Catrice

Ár:   1159 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2018. július 25.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Krémes, vízálló szemhéjpúder alap tubusos kiszerelésben. Vegán termék.

csaktimi

2019. július 25.

Első szemhéj primerem, eddig nemnagyon foglakoztam a szemhéjam festésével. Két variáció kapható, a matt és a csillámos, nekem a matt van. Elsőre gagyinak tűnik az applikátor, meg viszonylag kevés terméket is vesz föl, de félreértés ne essék: pont annyi kell! A kis eszközzel lehetetlen szétoszlatni, én az ujjammal mancsikálom szét. Mehet rá a szemhéj púder, és tadám...tizen x óra múlva is úgy van ott ahogy én odatettem. Mikor már az egész sminkem lefolyt, fénylek és csillogok, a szemhéjam még mindig stabil, matt és tökéletes. Pont jó, elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 25.

arcoiris

2019. július 7.

Nekem sajnos nem jött be, akkor már inkább a she-szhpúder alapja. Ja igen a szemhéjam elég olajos, rejtett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 7.

sprefectesse

2019. május 28.

Hetek óta nem látom sehol a kedvenc tégelyesemet, úgyhogy ezt vettem meg.

Eleinte fura, mert úgy tűnik, hogy túl híg, meg semmit nem tud, de a nap végére mégis valahogy a helyén marad a szemfestékem, szóval azért mégis csinál valamit. Mivel az első használattól kezdve úgy tűnik, mintha félig üres lenne, és alig lehet kiimádkozni a matériát a tubusból, kíváncsi vagyok, mikor fog ténylegesen kiürülni, mert abszolút nem érzem, milyen ütemben fogy.

Azért kapja a négy csillagot, mert spúr vagyok, és nem tudom elengedni, hogy ezt tudja az is, amit feleennyiért veszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 28.

Hetek óta nem látom sehol a kedvenc tégelyesemet, úgyhogy ezt vettem meg.

legallybrunette

2019. április 16.

Nekem bevált, bár nem mondanám, hogy világbajnok termék, néha begyűrődik. De legalább nem nehéz érzés a szemhéjon, és elég szépen eloszlatható, saját színe szerencsére nincsen. Nekem is olyan érzésem van, hogy alig vesz fel a pálcikája valamit, pedig állítva tárolom, de mintha már az első használattól alig lenne a tubusban. Egyes szemhéjpúdereimet csodásan fent tartja, bár lehet, hogy azok nélküle is jól viselkednének. Árkategóriájában megfelelő minőségű szemhéjalap.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 16.

Alexia

2019. március 19.

Árban jó, gyorsan beszívódik, tartós is vele a szemfesték. Nekem azonban ez az applikátor ami hozzá van, nagyon kényelmetlenné teszi a felvitelt. Kicsi, kevés anyagot vesz fel, és szinte szúr. Én azt mondanám elmegy...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

Marcsi66

2019. március 1.

Ó ezt kár volt megvennem,olyan mintha fakult is volna a szemfestékem,,,pontosan az ellentéte a vártnál,Irritációt nem okozott,használata kényelmes,de nem sokat ér sajnos.Az állaga mint egy hígított alapozóé,,már a felvitel után sejtettem,h ez nem lesz jó.,nem is ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 1.

LadySayuri

2019. február 21.

Az aplikátor hasznos, könnyű krémes állaga van, gyorsan szárad, mindennapos használatra tökéletes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 21.

Eveee

2019. február 6.

Minden nap használom! Krémes, könnyű primer. Nem csomósodik, nem ül meg a ráncocskákban. A színeknek nagyon jó alap, nekem nap végére is ugyanolyan a szemsminkem mint reggel. Az applikátorával csak felvinni szoktam, majd ujjal vagy a beauty blenderemmel dolgozom el. 5 csillagot adok rá mert a termék nekem nagyon bevállt, de mint több Catrice terméknél, ennél is az a problémám, hogy nincs rendesen lezárva. Szerintem bontott/használt terméket senki sem szeretne megvásárolni, próbának pedig ott a tester.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

hfancs

2018. október 31.

Nem gyűrődött rajta össze a szemfesték, viszont kifakult eléggé nap közben. Illetve többször elkezdett eléggé csípni a szemem és ez az egyetlen új termék amit használtam aznap. Sajnos nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 31.

hambi

2018. október 23.

DM-ben vettem pár napja, mert a Trend it up-osat már ki nem állhattam. Ez viszont nagyon jó, könnyü vele dolgozni, olyan mintha nagyon ritka alapozót kennék a szemhéjamra. Kicsit beleütögetem és jöhet a base szín :) Sokáig bírja vele a szemhéjfesték is, nem rakódik össze. Jó az ára is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.