Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zalla, Módosítva: 2013. november 25.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Egy felejthetetlen szemhéjpúder paletta, igazi nyári árnyalatokkal. A kifinomlut csomagolásba zárt limitált kiadású Szemhéjpúder paletta 6 különleges színű és selymes textúrájú árnyalatot tartalmaz. A nyár legtrendibb színei, a barack és a pink találkozási a tengerkék árnyalatokkal és csillámos fehérrel - felejthetlen párosítás.

Belkitt

2014. január 12.

Megvettem, egyszersem használtam! Nagyon túlzó színei vannak, végül eladtam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 12.

Megvettem, egyszersem használtam! Nagyon túlzó színei vannak, végül eladtam!

ancsablogja8

2013. február 9.

Szeretem ezt a palettát, bár ritkán használom, mivel nem túl hétköznapi színek számomra. Alappal tartósak (önmagában nem tudom). Szépek a színek is, nekem pl nem porzik ami nagy pozitívum.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 9.

x.aniko.x88

2012. szeptember 29.

Nagyon örültem amikor akciósan (600Ft) én hoztam el az utolsó darabot. Tökéletes termék. Kellően pigmentált, szépek a színek. Most a világoskék a nagy kedvencem belőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 29.

bodza139

2012. július 17.

Nagyon tetszik a színe, imádom az összes árnyalatot. Közepesen pigmentált, de szerintem így pont jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 17.

fenvik

2012. július 11.

Nagyon szép paletta. A színek is imádnivalóak. Nekem pont a narancsos meg a pirosas-rószaszínes-korallos árnyalat tetszett, főleg ezek miatt vettem meg, de a világosabb kék szín is egy álom. Nyárra tökéletes paletta. Pigmentáltsága közepes, lehetne jobb is. Kis applikátor is jól használható. Összességében egy egész jó kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 11.

soakau

2012. július 1.

Még csak a Müllerben láttam, van Rossmannokban is?
Én a narancssárgáért néztem meg, és talán veszem meg. A színe ugyanaz, mint a Dalai Drama mono szemhéjpúder teszteréé. Kevésbé csillámos, kicsit mattabb, de ugyanolyan szép, selymes mandarinos szín. Ez azért fontos, mert amit nálunk kapni Dalai Drama néven, sajnos egész más, mint a teszter... Mondom ezt a teszter alapján, de belenézve a palettába, úgy tűnt, nem különböznek. A Dalai Drama-nál egyértelműen látszik a különbség, ha egymás mellé tesszük őket.
A minőségére nem lehet kifogás, csak a színeken múlik, hogy érdemes-e megvenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 1.

Még csak a Müllerben láttam, van Rossmannokban is?
A minőségére nem lehet kifogás, csak a színeken múlik, hogy érdemes-e megvenni.

Szütyő Beauty blog

2012. június 19.

Élőben számomra meglepően minőséginek tűnik. A középső fehér szín tökéletes highlighter is lehet, a két kék is egy álom, a jobboldali színek Nekem mondjuk nagyon nem, de elég szépen pigmentáltak és klassz selyemfényűek! Alapvetően szerintem megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 19.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.