Catrice

Ár:   2489 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: timeej, Módosítva: 2016. július 18.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

• Akár már 4 hetes mindennapos használattal láthatóan kivilágosítja a pigmentfoltokat.
  • A hosszantartó, hidrataló textúra azonnal elfedi a bőr egyenetlenségeit és a piros foltokat.
  • Selymesen matt bőrfelszínt eredményez.

4 árnyalatban kapható

700.-  Catrice Even Skin Tone Alapozó SPF25
Ár: 700 , Eladó: Catti
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Személyes átvétel Nyíregyházán, postázni kizárólag Foxposttal (+ 699 Ft)
monique001

2018. január 17.

Az illata csodálatos, imádom szagolgatni :) eskü nem értem hogy lehet ez büdös bárkinek is...Egyébként nem rajongok a folyékony alapozókért, nekem mind túl zsíros. Ez púderrel fixálva viszonylag jól bírja a többihez képest. Ami az even skin tone-t illeti semmit nem vettem észre a bőrömön, hogy javított volna az egyenletességén. A színe kitűnő, teljesen passzol. Ár-érték aránya nagyon jó.
Update: most komolyan ez is megszűnt? Most akartam újravenni...egy egy éve írtam a véleményt eddig tartott az üveg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 17.

Bogyinci

2017. június 5.

Én imádtam!
Könnyű, közepes fedésű, a színe tökéletesen passzolt.
Egy barátnőmmel cseréltünk alapozót, így került hozzám, persze ki is vonták a forgalomból... Ez már a 2. alapozó, amit "sirathatok".
Nekem nem volt büdös sem, bár az igaz, hogy ez az üveges kiszerelés kicsit szerencsétlen, úgy kell kibányászni a maradékot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 5.

Én imádtam!
Könnyű, közepes fedésű, a színe tökéletesen passzolt.

Bolvarin

2017. május 30.

Kifuttatáson vettem 700 Ft ért, nagyon megérte. Előtte az All Mattot használtam, így volt már tapasztalatom Catrice alapozóval. Abból a 20ast használtam, ebből viszont a 10est vettem, ami pont passzol a nyári színemhez, ebből gondolhatjátok milyen fehér bőrű vagyok. Sárgás tónusú, ami elég ritka drogériás szinten, nálam ez is plussz pont. Ha jól tudom fényvédő is van benne, bár én használok mellé, de ez is pozitívum. A fedése közepes, korrektor mindenképp kell a bőrhibákra, de én nem bánom, mert emiatt elég természetes hatású. Elég tartós, az illatán meglepődtem, mert viszonylag erős, de ez csak felvitelkor érezhető. Én szivaccsal viszem fel, könnyű eldolgozni, nagyon szeretem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 30.

rekusk0105

2017. május 17.

Volt többféle Catrice alapozóm már. Én is akcióban vettem, de előtte a Photo Finish-ét használtam sokáig, amikor egyszer csak nem lehetett már kapni. És mivel esküvőre készülök menyasszonyként, (ha nem fog tetszeni a próbasminkem, ott a mentőalapozó) így belenyúltam pozitívan a tutiba egy régi ismerősöm által. KRYOLAN SUPRACOLOR-T megrendeltem netről és az az alapozó üt mindent. Fed, takar, tartós. És nem drága, mert krémalapozó és sokáig elég. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 17.

ggretus

2017. március 15.

Nekem is a vanilla árnyalat van meg,ezt felkenem aztán még a catrice korrektort a kis tégelyest és már minden jó:) Magában viszont nem sokat fed,de kipróbálom azt a pár hetes kúrát hogy tényleg kihalványítja-e bőrhibákat!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 15.

zsoxcore

2017. március 6.

Akciósan vettem meg valamikor, 700 Ft-ért. Szerettem, az árnyalat is passzolt (010 Vanilla), habár egy leheletnyit sárgás volt, de nem volt vészes. Megfelelő textúrájú termék volt, nem értem el vele maszkhatást, ám a bőrhibáimat elfedte. Az üveges-pumpás megoldással kapcsolatban kettős érzéseim voltak. Nagyon elegáns, minőségi hatásúak az üveges alapozók, ám szenvedni kell velük egy idő után...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 6.

tátombák

2017. február 7.

Ez az alapozó tényleg jó, VISZONT: ami másnál felfelé húzza az értékelést, nálam pont lefelé.
Az üveges kiszerelés. Elegáns, matt üveg, de én szeretem kinyerni a terméket az utolsó cseppig, és ebből nem lehet. Amíg csurig van az üvegcse, addig szépen működik, de később már rázogazni kell, vagy állni hagyni, hogy leülepedjen a krém. A pumpát ugyan le lehet tekerni, de macerás lesz. Jobban örültem volna az olyan megoldásnak, ahol a tégely alján a vákuum nyomja fel az anyagot. És ahogy néztem Catrice-ék tejles mértékben átálltak erre az üveges megoldásra...
A másik pedig az illata. Természetesnek mondható, hogy amíg felkenem és nem szárad meg, érződik, de ez sokkal tovább megmarad. Nem, nem illan el az illat, gyakran megcsapja az orrom napközben még a friss levegőn is és tényleg néha már félek, hogy párom megjegyzi, hogy mi ez a szag ha odabújok hozzá... Az ecsetem is nagyon átveszi az illatot (és tényleg tegyük a szívünkre a kezünket, nem mindig megoldható minden áldott használat után kimosni.)

És akkor a bosszankodás után jöjjön a dícséret (mert mindezek ellenére több dícséretet érdemel):
A két legvilágosabb árnyalat közt én alig láttam különbséget, és a kifuttatás keretében bátorkodtam megvenni mindkét árnyalatot. Szépen passzol, könnyű eloszlatni, ecsettel szuper.
Nem teljesen matt, de az én zsíros bőrömön nem szerepel gyengébben, mint egy matt hatást ígérő alapozó. Zsíros bőrűeknek púder kötelező fölé. Nagyon szépen fed, már 1 rétegben is, igazi flawless végeredményt érhetek el vele, szeretem nézegetni olyankor magam a tükörben :D
Szóval vegyétek-vigyétek, amíg még van valahol belőle, mert 700 forintért teljesen rendben van, ajándék.

UP: Alapozó nálam még sosem fogyott el ilyen gyorsan, pedig semmivel sem használtam többet belőle, mint a többiből. A pumpa már rég levegős, de az üveg falán még ott van legalább egy hónapnyi adag, amit képtelenség levadászni... Csak megerősített, hogy üveges alapozót soha többet, csak ha harmadáron adják. Azért mázlim volt vele, több üveggel is vettem kifuttatáskor, nem bántam meg, de biztos fájna a szívem ha teljes áron vásároltam volna.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 7.

AkInImOd

2016. december 30.

Sajnos nekem sem jött be; ha nagy ritkán alapozót akarok használni, inkább maradok a Manhattan CF-nél. Nem értem, miért kell ilyen termékbe parfümöt tenni - lehet a korrektornál már megszoktam ezt az illatot, így ennél fel sem tűnt, de nem tartom jó ötletnek. A fedése egyébként nem volna rossz, de...
Nekem ez is sárga (010 Even Vanilla) és ha nem használom a kontúr palettát és a pirosítót hozzá, akkor erős maszkhatása van a bőrömön, hiába lesz púderes a finishe... illetve mindenképpen hidratálnom kell előtte, mert kiemeli a szárazabb területeket - pedig csak minimális adagot, vékonyan és kézzel vittem fel. Illetve van egy olyan tippem, hogy ez okozta a rám egyáltalán nem jellemző vöröskés, gyulladt foltokat az arcomon.... A szilveszteri bulikhoz már nem is használtam. Sajnálom, de számomra ez egy drága pénzkidobás volt.

Update: több, mint egy év után jobb véleményem lett a termékről. Kiderült, hogy nem ez okozta a gyulladt foltokat meg a seborrheát a szám alatt, de sokáig nem nyúltam hozzá, mivel úgy voltam vele, majd eladom. Aztán nem jött vevő, nekem meg kellett néhány fotózáshoz egy alapozó, és vonakodva, de elkezdtem használni. Valamivel több, mint egyharmada még megvan. Nem olyan rossz a fedése, megfelelő alapot biztosít, a folyékony Camouflage korrektorokkal jó párost/triót tudnak alkotni, szépen el tudom dolgozni egy beauty blender koppintással az arcomon. Önmagában azonban ngyon csúnya, szóval csak full-makeuphoz használható. Jellemzően 2,5 pumpálás elég belőle a teljes bőrfelületre. Nem láthatóan, de kopik a nap előrehaladtával. Az ígért hatásokat nem teljesíti szerintem, és én mindenképpen hidratálom az arcbőrömet a használata előtt.
Ha kapható lenne még, nem venném újra. Kaptam korábban segítséget itt a krémmánián, hogy milyen alapozók lehetnek nekem jók, azok közt majd lassan körül nézek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 30.

lucintaa

2016. szeptember 19.

Leakciózás keretében sikerült megvásárolnom a legvilágosabb árnyalatot.
Én meg vagyok vele elégedve. Zsíros bőröm van, de ez nagyon szépen mattít, a bőröm színe kiegyenlítődik, és nem folyik le a fejemről kb 2 óra múlva. Tetszik ez a pumpás kiszerelés, selymes az állaga az alapozónak, és az árnyalat is megfelelő.
A sok alapozóm közül nem ez lesz a kedvencem, de fogok érte nyúlni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 19.

Leakciózás keretében sikerült megvásárolnom a legvilágosabb árnyalatot.
A sok alapozóm közül nem ez lesz a kedvencem, de fogok érte nyúlni. :)

Skincaremania

2016. szeptember 13.

Kifuttatáson vettem meg, 700 ft-ért úgy gondoltam ingyen van szinte, teszek egy próbát gondoltam. Nem használtam még Catrice alapozót. Nem vált be, alig tudtam elkenni az ecsettel, nagyon csíkos volt. Állaga tetszik, jó krémes. Fedése nagyon gyenge. Az erős fedésű, már szinte a maszkszerű alapozókat kedvelem. Hamar átfénylett a bőröm tőle. Egyszer használtam, ha valakinek bevált akkor nálam a 005-ös árnyalatot megtalálja. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 13.

Antioxidánsok: Vaccinium Myrtillus (Bilberry) Leaf Extract, Tocopherol, BHT, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0