Catrice

Ár:   1329 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,4 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: v.szilvia789, az összetevőket feltöltötte: vera01, Módosítva: 2017. július 3.

Kiszerelés:   0,4 g
Lelőhely:   Müller

Szemhéjpúder ceruza beépített jumbo applikátorral. Krémes, púderes textúrájú.

6 árnyalatban kapható

adree861030

2018. augusztus 14.

Nem ült bele a ráncokba, egész nap fennmaradt, hétköznapra tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Nem ült bele a ráncokba, egész nap fennmaradt, hétköznapra tökéletes.

pankajanosi

2018. július 12.

Régen használtam utoljára, de ma a kezembe akadt és gondoltam leírom róla a véleményem ( Al-Cappuccino) A régi emlékek szépítő hatásának ellenére egyet kell értem az előttem szólókkal , valóban hajlamos volt elmászni a helyére és beleülni a szemzugba, a csomagolás pedig.. már két nap múlva olvashatatlan volt rajta a felirat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 12.

buzavirag

2018. április 23.

Leárazva vettem meg a 050-Al Cappuccino árnyalatot. Nagyon szép a színe, tetszik, hogy fényes. Gondoltam jo lesz a hetkoznapokra egy szempillaspirallal... hat nem... egyszer próbáltam még alap nélkül erre a célra. Beült az összes festék a ráncomba a szemhejamon. Viszont a szemzugba használva egy alkalmi sminkez jó volt. A csomagolása elég maszatoló.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 23.

Kispitypang

2018. április 22.

Nagyon szeretem ezt a szemfestéket. Nem mondom, hogy a legszofisztikáltabb, legkidolgozottabb szemfestést lehet összehozni vele, mert azt aztán igazán nem, de ha csak egy minimalista sminket akarok feldobni, némi csillámos barna a szemhéjra meg egy kis spirál, arra tökéletes. Én az utazó neszesszeremben tartom és kifejezetten ilyen célra is vettem. Jó, mert nem kell hozzá ecset, a benne lévő aplikátorral fel tudom vinni és nagyjából elsatírozni. Ugyanis, ha utazok, nem szeretek ecseteket hurcolni, lehetőleg olyan termékeket válogatok az utazó neszesszerbe, amikhez nem kell ecset. Krémpirosító, tégelyes korrektor és ez a kis szemfesték. Igazából ez a termék pont azt tudja, amire készült, mást azonban nem. Alappal nekem egész nap fent marad.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 22.

gyongyim1

2018. február 19.

Sajnos nekem is összecsomósodik a szemzugba, ráncokba, pedig 4 színt is vettem belőle, annyira szépek. Megpróbálom legközelebb szemhélyalapozóval is hátha.... Szép szinek miatt, és praktikusság 2 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 19.

nszolnoki

2017. május 9.

Semmit sem tudtam róla, úgyhogy előítélet nélkül vásároltam meg. Fényes-csillogó krémes szemhéjfestéket kerestem. Az árnyalatom nagyon szép, aranyos-bézses (004). Készre festett-satírozott szemhéjra vittem fel, az alapja tehát szemhéj festék volt, nem a szemhéj bőre, nem primer, nem alapozó, nem szemhéj alapozó. Nagyszerűen a helyén maradt, este úgy kellett lerobbantani róla, gyönyörű szín, a szolid kis mennyiség a szemhéjon, ahova tettem. A csomagolása viszont tényleg pocsék! Második nap, hogy használtam tiszta maszat volt tőle a kezem, inkább ledörzsöltem egy könnyed mozdulattal az egészet. Eszembe jutott viszont, hogy nemrég pakoltam a nem-használt sminkcuccok között és találtam egy nagyon jó kis árnyalatú, csavarós szájrúzs stiftet. Sajnáltam, hogy nem maradt rajta felirat, mert annyira tetszett, hogy arra gondoltam, újravenném. Most már tudom, Catrice az! Köszönöm Eye'matic, haha! :) Szóval nem érdekel a vacak csomagolás, nekem a termék hozza azt amiért vettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 9.

ursuska

2017. május 6.

Utazáshoz vettem, hogy milyen praktikus, nem folyadék vagy krémes,tehát repülő kompatibilis. Természetesen vittem egy szuper szemhéjalapot. Na mármost , ez a termék alappal is botrány. Próbálkoztam finoman, ütögető mozdulatokkal felvinni, hátha az a baj, de nem. Nagyon hamar így is meggyűrődik és rgy csíkban összegyűlik... A szemhéhalapom eddig mindennel bombabiztosan tartott, reggelről, estig)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 6.

csillu

2016. december 22.

Én idióta, kb minden vásárlás előtt benézek ide, hogy mit is írnak a kinézett termékről. Hát most nem tettem. Egy beauty bloggernél megláttam és persze rögtön kellett. Irányoztam is a boltba. Nagyon tetszettek az árnyalatok, alig tudtam választani, végül egy fényes beige színt hoztam el, gondoltam szemhéjtus mellé szuper lesz. Szín nagyon klassz, csak éppen a tartósság igen gyenge. Mire reggel a munkahelyemre értem már össze is gyűlt a ráncokba. Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz belőle nap végére... Csalódott vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 22.

Nena

2016. október 21.

Annyira szerettem volna, ha működik, de nagyon nem. Egy csodaszép, sötét lilás-bordós színt hoztam haza (070 aubergenius), ami még felkenve se rossz. Viszont a tartóssága szinte semmi. Először elszürkül, aztán csak koszos, végül mintha ott se lett volna. Nem volt drága, inkább csak a színe miatt fáj a szívem, de az nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 21.

Dorathea

2016. október 17.

A lavender McQueen árnyalatot vettem meg, amibe egyszerűen szerelmes vagyok *.* viszont a termék tartóssága nulla, negyed óra múlva már semmi nincs kb a szemhéjamon, pedig teszek alá alapot, és teljesen normális szemhéjam van (nem zsíros vagy rejtett vagy bármi).
Szóval sajnos használhatatlan :'(
Ha valaki tudna egy ehhez hasonló árnyalatú normális terméket ajánlani, kérem ne habozzon :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 17.

Szóval sajnos használhatatlan :'(

Antioxidánsok: BHT