Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: varga.stella, Módosítva: 2013. november 25.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Az extrém hosszan tartó szemhéjpúder ceruzák négy magasan pigmentált színnel repítenek el az Amazon világába. A lágy metálos fény azt az effektet adja sminkednek, mint amikor a kolibri szárnyain megcsillan a napfény. A lekerekített forma és a visszahúzható toll a lágy textúra pontos felvitelét teszi lehetővé a színek intenzitásával.

Kapható C01 Precious Nectar, C02 Birds Flying High, C03 Virgin Forest és C04 Exotica árnyalatokban.

carolinett33

2017. február 4.

nekem az aranyszínű van meg, elég jó alapnak is más szemfesték alá, mert hamar ráköt a bőrre és nagyon tartós. én főleg alkalmakra használok ilyen arany színt, és nagyon szép mert világos, pezsgős-ezüstös arany, nagyon szép szín. egy gondom van vele, hogy inkább csak vastagabb rétegben látszik, ahogy elkezdem satírozni a színéből nem sok marad, csak a csillámok. ritkán használom, de örülök, hogy megvan, alapdarab ha kicsit extrásabb sminket szeretnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 4.

allthemakeup

2012. december 1.

Nekem az Exoctica van meg, és nagyon tartós, és lehet szájra is használni. Úgy is kibír egy napot, és nekem egyáltalán nem szárított, de azért szájfény kellett rá.
Uptade: Pirostóként a legjobb . Szemen úgy néz ki, mintha véreres lenne.
Ja, és 299 Ft volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. december 1.

Uptade: Pirostóként a legjobb . Szemen úgy néz ki, mintha véreres lenne.
Ja, és 299 Ft volt.

Andi17

2012. november 2.

A zöldje meg van és nagyon szeretem. Tényleg tartós, szépen illeszkedik. Apropó nem látott valaki ilyet kékben Pesten? Mert ha nem muszáj nem pásztázom végig az összes üzletet.:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. november 2.

orban.klaudia

2012. október 4.

Nekem a Virgin Forest (zöld) van meg, és imádom!
Könnyű vele dolgozni, tartós, lehet vékonyabb és vastagabbat is húzni. Ráadásul 299 Ftért sikerült rá lecsapni. :]

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 4.

Nekem a Virgin Forest (zöld) van meg, és imádom!

kim88

2012. szeptember 29.

az arany színű van meg nekem, egyenlőre nem túlzottan kedvelem. sok csillám és alig tudom szépen eldolgozni a széleket,bár ami fent maradt alig tudtam levakarni. szerencsére akciós áron (299ft) jutottam hozzá, így nem bánom h nem teljes áron vettem meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 29.

Seiza

2012. augusztus 24.

A kék (02 Birds Flying High) árnyalatot vettem meg leárazva, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Erősen pigmentált, könnyű felvinni, nagyon tetszik az állaga is. Nekem alap nélkül 8 órát kibírt. (Utána lemostam.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 24.

annanoszvai

2012. augusztus 4.

Nekem a zöld, és a kék van meg, de az állaga nem olyan, amire számítottam. Azt hittem,hogy szemen kicsit keményebb, porosabb hatású lesz, ennek ellenére puha, és krémes. Nem rossz, a színei szépek, de nem az igazi... Tartósságáról annyit, hogy nálam alappal együtt kb. 4-5 órát bír :|

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 4.

azepretaztszeretem

2012. július 21.

alap nélkül délutánra jó csomós lett és nagyon kifakult. Alappal kicsit jobb a helyzet, de én kicsit jobbat vártam. Bár a színei baromi szépek, nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 21.

vivuss87

2012. július 20.

nekem az arany színű van, és akár önmagában egy kis zölddel, akár alapnak is tökéletes. Nagyon szép csillogós. Nem bántam meg, hogy megvettem. Viszonylag tartósnak mondható. Én gyors, egyszerű sminkekhez használom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 20.

krisztinakoteles

2012. július 13.

Szerintem tökéletes, még a zöld is, amit a leggyengébbnek tartanak. Alap nélkül is kibírja a napot. Minden elvásáromat teljesítette.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 13.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Színezék. Piros.