Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Carmenessque, Módosítva: 2019. március 11.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

neonkiwii

2013. április 14.

Kiárusításban vettem meg, de nekem szinte tökéletes ez a spirál, elsőre tudtam használni a keféje minden rejtett lehetőségét és gyönyörűen vastagítja a pilláimat, emellett szépen hosszít is, az egyetlen hátránya, hogyha túl sok festék marad a spirálon, akkor csomósít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 14.

szpirita

2013. március 7.

Leárazva vettem, de még azt is sajnálom! Egyszerűen ócska. A különlegessége a furcsa formájú kefe hivatott lenni, de pont amiatt használhatatlan. Iszonyatos mennyiségű festéket vesz fel, úgy kell visszatömködni vagy zsebkendőbe törölni, ami aztán megy a szemétbe. A kefét pedig normálisan nem lehet használni, mert egyszerűen nem lehet úgy fordítani, hogy ne adagoljon csomókat a szempillák közé. Maga a festék nem rossz, de én inkább egy másik spirállal kenem fel. Ez persze vacakolás és időigényes. Nem ajánlom ezt a terméket!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 7.

katuska8

2013. február 12.

Sok festéket vesz fel, a kefe formáját meg kell szokni de szerintem semmilyen pluzt nem ad a művelethez. Szép hosszú fekete pillákat csinál de a nekem alapból sűrű pilláim sokkal vékonyabbnak látszanak, ezért még használnom kell dúsító spirált is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 12.

szonia

2012. november 4.

Egyetértek az előttem szólóval, őszintén szólva nekem az elején meg kellett tanulni a furcsa kefe használatát. Szép dús, hosszú és szénfekete pillákat eredményez, de valóban nem a legkényelmesebb szempillaspirál, sem a kefe, sem pedig a túladagolt festék miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 4.

Carmenessque

2011. október 19.

Nem rossz a kefe (csikóhal alakú), de nem ad hozzá semmi extrát a pillákhoz. Viszont rengeteg festéket vesz fel, ami visszadugáskor mindig a tubuson landol, szóval nagyon pazarlós, ezt azért megcsinálhatnák jobban is...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 19.

Hidratálók: Propanediol, Caprylyl Glycol

A mezei katáng szárából nyert antioxidáns hatású kivonat. Az összetevő gyártójának kutatásai szerint az összetevő hidratáló, védő és regeneráló hatással van a bőrre, valamint segít megerősíteni a bőr barrierjét.