Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: varga.stella, Módosítva: 2013. november 25.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

A zselés arcpirosító biztosan a kedvenc 2in1 terméked lesz ezen a nyáron! Könnyű, folyékony, zselés állagának hála szabályozhatod, milyen élénk legyen a szín, mikor megadod vele arcod üdeségét. De ez a gyönyörű piros nem csak az orcáidon néz ki nagyon jól – ajkaidnak is hosszan tartó piros színt kölcsönöz! A praktikus tégelynek köszönhetően könnyedén felviheted ujjaiddal is.

cirmok

2012. november 19.

Ó, hát ez remek darab! Az akciós kosárkában turkálva akadt a kezembe pár nappal ezelőtt, 300 forintért nem sokat gondolkoztam. Azóta ez a kedvenc pirosítóm. Nekem újdonság ez a folyékony-zselés állag, régebben bizalmatlan voltam, és inkább a porpirosítókat használtam. De ez a cucc nagyon jó, igazi mindennapi "épp most jöttem be az udvarról" pírt ad, építhető, és elég tartós is. A tégelyben lévő mennyiség első pillantásra tényleg kevésnek tűnik, de valójában sokáig elég lesz, mert tényleg csak egy-két pöttynyit használok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 19.

Andi17

2012. szeptember 24.

Én kimondottan szeretem ezt a terméket. Arcon és szájon is csodás szolid pírt és ragyogást ad. A csomagolás roppant esztétikus, habár igaz ami igaz nagyon kevés mennyiséget kapunk. Mindent összevetve szerintem érdemes kipróbálni.

Akit érdekel még esetleg az Arénában a rossmannban még láttam elfekvőbe pár darabot 299 forintért.:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 24.

rosa.love

2012. augusztus 7.

Nekem határozottan tetszik! Kár, hogy kifutó termék és már csak teszter volt belőle amikor néztem...ha jól belegondolok, zselés pirosítóval még nem is találkoztam előtte (mondjuk általában nem használok pirosítót). Remélem, lesz még hasonló kollekció, nagyon bánom, hogy nem csaptam le rá korábban!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. augusztus 7.

javgke

2012. július 5.

Szülinapomra ezt kértem, de egyébként is megvettem volna. Csodaszép a csomagolása... Nagyon szép a színe, abszolút látható az arcomon is (bár elég világos bőröm van), és épphogy egy pici kell belőle - ezért nem zavar, h picike a csomagolást, így is sokáig elég lesz. Van egy alig érezhető, de nagyon finom gyümölcsillata. A tartóssága pedig szuper, 40 fokban is nap végéig megmarad.
Mint az essence zselés pirosítójánál (Vampire's Love), ennél is vigyázni kell a felvitellel, csak kézzel ajánlom, és alaposan el kell oszlatni. Én személy szerint ennek ellenére imádom a zselés pirosítókat, mert természetesebbnek érzem és mindenféle időben tartósak. Szerintem még venni fogok belőle tartalékba...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 5.

bendee91

2012. június 14.

Rossmannban probaltam ki. Hat tenyleg nem nagy adag. Vettem ki egy nornal adagot, amit gondoltam, hogy arcra eleg lenne, eldolgoztam es nem is karadt a szinbol semmi se. Lehet vmi kis feny maradt, de en ha pirositot akarok akkor ez kicsit keves.:/ Meg ha arcon mas is az az enxhe szin..szerintem keves.... Nagyon nagy csalodas ez a kollekcio. Egyaltalan nem tetszik, de legalabb penztarca barat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 14.

stenonis

2012. június 14.

Hát, lecsekkoltam az üzletben... ici-pici. Tényleg nagyon apró, már csak ezért sem venném meg, mert így azért nem olcsó. A kezemen kipróbáltam, nagyon folyékony, és lehet, hogy csak a fényviszonyok miatt, de alig látszott. Aztán kiérve a napfényre, már észrevettem némi pirosas színt, amit mondjuk el tudok képzelni, hogy arcon jól mutat, de utána egy kis dörzsölésnek simán megadta magát. Max, ha marad leárazva, talán, de amúgy nem venném meg, pedig nagyon vártam. Mivel élesben, sminben, arcon, ajkakon nem próbáltam ki, nem húzom le kettesre, tényleg szépnek tűnik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 14.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.