Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kuklis.aniko, az összetevőket feltöltötte: varga.stella, Módosítva: 2013. november 25.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Hosszan tartó textúra, tökéletes fedés a legélénkebb Coolibri variációkban! Magas fény csillámmal vagy anélkül – ezek az élénk körömlakkok elhozzák neked az összes egzotikus árnyalatot.

5 árnyalatban kapható: Birds Flying High, Twist of Lemon, Abloom,  Exotica, Virgin Forest

GossipGirl

2012. augusztus 3.

Nekem a zöld van meg, amint megláttam, a kosaramban landolt. :) Később még a sárgát is meg akartam venni, csak kár, hogy így se használom a másik sárgát, pedig az is Catrice-os. Nagyon jó színei vannak, ezt a márkát amúgy is nagyon szeretem. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 3.

reka196911

2012. július 2.

a korallos rózsaszín és a zöldes árnyalatú a legszebb :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 2.

a korallos rózsaszín és a zöldes árnyalatú a legszebb :)

esztusmucus

2012. június 30.

a sárga van meg...gyönyörű metálos fényben pompázik. szerelem első látásra.. 3 rétegben fedett jól..fedőlakkal hamar megszáradt. a zölddel is nagy szerelembe estem..de nem mertem megvenni..már túl sok lakkom van :\

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 30.

judit.petes

2012. június 22.

Ma vettem meg a jobb szélső, Virgin Forest árnyalatút. A neve alapján gondolhattam volna, hogy ez inkább zöldes árnyalat lesz élőben, szemben a promófotók kékes beütésével, és lőn: mélyzöld, fényes szín. Egyelőre a lábamon próbáltam ki (munka miatt a kezemen nem mertem,oda azért sok lenne), szépen fed, gyorsan szárad, és nem csíkoz.
Azért 4* csillag,mert én már színre számítottam, de ez ugye egyéni probléma már :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 22.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.