Catrice

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mano1234, az összetevőket feltöltötte: mflora, Módosítva: 2017. december 22.

Kiszerelés:   9,5 g
Lelőhely:   Müller, Rossmann

Átalakulás útközben. Kontúrozás szemmagasságban: a szemek és a szemöldök tökéletesen kihangsúlyozottak egyetlen csillámló highlighterrel és három matt barna tónusú kontúrozóval.

Hűvösebb és melegebb színárnyalatokat kínál a világosabb valamint sötétebb bőr- és hajtípusok tökéletes párosításához.

Nindzsuuu

2018. július 19.

Nem a pigmentáltságáról és a tartósságáról híres, de ezek a hűvös barnák annyira az én színem, hogy sokat használgattam. Vizesen is kipróbáltam úgy sem rossz, de egy leheletnyi babaolajjal keverve is szép hatást lehet vele elérni. Akciósan vettem, így megérte. De teljes áron nem vettem volna meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 19.

lcmllxm

2017. november 3.

A kozepso barna nagyon nem tartos es gyorsan lejon. A sotetebb sokkal pigmentaltabb, es bar tartosabb mint a masik barna, igy se valami tartos. 2 ora mulva mar eleg halvany. A highlighter gyenge, de ahhoz kepest hogy ezzel jott nem rossz. Nem eri meg, nem veyzem ujra. Viszont nagyon sok mennyiseg van benne, jo sokaig eleg

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 3.

domcsismiracle

2017. október 15.

Lehet, hogy én ezt kicsit másképpen használom mint mindenki más... Én a szemöldökömre használom a legsötétebb barna árnyalatot porként, pont illik ez a szín hozzá, talán egyedülállóan. A középső barnát nem használom, még szemhéjfestékként sem, de a világos színt és a highlighert igen, szemhéjbázissal. Nagyon szeretem a highlightert bulisabb éjszakákra a szemhéjzugomban felvinni, nagyon szépen áll. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

Makemeshine

2017. szeptember 24.

700ft-ért vettem kifutótermékként a rossmannban,megérte😊nagyon tetszik a highlighter ami benne van,az enyémben ezüstös van,de láttam aranyban is😅és a színek is szépek,de szemöldökformázásra nem ajánlom,túlságosan porzik,de szemen nagyon szép

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

mimi99

2017. augusztus 30.

699Ft-ért vásároltam a kifuttatáson. Nekem a 020-as van meg, de be szeretnék szerezni más árnyalatot is belőle. Elég szépen lehet vele dolgozni, bár kicsit porzik. Ennyi pénzt megér.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

viviennoo

2017. július 21.

Én a szemöldökömre vásároltam, 699 ft volt, ennyiért teljesen megérte, eddig az essence szemöldökformázója volt, ami hasonló drogériás kategóriájú termékem volt. Most leváltom erre. Egyelőre tetszik, a 020-as van meg, a highlightereket annyira nem csípem, így az valósznű érintetlen marad, illetve a legsötétebb része ha jól látom, picit csillámos :/ de a középső barnája az szép, és azért vettem csak meg, úgyhogy megérte :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 21.

areka

2017. július 16.

Első ilyen palettám. Nagyon szeretem, könnyű vele dolgozni, tartós, sok mindenre használható és sokáig elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 16.

sttramara

2017. július 5.

Igazi neszeszerbe "bedobós",utazós palettácska.Nekem a melegebb árnyalat van meg,tök jó kis nude smink összedobható vele. ☺️ Annyira nem nagyon pigmentáltak a szinek,kelleni fog egy nagyon jó alap,de akkor aztán nekem lerobbanthatalan volt.Nagyon jó áron jutottam hozzá most a Rossmannba,és eddig nem is gondoltam,hogy a Catrice ilyen jó kis márka (csak a pipettás alapozója volt eddig meg nekem,azt viszont nagyon szerettem),de be is szereztem jó pár Catrice-s terméket 😍

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 5.

dnelli

2017. május 26.

Pontosan ilyen színeket kerestem, szóval nem is volt kérdés, hogy megveszem-e (főleg, hogy a Catrice az egyik kedvenc rossmannos márkám). A színek nagyon szépek, hideg árnyalatúak (kétféle paletta van - van meleg árnyalatú is), könnyű őket felvinni, de nem olyan nagyon pigmentáltak (de egy jó alappal ezt meg lehet oldani). A tartósságuk átlagos. A csomagolás igényes és praktikus, szép a design, viszont kicsit csalóka, hogy a rövidebbik oldal mentén kell kinyitni a dobozkát. Összességében nagyon szeretem ezt a kis palettát, de a felsorolt hibái miatt csak négy csillagot adok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 26.

Lillie

2017. május 23.

Olyan kis praktikus mindenes. Sokszor nyúlok a mindennapokon utána. Olyan natúr kis igényes sminket össze lehet vele dobni és még a szemöldökre is passzol. A highlighter csillogása is szép visszafogott fényt kölcsönöz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 23.

Hidratálók: Magnesium Stearate