Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: orsii21, Módosítva: 2015. május 27.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

NagyG

2014. április 13.

Átlagos szempillaspirál.Vékony szempilláim vannak.Hosszítani hosszít,dúsítani semmit.Ha 2.részre állítom,akkor meg annyi festéket vesz fel,hogy összegubancolja a szempilláimat.Könnyen be is szárad,jó ha 1 hónapig kibírta.A szemhéjam még mindig fáj tőle,érzékeny.
Essence szempillaspiráloknak ugyanezek az összetevői,max. más sorrendbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 13.

Essence szempillaspiráloknak ugyanezek az összetevői,max. más sorrendbe.

Lina14

2013. március 20.

szépen kiemeli a pillákat, mély fekete színe van, és nagyon tetszik, hogy 2 féle "look"-ja is van. az 1-es kevesebb festéket vesz föl, a 2-essel igazi drámai pillákat lehet elérni. elég hosszú pilláim vannak, ezért csak kiemelésre használok spirált, ezért soknál volt probléma, hogy az összedörzsöléstől hamar lepotyog a pilláim végéről, de ennél ezt nem tapasztaltam. kicsit meg is emeli őket. nagyon tetszik, biztosan újraveszem :D
update: nagyon hullik. bocs, nem tudom jobban leírni, úgy nézek ki, mint aki kormos hóesés áldozata lett. továbbra is nagyon tetszik, de ez nem jó így, főleg hogy a szemüvegemre is rátapad, és csak keservesen, foltos ruha árán tudom megtisztítani

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 20.

dorci38

2012. szeptember 16.

Egyszerűen imádom. A pontozás hatására vettem meg, és nem kellett csalódnom. Abszolút ötös, főleg az ár/érték aránya miatt (1400 körül volt Müllerben)!! Biztosan újra fogom vásárolni.
Nekem annyi tűnt fel a két kefe között, hogy az első mintha inkább dúsítana és a másik hosszabbítana. Mondták, hogy vigyázni kell, hogy ne törjön le a kefe, de eddig ez sem tűnt fel használat közben, bár általában a 2. fajtát használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 16.

merchajnalka

2012. szeptember 8.

én nagyon szeretem. a trükk nem a kefefejben van, hisz az egy és ugyanaz mindkét look esetében, csak a cső, amin áthúzva a look1-gyel kevesebb, míg a look2-vel jóval több festék marad a kefén (egyszer kíváncsiságból szétszedtem, meglesni hogyan is működik); számomra nagyon is jól látható a 2 look közötti különbség, reggeli egésznapos sminkhez az 1-est használom, viszem magammal a táskámban, ha este kiruccanok, akkor a 2-sel átmegyek a szempilláimon és kész is vagyok (najó kell még egy kis plusz tus)
láthatóan már másik cég is csinál ilyen 2 lépéses szemspirálokat (Essence, ArtDeco)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 8.

GossipGirl

2012. augusztus 1.

Én nagyon szeretem, sőt még a nővérem is az enyémet használja. Olcsó is, és szerintem dúsít is egy picit. Rendesen szétválasztja a pillákat. Szerintem megéri. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 1.

natural_beauty

2012. július 1.

Nagyon jó spirál, nem ragacsos, nem tapasztja össze a pillákat, tartós, olcsó, és az összetevői is egész jók. Szerintem van különbség a két kefe között, de mindkettő jó. Annyit még észrevettem, hogy a csomagolásban borzasztó szaga van ennek a spirálnak, de felkenve szerencsére nem érezni, így 5-ös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 1.

lilyf

2011. szeptember 13.

Mindkét feje szépen elkülöníti a pillákat, de a két fej hatása között nem tapasztaltam olyan hatalmas különbséget, viszont szépen hosszabbít, szétválaszt, jó a színe,olcsó.Kell ennél több?:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 13.

Antioxidánsok: T-Butyl Hydroquinone
Gyulladáscsökkentők: Allantoin

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

PVP 0 0

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.