Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kata791, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. április 21.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

2014 októberi limitált trandkiadás

Szemöldökformázó és fixáló zselé

C01 Neutrally Brown színben kapható.

mrs.imperator

2017. augusztus 20.

Én is akciós kosárból vettem de se színe, se formázó, fixáló hatása nincsen, teljesen felesleges termék....

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 20.

vador

2016. november 16.

Szerintem egyáltalán nem rögzít és még csak nem is színez, ergó ha felkenem, ugyanott vagyok, mint ha nem. A legtöbb Rossmannban még elérhető az akciós kosárkában, de pénzkidobás az a pár száz forint is érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 16.

tothnikolett

2016. március 31.

Nálunk a rossmannba folyamatosan akciós. Ezt azóta figyeltem meg, mióta megvettem. Igazából sok reményt fűztem hozzá, a dolgát teszi a helyén tartja a szemöldök szálakat. Különösebb világmegváltó hatása nincs. De aki spórolós az simán helyettesítheti a jól bevált módszerrel, hajlakkot ráfúj egy szemöldökkefére és azzal átfésüli, lehet még egy kicsit tartósabb hatást is kap.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 31.

Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

PVP 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak