Catrice

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. július 29.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

2019 nyári limitált kiadás

Fényvédőt tartalmazó, természetes hatású bronzosító.

2 árnyalatban kapható

clairenoctuelle

2020. január 7.

A világos árnyalat: 010 Light / Medium van meg belőle és nagyon szeretem. Kellőképpen pigmentált és nincs narancsos árnyalata. Nálam külön plussz pontot érdemel a szép összetevőiért, valamint hogy nincs benne sem talkum, sem parfüm, így érzékeny bőrre is ideális választás. Kár, hogy limitált kiadás, pedig ha elfogy, szívesen újravenném máskor is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 7.

Aura87

2019. augusztus 28.

Megláttam az újdonságok közt, a Butter Bronzerem pedig fogyóban, hát a kosárba dobtam. Nem bántam meg, nagyon jó kis bronzosító. Nem túl meleg, nem túl hideg az árnyalat, a csomagolás szerintem cuki. Egyetlen hátránya, hogy nagyon porol, így óvatosan kell vele bánni, tömött ecsettel könnyű túlzásba vinni. Én duo fibre ecsettel használom, így szép természetes eredményt lehet vele elérni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

Antioxidánsok: Haematococcus Pluvialis (Algae) Extract
Hidratálók: Magnesium Stearate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Glycerin, Butylene Glycol

Kaolin 0 0

A Haematococcus Pluvialis nevű édesvízi algaféle kivonata, mely nagy arányban tartalmaz erős antioxidáns hatású asztaxantint.