Catrice

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   6,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1159-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2018. július 4.

Kiszerelés:   6,5 ml
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1159

A sűrű, tökéletes alakú szemöldök keretet ad az arcodnak. Ez a természetesen színezett szemöldökápoló formázza, vastagítja és hangsúlyozza a szemöldöködet. A „beépített” rostok kiigazítják az apróbb hibákat és szabálytalanságokat. Könnyű használat csomósodás nélkül, a Tökéletesítő & Formázó Gél hibátlan megjelenést biztosít.

Ár: 1159 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 500 Ft , Eladó: kókusz90
Állapot: ÚJ! , Helyszín: Debrecen , fizetés: Személyes átvétel, előre utalás

Sziporka88

2019. október 19.

Kicsit híg, de azért formázható vele a szemöldök. A színe tartósan megmarad, nagyon jó a keféje.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 19.

Dominika28

2019. április 8.

Imádom! Már két éve használom ,de nem tudok nála jobbat találni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 8.

Imádom! Már két éve használom ,de nem tudok nála jobbat találni!

Sebibarbi

2019. január 25.

A képen látható árnyalatot használnom, lassan 3 éve. Nagyon szeretem, bár kicsit macerás felvinni, de szép eredményt lehet elérni vele. Kevés és szőke szemöldököm van, így ez egy kis színt is ad neki, szépen kitölti a hézagokat. A színével azonban nem vagyok megelégedve teljesen, kicsit vöröses az árnyalata a hajamhoz képest. Nem csinál karakteres szemöldököt, mint egy filc vagy ceruza, hétköznapokra tökéletes. A színe miatt 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 25.

Olív

2018. november 10.

Szemöldökceruza használata után szoktam átfésülni, átgélezni vele a szemöldököm. A világosabb árnyalat van meg. Elrendezi a szálakat, de nem tartós. Nem tudom, milyen a hézagkitöltő hazása, mert magában még nem használtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 10.

farkas.timeazsofia

2018. november 9.

Most jutottam oda, hogy véleményezzem, de ahogy látom, már meg is szüntették. Pedig nagyon jó. Teljesen természetes hatást lehet vele elérni, nagyon szépen befedi a szálakat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 9.

uvegespetra

2018. szeptember 24.

Se nem tölti ki a hézagot, se nem fixál, nekem nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

Se nem tölti ki a hézagot, se nem fixál, nekem nem jött be.

sailorluna

2018. augusztus 3.

kellett pár alkalom, hogy szép, természetes eredményt tudjak vele kialakítani. a hétköznapi, natúr sminkhez jól illeszkedik. sajnos nem fixál túl jól, pár óra alatt a szemöldökszálaim visszaállnak az eredeti állapotukba.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Monocikli

2018. július 17.

Szeretem a terméket, jól fixál és kitölti a szemöldököm. Alapvetően én szerencsés vagyok abban, hogy dúsabb szemöldököm van, csak 1-2 helyen hiányos picit, de nincsenek nagy hézagok és elég vastag is, a termék így nekem tökéletes, jól egységesíti, inkább púderes hatást lehet vele elérni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.

littlelady

2018. július 16.

A történetem ezzel a termékkel azzal az elhatározással kezdődött, hogy én most már végleg abbahagyom ezt a körülményes szemöldökfestegetést mindenféle ceruzával meg porral, és megpróbálkozom kinöveszteni a szemöldököm. Kb. fél év kis szenvedéssel össze is jött, úgyhogy úgy gondoltam, akár elég lehet nekem egy ilyen egyszerű, nem túl drámai hatású kis szemöldökgél is. Ez volt 1 éve, azóta elengedhetetlen társam :) Pont annyit segít, amennyit kell, és ha felrakod ezt, egy bb krémet és mondjuk egy barna szempillaspirált (talán kis pirosító is belefér), akkor kész a tökéletes natúr sminked - van is, nincs is. Nekem megkönnyítette az életem, nagyon szeretem. Olvasom itt alul, hogy lehet, hogy kivonják?! :( Szomorú lennék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

birdie

2018. július 11.

Ez előtt a termék előtt csak egy por állagút használtam. Talán ezért lehet, hogy a zselé allag miatt valahogy erőteljesebb fixalasra szamitottam. De csak ezt a hibát tudom felhozni. Egyébként szerintem könnyen felviheto, vizes állagú inkabb, mint zselés. Viszonylag tartós is és a színe is telitalálat. Müllerben egyébként 3 árnyalat kapható, ha még van belőle.
Osszessegeben sajnalom, hogy kivonjak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 11.

Osszessegeben sajnalom, hogy kivonjak.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Caprylyl Glycol