Catrice

Ár:   929 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Colette221, az összetevőket feltöltötte: csibe0704, Módosítva: 2016. december 13.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

3 előny 1 termékben. Ez az innovatív, speciális körömlakk keratinnal, használható színharmonizáló alaplakként vagy klasszikus nude körömlakként, ami erősíti is a körmöket. CC Care & Conceal Körömlakk ideálisan előkészíti a körmöket a tökéletes manikűrhöz, védi a körömágyat, kitölti a köröm barázdákat és kiegyenlíti a köröm egyenetlenségeit.  Két rétegben alkalmazva elegáns, nude manikűrt kapunk. A körömlakk textúrája gyorsan-száradó.

6 árnyalatban kapható

HRenata

2016. július 23.

Akciósan vettem a 04-es Apricot skin fit nevű árnyalatot. Megszűnő termékként jelölik a Müllerben. Pasztell barack színű lakk, a színe miatt vettem meg, és az szép is, de az állaga híg, folyik, csíkoz. Három rétegben ad szép végeredményt, viszont elég gyorsan szárad. Teljes árát picit sokallom, de a 699 Ft-ot megérte. Alaplakként még nem próbáltam, és nem tudom, mennyire erősíti a körmöket, mert eddig is keratinos alaplakkot használtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 23.

AkInImOd

2016. május 21.

2016. Február 22.
A megjelenése óta kacsintgattam felé, és a mai napon meg is vásároltam a 02-es 'Tender Touch of Rosé' árnyalatot. Január elseje óta nem lakkoztam a körmeimet, hogy regenerálódhassanak, ez a körömlakk pedig keratint tartalmaz, ami elvileg segíti a töredezés visszaszorítását (ezért nem vittem fel alaplakkot). Bízom benne, hogy a helyrejött körömfelületeimet nem teszi tönkre...

Nagyon friss véleményem a termékről: az első felvitelnél csíkoz, mindemellett NAGYON híg, ez a réteg a lábkörmeimen például elfolyt a körömágybőr irányába, miután felpakoltam a prücskeimet az ágyra. A második réteg sem fed teljes mértékben, de ezzel pont azt a színt kaptam vissza, mint ami az üvegben is van. A kézfejeimen lévő körmökre felkentem egy harmadik réteget is, mert nem tetszett a foltossága: így már az árnyalata egyezik az idei nagyon divatos világos rózsaszínnel, és szép egyenletes lett a felülete is. Habár gyors száradást ígér, szerintem olyan közepes tempóban teszi ezt (3-5 percet igényel rétegenként, a vékony felvitel ellenére is).

A tartósságáról később még írok, egyelőre átlagosnak mondanám. Azért az árát eléggé sokallom, miután ilyen az állaga, de bízom a legjobbakban.

UPDATE: Adok neki még egy csillagot. Idő közben ez lett a kedvenc alaplakkom, kiütötte a nyeregből az Essence The Gel bázist is: ugyanis ez csodát tett a körmeimmel. Max pontot továbbra sem adok neki, mert még mindig híg (bár már nem annyira, mint az elején), és az üvegben látható színt is 2-3 réteggel kell elérni, és ügyesen kell kezelni az ecsetet ahhoz, hogy ne csíkozzon... viszont, mint írtam, kitűnő bázis, és sima lakként is megállja a helyét. Kifejezetten gyorsan szárad (persze vékonyan kell kenni, de 10 perc után a két réteg hibátlanul megmarad). Nem igényel fedőlakkot, mert szép fényes a finishe. Emellett így, magában is elég tartós: egy rétegben könnyen sérülhet, de 2 vagy 3 rétegben 4 nap hibátlan manikűrt garantál így magában, utána a végeken elkezd finoman kopni, aprón lepattogni. Alaplakként boostolja a felé festett színt. Könnyű lemosni, és utána mindig szép a körömfelszínem, függetlenül a lemosó márkájától. Úgyhogy örülök, hogy enyém ez a lakk és így megbarátkoztunk. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 21.

2016. Február 22.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin