Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: svivko, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. november 13.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Vízálló tusfilc, mely erősen pigmentált, és gyorsan zárad. Vízállóságának hála különösen tartós. A vékony filctoll hegye lehetővé teszi a pontos és egyszerű felvitelt.

Kiszerelés 1 ml

Yeticica

2019. augusztus 14.

Nekem egy ujabb(?), tattoo elnevezesu van, de nagyjabol ugyanez a termek.
Namost o a klasszikus “teljes penzkidobas” esete.
Nem vizallo. Elmaszik a helyerol, sot eltunik kb 15 perc utan a tusvonal legvegerol, a szempillaim tovebol kb 2 ora utan tunt el foltokban. Nem is ertem. Ovakodjon mindenki tole , nekem most repul -szerencsere csak- egy ezres a kukaba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

Nekem egy ujabb(?), tattoo elnevezesu van, de nagyjabol ugyanez a termek.
Namost o a klasszikus “teljes penzkidobas” esete.

Lames

2019. április 15.

Használhatatlan. Szürke, maszatol, lehetetlen vele normális vonalat húzni, pedig már van pár év gyakorlatom. Mindig felhúztam magam amikor használni próbáltam. :D Hatalmas öröm volt kivágni a kukába miután beszereztem egy normális filcet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

bednem

2019. április 6.

Nekem bejött.
Nem vízálló, de fed.
Szürke. Mélyszürke nem fekete.
Ára is ok.
Tus részével profin egy mozdulattal lehet dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 6.

Nekem bejött.
Nem vízálló, de fed.
Szürke. Mélyszürke nem fekete.
Ára is ok.
Tus részével profin egy mozdulattal lehet dolgozni.

Sziszikee58

2019. március 28.

Eddig szemceruzát használtam, gondoltam kipróbálom a tust. Mivel a Catrice termékeket szeretem, úgy döntöttem ezt veszem meg, mivel nem drága, és jó lesz vele kísérleteznem. Na, hát nagy csalódás lett! Képtelenség vele szépen dolgozni, a színe egyáltalán nem olyan mint kéne, kenődik, és nem tartós. Kuka!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 28.

Mackobunda

2018. november 2.

Nem bír sokat és nem is vízálló.
Már hozzá éréskor is lejön.
A színe és állaga nem lenne rossz.
Szemzugnál hamar elkenődik, darabol.
Nem veszem meg többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 2.

Nem bír sokat és nem is vízálló.
Már hozzá éréskor is lejön.
A színe és állaga nem lenne rossz.
Szemzugnál hamar elkenődik, darabol.
Nem veszem meg többet.

dreamstealer

2018. augusztus 29.

Alapból nem kedvelem a filces tusokat, de ez tényleg valami borzasztó. Halványszürke, tej állaga van, felkenve max 1 órát bír, utána kenődik mindenfelé. Feltételezem nem is vízálló, kuka.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

niki526

2018. június 19.

Tesztelés nélkül vettem meg, szerintem hiba volt, hogy elfelejtettem, mert valószínüleg más terméket vettem volna. A filc része könnyen használható, maga a tus viszont nem élénk fekete, hanem halvány szürke és vizes az állaga. Vízállóságát tekintve nem vettem észre, hogy extra tartós, de nem kenődik, nem tűnik el a tusom napközben, szóval ez már félsiker. Ennek ellenére nekem használható a mindennapokban, de kicsit csalódtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 19.

RachelZ

2018. június 2.

Alapvetően szeretem a Catrice termékeket, de ez valami BORZASZTÓ!!! Halványszürke színű, híg állagú, abszolút használhatatlan. Nagy csalódás!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 2.

Erus15

2018. április 18.

Mivel most gyakorolom a tusvonal rajzolást, ezért egy olcsó és filces tust szerettem volna. A pigmentáltsága nem túl jó viszont könnyű vele dolgozni. Nem a legjobb termék, de gyakorláshoz megteszi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 18.

kittenpurrantino

2017. augusztus 4.

Viccnek jó. Barnás, folyós, több rétegben is foltos. A filccel pontosan lehet dolgozni, de ennyi a pozitívum. Utolsó esélyként leteszteltem, nem vízálló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol