Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: narancsdzsem, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. április 23.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Sminkek szájra
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

5 árnyalatban kapható.

Witchvortex

2018. augusztus 28.

Meet Mrs Rosevelt - Nagyon szeretem. Tartós, könnyű használni, viszont mindenképpen ajakbalzsammal kell bekenni, mert picit szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

Ella

2015. július 5.

Rosewood Avenue és Holly Wood. Az első mályvaszínű, a második barna. Sajnos hiába gyönyörű a mályva, nagyon gyorsan kiszáradt, hiába mártottam vízbe, tároltam fejjel lefelé. :( Max. 40 percet bírt ki, utána kopásnak indult. A barna jobban teljesít, még mindig nem száradt be és tovább is tart a színe a számon. Eléggé száraz érzés viselni, de a külvilág számára nem feltűnő. Sajnos nem egyenletesen kopik. :( A Max Factor ajakfilce jobb, noha ár-érték arányban megegyezik a Catrice-szel (az drágább). Gyenge hármas.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 5.

melindae

2014. március 7.

Érdekes ez a filc...néha nem fog, néha pedig túl sok színt ad vagy hogyis van ez ? :D Meet mrs Rosewelt árnyalatot vettem, próbáltam a tesztert a kézfejen, gondoltam, milyen szép sötét rózsaszín, féláron megéri...Az ajkamon inkább pirosos, hát ki tudja, lehet ilyen a rózsa árnyalat..lehet...Nem rossz, csak picit macerás a felvitel, de az jó, hogy tényleg nem hagy nyomot, szeles időben nem tapad a hajamra, stb...Hát meglássuk, össze-e barátkozunk :)

update:
hát..összebarátkoztunk :) Nagyon jó ez az ajakfilc, nagyon tetszik ebben az árnyalatban, nappali fényben is jól néz ki, nem is annyira macerás a felvitel sem már :D Az ajkamon marad evés után is (ezt direkt teszteltem, amúgy minden étkezés vagy ivás előtt le szoktam törölni a rúzst vagy szájfényt az ajkaimról), nem maszatolódik, nem tapad-ragad a hajamra vagy arcomra erős szélben sem. Ezért megkapja az 5 csillagot, kár, hogy már nem gyártják.Újra venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 7.

update:

jubileum

2013. november 1.

Feladtam...imádom az ajakfilceket, deee ez kb olyan mintha a 99 forintos ételízesítőt kentem volna a számra,(mert egyébként ezt is kipróbáltam... ) ahol a bőr egyenetlen ott gyönyörűen kihangsúlyozza, legyen az akár seb akár bőrdarab, akár cserepesedés...ahol sima az ajkam ott meg nem marad rajta, a színe intenzív, tehát tökéletes a rajzfilmfigura hatás....én nem tudom...elrontok valamit? pedig elég rég használok ajakfilcet :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 1.

katacita

2013. október 28.

Azt hiszem, ezek a lip tintek nem nekem lettek kitalálva... Tök mindegy, melyik márkát választom, ezek csak gyönyörű, tökéletesen ép ajkakon mutatnak szépen, egyébként úgy néz ki az ember tőlük, mintha szétharapdálta volna a száját. Pedig egy nagyon szép színt találtam az akciós dobozban a Rossmannban, de majd csak itthonra fogom elhasználni "motivációs" sminkhez:) (egy fokkal jobb, mint az essence lip tintje)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 28.

varga.stella

2013. szeptember 17.

A számnak szinte semmi színe nincs, valamint a rúzsozás nem igazán az én műfajom, ezért kezdtem el használni. Nagyon-nagyon tartós valóban. Egyszerűen mindent kibír. Eleinte eléggé kopik, aztán megmarad egy szinten és nagyjából egész nap megmarad az a szín.
Elég régóta megvan és nekem ki se száradt.
Ud.: Azóta 3-ra duzzadt a számuk. Mindegyiket nagyon szeretem. Ha nem is csodaszer, de kiváló, hibátlan termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 17.

Elég régóta megvan és nekem ki se száradt.

Audi

2013. szeptember 14.

Olyan finooooom! Nekem nem marad meg sokáig ,leharapdálom az ajkaimról :) A színe tökéletes , (Meet Mrs Rosevelt )olyan természetes mintha nem is kentem volna fel semmit :) 5 *

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 14.

tamasbobe47

2013. szeptember 10.

Szép meg tényleg tartós, de nagyon szárít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 10.

Szép meg tényleg tartós, de nagyon szárít.

dorisan03

2013. augusztus 10.

A 010-es és 020-as árnyalatot szereztem be a napokban, látva a sok jó véleményt. Tartós, könnyű a felvitele, nagyon megtetszett :) Bár ajakápoló nélkül kicsit nekem is szárította a számat, így 4 *ot adok neki :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 10.

krampampuli

2013. július 25.

Többször újravettem már. Tartós, jó fedésű filc, viszont nagyon szárít. Még egy: ha nem fejjel lefelé tároltam, akkor kiszáradt. Emiatt 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 25.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sorbitol, Sodium Hyaluronate

Sorbitol h 1 1