Catrice

Ár:   1159 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2018. július 25.

Lelőhely:   drogériák, online

Krémes, vízálló szemhéjpúder alap tubusos kiszerelésben. Vegán termék.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

1999

2021. március 2.

Még akciósan vettem meg mindkét verziót. A matt jobban bejött mint a csillogós de mindkettő kiválóan működött nálam. Sokáig nem hordtam szemhéjpúdert, kivéve ha csak rövid ideig volt rajtam, mert soha nem akart megmaradni a helyén, mindig összeállt egy csíkba de ezzel a primerrel nagyon szépen fent marad minden. Nem használok előtte hidratálót, csak ezt teszem a szememre, néha egy kicsit (tényleg csak egy kicsit hogy azért ráragadjon a szemhéjpúder is) lepúderezem és így akár 10-12 óráig szép marad a szemsminkem. Csak ajánlani tudom, nem hittem volna, hogy ennyire be fog jönni. Sajnálom, hogy már nem kapható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 2.

bernadettu

2021. január 9.

Adventi naptárban jutottam hozzá, kíváncsi voltam mit tud, az applikatoros megoldás is szimpatikus volt viszont én is azt tapasztaltam hogy nap végére sokszor csikban állt össze a sminkem a szemhéjamon.
Nekem a korrektorok sem tartósak szemhéj púder alapnak, azért ez egy fokkal jobban bevált, de sajnos nem lett kedvenc, én úgy tudom már kivonták a kínálatból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 9.

kisbobitas

2021. január 5.

Nem volt tartós egyáltalán, a szemhéjpúder összegyűlt minden alkalommal egy csíkban ha ezt használtam. Ez volt az utolsó ilyen primer amit megvettem, maradok a korrektor alapnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 5.

Talus

2020. március 5.

Az van,hogy ezt most megszűntették(?!),pedig nagyon jó kis cucc.ajánlásra vettem meg,mert olyan primert kerestem,amitől nem áll össze és nem ül meg a szemhéjfesték.Na ez olyan,ellentétben egy essence-essel ,ami semmit nem ért.Akciósan vettem egyetlen tubussal a Rossmannban próbaképp,hétha nem jó.500 ft volt,mire vissza mentem már nem volt :( de a dm-ben sem,úgyhogy ezért gondolom,hogy megszűnik.ost ereshetek majd megint valamit ami jó...
Könnyű eldolgozni és rá dolgozni is.Kényelmes nem érezni,csak az "illata" nem tetszett,de az hamar elillant :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 5.

Honeyhair

2020. február 23.

Ez a termék jó! És a fene vigye el, hát nem most vonják ki épp a forgalomból? Pedig jóval többet tud, mint amennyibe kerül. Szeretem, hogy könnyű felvinni és egyenletesen eloszlatni, hogy láthatatlan, hogy nem tapad (sok eye primer úgy fejti ki a hatását, hogy ráragad a szemhéjpúder, alig lehet elsatírozni), ennek ellenére szépen megtartja a szemsminket, akár késő délutánig is. Vannak más eye primereim is, tehát azért nem következik be tragédia, de sajnálni fogom, mert valahogy mindig ehhez nyúltam a legtöbbet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 23.

BPetra22

2020. február 9.

Nem szeretem. Nehezen lehet rá dolgozni és nem vettem észre, hogy pigmentáltabbak lennének rajta a szemfestékek színei, vagy esetleg tovább maradnának fent. Tuti nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 9.

kalmareszter76

2020. január 28.

Nagy reményeket fűztem hozzá de annyira nem vált be, hogy hihetetlen. Nekem a picit csillámos verzíó van meg és szörnyű. Egyáltalán nem tratja meg a szem sminket, néhány óra után összegyülik és szétmászik. Tehát gyakorlatilag semmire se jó, ugyan az lesz az eredmény mintha nem használnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 28.

HHenna

2020. január 17.

Mindig megül a szemhéjamba a festék. A termék használtával teljesen megoldódott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 17.

LoRs

2020. január 8.

Kifejezetten jó ez a termék. A Rimmel hasonló primerje helyett vettem, az volt a nagy kedvenc, de azt már nem gyártják. Szépen tartja magát egész nap, a szemhéjpúder nem kopik, nem pereg, ha ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 8.

BloodoftheLamb

2019. október 21.

Ár-érték arányban tökéletes.
Elsőre furcsa, nagyon hígnak tűnik, én az ujjammal szoktam eloszlatni, de gyönyörűen fent marad vele minden a nap végéig. Együtt tesztelve őszintén megvallva nem találtam nagy különbséget az UD Priming Potion és e között.
A régi tégelyes kiszerelését jobban szerettem mint ezt a tubusosat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 21.

Ár-érték arányban tökéletes.
A régi tégelyes kiszerelését jobban szerettem mint ezt a tubusosat.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.