép színeknek, nem kellett volna! Legszívesebben az összeset megvettem volna, olyan szép matt színük van üvegen keresztül. Már régóta pályáztam egy matt halványsárga körömlakkra, ezért csak ezt vettem meg. 1 réteg valóban édeskevés, 2 réteg oké, de még így is vannak áttetsző felületek, kis csíkok a körmömön. Lehet a 3 réteg lenne az igazi, de eddig se kentem fel ennyi réteget és ezután sem fogok, nekem az már nagyon sok. A 2. réteg már lassabban szárad meg. Szeretek 3-4 naponta körömlakkot váltani, ezért a tartósságáról annyira nem tudok nyilatkozni, de ennyi időt simán kibír. Annyira szép színei vannak, lehet holnap a kéket is megveszem :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 21.

daisy

2013. május 19.

Hát sikerült beszereznem egy kékrt ès egy barackot.a színük nagyon àllat,matt mindkettő.fel is tüntetik az üvegen hogy 2 rétegben kell hasznàlni,és tényleg muszáj.Csak úgy szabad használni ha sok időnk van,hibázni nem lehet mert akkor nagyon csùnya már messziről. Sajnos elég átverős a száradás,nagyon hamar Ugy érezni mintha tökéletesen száraz lenne,pedig még messze nem az...az üveg és az ecset se túl szimpatikus,nagyon bumfordi,nem áll kézre.De szépek és vagányak,szóval biztos.kézzel és sok szabadidővel okés
lenne.tartósságáról majd később.eddig mindenesetre nem jött be igazán, de még próbálkozom mert tetszik mindkettő színe nagyon, szóval szeretném szeretni!:o)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 19.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.